System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
اون مشکل نت شماست دوست عزیز .
امیدوارم مثل ویتا با تعویض تم موزیک بک گراند هم عوض بشه :x

این مشکل رو فقط من ندارم ، حتی نمیتونید بگید به ایران محدود هست ، این مشکل رو کافیه یه سرچ کنید میبینید که خیلی ها در سرتاسر دنیا دارن :)

imanps3

کاربر سایت
May 3, 2013
180
نام
ایمان
هنوز نمیتونم درک کنم گوش کردن موزیک با USB ! مگه 360ــــــــه:|

همون pS3 ش تا خر خره تو هاردش موزیک میریختیم و وسط بازی گوش میکردیم:D همچنان ویدئو هم ک نمیشه ریخت و نیگاه کرد!

و دیگر امکانات ــــــــه آپدیت جدید: آپلود ویدئوهای شما در یوتیوب و فیزبوک :| جز اشغال پهنای باند ب چه درد ما میخوره آخه:D

داداش من 5.6 سالی ps3داشتم...ولی این قابلیته وسط بازی موزیک گوش کردنو کشف نکرده بودم...این قابلیتو از کجا اوردی شما
اما در مورد اپدیت ps4،خیلی چیزای خوبی قراره اضاف شه..ولی خنده داره که هنوز نمیشه دانلود رو پاوس کرد!!!!!
چرا یچیز به این سادگی و مهمی رو اضاف نمیکنن اخه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
امیدوارم توی این اپدیت برای تم یه برنامه ای هم منتشر کنن بشه تم هارو با PC ساخت مثل Ps3 . همچنین تم های داینامیک و پرمیوم و پلاس هم به استور اضاف شه .
اگه برنامه ای واسه تم منتشر بشه یه تم هایی بسازم کف کنید :D

MaTTafix

کاربر سایت
Oct 21, 2014
121
داداش من 5.6 سالی ps3داشتم...ولی این قابلیته وسط بازی موزیک گوش کردنو کشف نکرده بودم...این قابلیتو از کجا اوردی شما
اما در مورد اپدیت ps4،خیلی چیزای خوبی قراره اضاف شه..ولی خنده داره که هنوز نمیشه دانلود رو پاوس کرد!!!!!
چرا یچیز به این سادگی و مهمی رو اضاف نمیکنن اخه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

موزیک چیه با Ps3 فیلم میدیدم فرمت mkv! موزیک ک عادی بود . حتی میتونستی پلی لیست درست کنی وسط بازی برات بخونه

تو بازی هایی مثل گرنتوریسمو اصن خوده بازی ب جای آهنگ های بازی آهنگ های پلی لیست خودتو پخش میکنه !

یادش بخیر تو GT5 کامارو بر میداشتم با آهنگ جوونی از منوچهر سخایی آروم آروم گاز میدادم:(( : ((( :((( یادش بخیر

احسنت ب نکته ضخیمی اشاره کردی! پاووس دانلود بره ما ایرانی ها خیلی مهمه ! ولی مارو حساب نیمیکنن که:( خارجی ها هم ک هر دیقه 2گیگ دانلود میکنن نیازی ب پاووس ندارن:( خارجی ها=حتی همین پاکستانی های این بقل:(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
نسل قبل قابلیت پخش mkv رو نداشت PS3 ! این نسلم نخواهد داشت 99% !
اگر این قابلیت بوده، مخصوص جیل بریک و هک و اینا بوده! که اون بحثش جداست! :D

این پخش آهنگ تو بازی رو هم کم کم اضافه میکنند دیگه، فعلا باید بازی ها دوباره این قابلیت رو بزارن :D ( البته نمیدونم با همین آپدیت هم میشه تو بکگراند گوش داد یا نه، ولی مطمنا بعدا مثل PS3 هم اضافه میشه که از توی بازی تنظیم کنی )
---
علاوه بر چیزایی که گفتید امیدوارم قابلیت دیدن تروفی تو حالت آفلاین هم اضافه بشه زودتر! :-"

MaTTafix

کاربر سایت
Oct 21, 2014
121

خودم MKV رو میزدم تو بلوری میذاشتم نشون میداد! سریال مورتال کمبت لگاسی رو اینجوری دیدم!

پ ن: نمیدونم چرا فقط تو ریجن 3ها نشون میداد:D

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا

این پخش آهنگ تو بازی رو هم کم کم اضافه میکنند دیگه، فعلا باید بازی ها دوباره این قابلیت رو بزارن :D ( البته نمیدونم با همین آپدیت هم میشه تو بکگراند گوش داد یا نه، ولی مطمنا بعدا مثل PS3 هم اضافه میشه که از توی بازی تنظیم کنی )
---
علاوه بر چیزایی که گفتید امیدوارم قابلیت دیدن تروفی تو حالت آفلاین هم اضافه بشه زودتر! :-"
داشت بابا داشت!!! خودم lorax و inception رو روش دیدم!
تا اونجایی که میدونم توی بک گراندم میتونی اجرا کنی!

- - -ویرایش - - -

---
داشت بابا داشت!!! خودم lorax و inception رو روش دیدم!
تا اونجایی که میدونم توی بک گراندم میتونی اجرا کنی!

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
امیدوارم توی این اپدیت برای تم یه برنامه ای هم منتشر کنن بشه تم هارو با PC ساخت مثل Ps3 . همچنین تم های داینامیک و پرمیوم و پلاس هم به استور اضاف شه .
اگه برنامه ای واسه تم منتشر بشه یه تم هایی بسازم کف کنید :D

تو دیگه زیادی فیلم هندیش کردی داداش :)) مطمئنم فقط چند تا تم خود سونی قرار داده و فقط محدود به انتخاب اونها هستیم هرچند امیدوارم قابلیت اسکرینشات دلخواه برعههده کاربر هم قرار بدن

اگر این قابلیت بوده، مخصوص جیل بریک و هک و اینا بوده! که اون بحثش جداست! :biggrin1:

این پخش آهنگ تو بازی رو هم کم کم اضافه میکنند دیگه، فعلا باید بازی ها دوباره این قابلیت رو بزارن :biggrin1: ( البته نمیدونم با همین آپدیت هم میشه تو بکگراند گوش داد یا نه، ولی مطمنا بعدا مثل PS3 هم اضافه میشه که از توی بازی تنظیم کنی )
---

اینقدر چیز های مهمتر هست که اینی که گفتی مقابلش نخود سیاه هم به حساب نمیاد:d مثل puse کردن در هنگام دانلود , بهبود رابط کاربری و ....

abbasghaderi

کاربر سایت
Aug 30, 2012
27
سلام دوستان
بازی Fifa 15 را چطوری میشه آپدیت کرد؟ احتیاج به ساخت اکانت داره؟
در مورد آپدیت بازی و ساخت اکانت هیچی نمیدونم چون فقط آفلاین بازی میکنم
خواهشن راهنمایی کلی لطف کنید

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام دوستان
حتما باید psn داشته باشی

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
سلام دوستان
سلام برای آپدیت حتما باید اکانت داشته باشی این که اکانت کدوم کشور رو بزنی خیلی مهمه (همون ریجن محسوب میشه)که اروپا انتخاب کنی یا امریکا مراحل ساخت اکانت هم تو همین فروم بازی سنتر هست بگرد پیدا می کنی اما برا این که بازی آپدیت بشه نیازی به پلاس نداری و فقط اکانت داشته باشی کافی هست اگر فقط آفلاین میزنی حتما بازی ها رو آپدیت کن چون باعث میشه بازی بهینه تر و بهتر اجرا بشه

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
چرا این قابلیت پاوس رو قرار نمیدن؟مسخرست بخدا.تو شایعه ها هم بود. فعلا مهم ترین قابلیت همین بود که نیستش.حالا کی میاد این اپدیت؟ساعت دقیق میدونید؟
:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر