System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

برای من هنوز اپدیت 3.56 نیومده وقتی هم از طریق دستگاه گزینه اپدیت رو میزنم میگه اخرین ورژن نصبه!میترسم با این اوضاعی که پیش اومده و سونی میخواد بن کنه الکی الکی دستگاه به فنا بره
از اونجایی هم که خیلی ها بعد از اپدیت کردن نتونستن sign in بشن میترسم منم گرفتار این مشکل بشم برای همین از سایت اپدیت رو نگرفتم
مشکل خاصی که پیش نمیاد؟

دوستان منم همین مشکل رو پیدا کردم ... کسی میدونه چه کار باید بکنم ؟

یعنی پیغام میده آپدیت جدیدی نیومده:dالبته من همیشه با pc دانلود کردم تا همین 3.55 رو،فقط جالبه بدونم چرا با ps3 دیگه دانلود نمیشه:-/ __________________
چطوری روی PS3 نصب باید کرد ؟

آخرین ویرایش:
من که با پی سی دیشب آپدیت کردم،و هیچ مشکلی هم بوجود نیومد
چطوری روی PS3 نصب باید کرد ؟
تو فلش یه فولدر میسازی به نام ps3(باید با حروف درشت بنویسی) و تو این فولدر دوباره یه فولدر بساز بنام update(این رو هم باید بزرگ بنویسی) بعدش بزن به دستگاه،برو تو system update و update via storage device رو بزن.

آخرین ویرایش:
پچ جدید اومده؟
psn کانکت نمیشه ولی نمیگه آپدیت جدید هم اومده!
وقتی تو system update آپدیت از اینترنت میزنم آپدیت جدید پیدا میکنه!
قاطی کرده

سلام بچه ها واسه منم همینطوری شده تو system update میرم پیدا میکنه اپدیتم هم 3.56 هست ولی جدیدتر پیدا میکنه مشکل از کجاست تورو خدا یکی بگخ چه بلایی داره سرش میاد ؟

منم نمیتونم آنلاین بشم پیغام میده باید آپدیت کنی وقتی هم میخوام آپدیت کنم پیغام میده آپدیت جدید وجود نداره. هنوز روی 3.55 هستم
فکر سونی قاط زده:))

منم نمیتونم آنلاین بشم پیغام میده باید آپدیت کنی وقتی هم میخوام آپدیت کنم پیغام میده آپدیت جدید وجود نداره. هنوز روی 3.55 هستم
فکر سونی قاط زده:))

از طریق کامپیوتر آپدیت کنید ...
ریجن دستگاه هرچی هست رو برید تو ون منطقه سایت PS3 و دانلود کنید !

من هم این مشکل اپدیت به 3.56 رو داشتم، اما الان که خواستم وصل بشم به PSN ، زدم اپدیت بشه و داره میشه. یعنی درست شده. کنسول من ریجن 3 هست.
ویرایش: لعنتی... اپدیت تموم شد، ارور 80710B23 داد!

آخرین ویرایش:
آخرین ویرایش:
دانلود کردم وقتی داره کپی میکنم توی پلیبرای نصب تا 71 درصد میرسه پیغام میده DATA NOT FOUND قایلم 176 مگابایت
راهنمایی کنید باید چیکار کنم
من معمولا اینجوری میشه فرمت میکنم کول دیسک رو بعد کپی میکنم توش فایل آپدیت رو
اینم بگم اصلا و ابدا وسط دانلود stop/pause نکنید بزارید یه سره دانلود کنه هرچند احتمالش کمه خراب بشه فایل ولی جوانب احتیاطی رو رعایت کنید بهتره (وقتی با سرعت خیلی بالا دانلود بشه فایل معمولا error میده )
این کار ها رو انجام بدید اگه مشکل داشت احتمالا باید دوباره دانلود کنید فایل رو

من معمولا اینجوری میشه فرمت میکنم کول دیسک رو بعد کپی میکنم توش فایل آپدیت رو
اینم بگم اصلا و ابدا وسط دانلود stop/pause نکنید بزارید یه سره دانلود کنه هرچند احتمالش کمه خراب بشه فایل ولی جوانب احتیاطی رو رعایت کنید بهتره (وقتی با سرعت خیلی بالا دانلود بشه فایل معمولا error میده )
این کار ها رو انجام بدید اگه مشکل داشت احتمالا باید دوباره دانلود کنید فایل رو

دوباره دانلود کردم درست شد>:d< بعدشم به راحتی انلاین شدم و بازی کردم اصلاً هم مشکلی ندارمb-)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or