System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
درود
دوستان دارم هارد ps4 pro ( ریجن 2 (( اروپا)) ) رو عوض میکنم احتیاج به فایل ریکاوری 7.02 و آپدیت 7.02 دارم ( آخرین نسخه ارائه شده )

ممنون میشم فایل ریکاوری و آپدیت رو قرار بدید اینجا برام و پست دوم رو آپدیت کنید

آخرین ویرایش:

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
درود
دوستان دارم هارد ps4 pro ( ریجن 2 (( اروپا)) ) رو عوض میکنم احتیاج به فایل ریکاوری 7.02 و آپدیت 7.02 دارم ( آخرین نسخه ارائه شده )

ممنون میشم فایل ریکاوری و آپدیت رو قرار بدید و پست دوم رو آپدیت کنید
از اینجا دانلود کن :
PS4 System Software

• Like
Reactions: jalal_immortal

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
از اینجا دانلود کن :
PS4 System Software
Ashampoo_Snap_Saturday, February 8, 2020_22h31m39s_001_.png
برای تعویض هارد که باید فایل ریکاوری رو بریزم کدوم فایل رو دانلود کنم ؟ همون دست راستی یعنی reinstallation file هست ؟
بعد این ریجن نداره که فقط یک فایل برای دانلود هست ؟ مگر نباید فایل مربوط به ریجن اروپا ( 2 ) رو دانلود کنم ؟

ممنون پاسخ دادی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reza3533

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
View attachment 128950
برای تعویض هارد که باید فایل ریکاوری رو بریزم کدوم فایل رو دانلود کنم ؟ همون دست راستی یعنی reinstallation file هست ؟
بعد این ریجن نداره که فقط یک فایل برای دانلود هست ؟ مگر نباید فایل مربوط به ریجن اروپا ( 2 ) رو دانلود کنم ؟

ممنون پاسخ دادی
درود دوست خوبم منم کنسولم pro ریجن 2 اروپا هست. اکانتم ریجن 1. چند وقت پیش چون میخواستم کنسول یه نفسی تازه بگیره هارد ریست فکتوری کردم. (یعنی از همین ادرس سمت راستی دانلود کردم.) و بعد توی safe mode با فلش نصب کردم. در مورد تعویض هارد راستش من اطلاعی ندارم . :)

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
درود دوست خوبم منم کنسولم pro ریجن 2 اروپا هست. اکانتم ریجن 1. چند وقت پیش چون میخواستم کنسول یه نفسی تازه بگیره هارد ریست فکتوری کردم. (یعنی از همین ادرس سمت راستی دانلود کردم.) و بعد توی safe mode با فلش نصب کردم. در مورد تعویض هارد راستش من اطلاعی ندارم . :)
سپاس
سمت راستی درسته فقط می خوام خیالم راحت شه این فایل بین ریجن آمریکا و اروپا مشترک هست یا نه ؟؟
چون توی پست دوم فایل ها رو برای ریجن ها جدا کرده و تاکید کرده برای ریجن خودتون رو بریزید !!!

• Like
Reactions: reza3533

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
سپاس
سمت راستی درسته فقط می خوام خیالم راحت شه این فایل بین ریجن آمریکا و اروپا مشترک هست یا نه ؟؟
چون توی پست دوم فایل ها رو برای ریجن ها جدا کرده و تاکید کرده برای ریجن خودتون رو بریزید !!!
اره الان پست دوم رو دیدم. اگر شک دارید میخواین صبر کنید که دوستان با تجربه بیان پاسخ بدن ولی طبق تجربه ای که دارم ، من زمانی که reset hard factory کردم دقیقا از همین سایت دانلود کردم و تا الان که مشکلی نداشتم. :)
ادیت : بنظرم اگر برای هر ریجن فایل متفاوتی میذاشت توی این صفحه ذکر میشد.

• Like
Reactions: dooste.man83

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با سلام من از دیروز کنسولم روشن نمیشه اما بالا نمیاد فایل 1 گیگی نصب مجدد رو هم گرفتم تو safe mode گزینه اخر رو انتخاب میکنم تا 99 درصد پر میشه بعد میگه نا موفق
چکار باید بکنم
با تشکر

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
درود دوستان لطفا به پرسش های ابتدایی من پاسخ بدین
من یک پلی استیشن 4 دارم که فکر کنم هک نشده اما اکانت هکی و چند تا بازی روش هست. الان می خواستم خودم بازی دانلود کنم و روش نصب کنم
1- باید اول به صورت کلی هک بشه؟ بهتری و راحت ترین روش هک چیه؟
2- آیا باهک شدن دستگاه و اتصال اشتباهی دستگاه به اینترنت دستگاه ممکنه کلا بن بشه و از کار بیفته؟
3- با هک شدن دستگاه چه چیزهایی رو از دست می دم؟
4- فهرستی از بازی های هکی که بشه دانلودشون کرد و بعد از هک کردن دستگاه روی PS4 ریخت رو چطور می شه پیدا کرد؟
5- از کجا می شه متوجه شد که دستگاه هک شده یا قابلیت هک شدن رو داره یا نه؟

با سپاس از اینکه به این پرسش های غیرحرفه ای پاسخ می دین

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
درود دوستان لطفا به پرسش های ابتدایی من پاسخ بدین
من یک پلی استیشن 4 دارم که فکر کنم هک نشده اما اکانت هکی و چند تا بازی روش هست. الان می خواستم خودم بازی دانلود کنم و روش نصب کنم
1- باید اول به صورت کلی هک بشه؟ بهتری و راحت ترین روش هک چیه؟
2- آیا باهک شدن دستگاه و اتصال اشتباهی دستگاه به اینترنت دستگاه ممکنه کلا بن بشه و از کار بیفته؟
3- با هک شدن دستگاه چه چیزهایی رو از دست می دم؟
4- فهرستی از بازی های هکی که بشه دانلودشون کرد و بعد از هک کردن دستگاه روی PS4 ریخت رو چطور می شه پیدا کرد؟
5- از کجا می شه متوجه شد که دستگاه هک شده یا قابلیت هک شدن رو داره یا نه؟

با سپاس از اینکه به این پرسش های غیرحرفه ای پاسخ می دین

1، شما اول باید ببینین دستگاهت اصلا قابل هک شدنه یا نه، اگه صفر گرفتی که قطعا هک نمیشه چون دو ساله کنسول های جدید با ابدیت ورژن بالاتر از هک میان بازار،
برو تو تنظیمات و سیستم اینفرمیشن ببین ورژن دستگاه چنده، اگه 5.05 و پایین تر بود هک میشه، اگه بالاتر بود نمیشه.
2، خیر هیچی نمیشه، فقط اگه ابدیت کنی هک از بین میره و اون بازی های هک که ریختی قفل میشن
3، همه بازی های جدید این دو سال و سالهای آینده، انلاین و مالتی بازی کردن
4، فکر کنم بازی هایی که از فروردین 97 به این ور اومده نمیتدنی بازی کنی، اخرین بازی های هک god of war و دیترویید بودن، کلا بازی های 97 و 98 رو نمیتونی بازی کنی، مثلا فوتبال بخوای بازی کنی فقط تا 2018 رو میتونی، 19 و 20 رو نمیتونی
5، ورژن اپدیت کنسول باید 5.05 یا پایین تر باشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: nasimparsi

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
با سلام من از دیروز کنسولم روشن نمیشه اما بالا نمیاد فایل 1 گیگی نصب مجدد رو هم گرفتم تو safe mode گزینه اخر رو انتخاب میکنم تا 99 درصد پر میشه بعد میگه نا موفق
چکار باید بکنم
با تشکر
مدل کنسولت چیه

rednathan2300

کاربر سایت
May 11, 2019
236
سلام به همه دوستان. من تلویزیون Qled سامسونگ دارم. پلی 4 من آخرین آپدیت هستش. وقتی پلی 4 رو روی کیفیت 2160p RGB میذارم تلویزیون حالت چند ثانیه ای بلک اسکرین میده بهترین کابل HDMI که ورژنش 2.aگرفتم ولی فرقی نکرد به نظرتون تلویزیون من ساپورت نمیکنه یا آپدیت 7 پلی استیشن باگ داره؟؟

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
1، شما اول باید ببینین دستگاهت اصلا قابل هک شدنه یا نه، اگه صفر گرفتی که قطعا هک نمیشه چون دو ساله کنسول های جدید با ابدیت ورژن بالاتر از هک میان بازار،
برو تو تنظیمات و سیستم اینفرمیشن ببین ورژن دستگاه چنده، اگه 5.05 و پایین تر بود هک میشه، اگه بالاتر بود نمیشه.
2، خیر هیچی نمیشه، فقط اگه ابدیت کنی هک از بین میره و اون بازی های هک که ریختی قفل میشن
3، همه بازی های جدید این دو سال و سالهای آینده، انلاین و مالتی بازی کردن
4، فکر کنم بازی هایی که از فروردین 97 به این ور اومده نمیتدنی بازی کنی، اخرین بازی های هک god of war و دیترویید بودن، کلا بازی های 97 و 98 رو نمیتونی بازی کنی، مثلا فوتبال بخوای بازی کنی فقط تا 2018 رو میتونی، 19 و 20 رو نمیتونی
5، ورژن اپدیت کنسول باید 5.05 یا پایین تر باشه

با سپاس از پاسخی که دادین

ورژن رو نگاه کردم 5.01 بود پس می شه هکش کرد. اگر ممکنه سایتی چیزی باشه که بازی هایی که هک شده هستند رو بشه دانلود کرد و ریخت روی پلی استیشن

ممنون

آخرین ویرایش:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان ببخشید من یک اشتباه کردم فکر کنم. فرم ور ؟ دستگاه رو به جای 5.05 به 5.5 ارتقا دادم. الان دیگه نمی شه هکش کرد. هیچ راهی نیست بشه این رو پایین آورد؟ نمی شه کلا دستگاه رو ریست کرد؟ اصلا اطلاعاتی که توش هست برام مهم نیست. راه حلی داره؟

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
دوستان ببخشید من یک اشتباه کردم فکر کنم. فرم ور ؟ دستگاه رو به جای 5.05 به 5.5 ارتقا دادم. الان دیگه نمی شه هکش کرد. هیچ راهی نیست بشه این رو پایین آورد؟ نمی شه کلا دستگاه رو ریست کرد؟ اصلا اطلاعاتی که توش هست برام مهم نیست. راه حلی داره؟
چه اشتباه دردناکی :-w:-w. خیر دوست عزیز هیچ راه دانگریدی وجود نداره . اگر راهی داشتش که این همه ملت گرفتار آپدیت کردن و نکردن نبودن .

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
هیچ راهی نداره

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر