System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

سوني هم كلا حركت ميزنه! از سايت اسياي پلي استيشن كه نوشته بود 3.66 دانلود كردم موقع اپديت ديدم 3.65 هست! ديگه به خود سايت اصلي هم نشه اعتماد كرد پس چه بايد كرد؟

كسي براي REGION 3 ASIA داره؟ لينك تست شده!

باید این باشه ...

سوني هم كلا حركت ميزنه! از سايت اسياي پلي استيشن كه نوشته بود 3.66 دانلود كردم موقع اپديت ديدم 3.65 هست! ديگه به خود سايت اصلي هم نشه اعتماد كرد پس چه بايد كرد؟

كسي براي REGION 3 ASIA داره؟ لينك تست شده!
این ریجن 3 تست شده !
http://djp01.ps3.update.playstation...f4cbe2651e9a0c6115028043bdc2c5dd/PS3UPDAT.PUP

• Like
Reactions: Konami
من هم ميگم از خود دستگاه بگيريد بهتره يكي از دوستام ابديت دانلود كرد دستگاه هي روشن خاموش ميشد بعد معلوم شد ابديت ريجن 1 به ريجن 2 انداخته بود مشكل ايجاد كرده بود .درست از خود كنسول طول ميكشه ولي خودش بهترين ابديت را تشخيص ميده و اون ميگيره و هم هميشه از خود كنسول ابديت ميكنم.

دوستان یک سئوالی
من واسه اولین باز میخوام از usb دستگار و آپدیت کنم بعد دستگاه من که pal هستش باید از سایت uk.playstation بگیرم آپدیت و دیگه , درسته ؟
البته لینک و پیدا کردم توی همین سایت فقط میخواستم همین و بدونم.
ممنون.

دوستان یک سئوالی
من واسه اولین باز میخوام از usb دستگار و آپدیت کنم بعد دستگاه من که pal هستش باید از سایت uk.playstation بگیرم آپدیت و دیگه , درسته ؟
ممنون.
..
اره بايد از همينجايي كه گفتي بگيري

دوستان یک سئوالی
ممنون.

بله شما از همون آدرس uk بگیرید آپدیت کنید

ممنون از پاسختون یه سئوال دیگه واسم پیش اومد از طریق usb مشکلی که پسش نیماد ؟
چون بالاخره راه دوم هستش مثلاً ویروسی از usb بره به دستگاه و از اینجور چیزا !
ممنون :x

ممنون از پاسختون یه سئوال دیگه واسم پیش اومد از طریق usb مشکلی که پسش نیماد ؟
چون بالاخره راه دوم هستش مثلاً ویروسی از usb بره به دستگاه و از اینجور چیزا !
ممنون :x

نه اتفاقا بهتر هم هست
چون آپدیت از طریق خود کنسول امکان داره تو دانلود ارور بده و ...
ویروس؟! بیخیال ! بره هم کاری نمیتونه بکنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or