Nintendo Super Smash Bros. Ultimate

سازنده
Bandai Namco - Sora Ltd
تاریخ انتشار
December 2018
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
1633459338964.png

Super Smash Bros. Ultimate
پلتفرم: Nintendo Switch
تاریخ انتشار: 7/12/2018
SSB. Ultimate جدیدترین بازی در سری بازی های SSB هست که از پایه برای کنسول نینتندو سویچ ساخته شده. کارگردان بازی همچنان Masahiro Sakurai، سازنده معروف سری بازی های Kirby و SSB هست.
تمرکز نینتندو در E3 2018 این بازی بوده و اطلاعات زیادی در مورد بازی طی نمایش مخصوص نینتندو برای E3 منتشر شد.

• شعار بازی Everyone is here به معنی "همه اینجا هستند" هست.
oac3lx.jpg
  • تمامی کاراکتر هایی که در نسخه های قبلی SSB قابل بازی بودند، در این نسخه وجود دارند.
  • Ice climbers, Solid Snake و Pokemon trainer از کاراکتر هایی هستند که پس از مدت ها به بازی برگشتند.
  • شخصیت هایی مانند Mario, Link و Samus هم که پای ثابت سری Smash هست دستخوش تغییرات ظاهری و مکانیکی زیادی شده اند.

• برای مثال، مدل شخصیت های ماریو و لینک، جدیدترین مدل آن ها طبق بازی های Super Mario odyssey و TLOZ Breath of the Wild هستند و هر کدام قابلیت های جدید دارند. کلاه ماریو، Cappy و سلاح های جدید لینک از جمله این قابلیت ها هستند.
  • علاوه بر شخصیت های قدیمی، 3 شخصیت کاملا جدید به بازی اضاف شدند، Inklings از سری Splatoon، پرنسس Daisy از سری ماریو و Ridley از سری متروید.
  • با شروع و در ابتدای بازی همه شخصیت ها قابل انتخاب نیستند و شخصیت های جدید به مرور زمان و با بازی کردن آزاد میشوند.
  • لیست تمامی شخصیت های قابل بازی:
  • [*]Mario
    [*]Samus
    [*]Kirby
    [*]Bowser
    [*]Link
    [*]Donkey Kong
    [*]Fox
    [*]Falco
    [*]Marth
    [*]Zelda
    [*]Sheik
    [*]Villager
    [*]Meta Knight
    [*]Mewtwo
    [*]Sonic
    [*]Peach
    [*]Pikachu
    [*]Ice Climbers
    [*]Inkling
    [*]Captain Falcon
    [*]Zero Suit Samus
    [*]Wii Fit Trainer
    [*]Pokemon Trainer
    • Squirtle
    • Ivysaur
    • Charizard
    [*]Ness
    [*]Lucas
    [*]Ryu
    [*]Ganondorf
    [*]Ike
    [*]Cloud
    [*]Snake
    [*]Jigglypuff
    [*]Pichu
    [*]Roy
    [*]Olimar
    [*]Diddy Kong
    [*]Lucarion
    [*]Lucina
    [*]Robin
    [*]Bayonetta
    [*]Mr. Game & Watch
    [*]Greninja
    [*]Dr. Mario
    [*]R.O.B.
    [*]Duck Hunt
    [*]Pit
    [*]Dark Pit
    [*]Palutena
    [*]Corrin
    [*]Bowser Jr.
    [*]Toon Link
    [*]Young Link
    [*]King Dedede
    [*]Rosalina & Luma
    [*]Mii
    • Gunner
    • Sword
    • Brawler
    [*]Little Mac
    [*]Wario
    [*]PAC-MAN
    [*]Shulk
    [*]Wolf
    [*]Mega Man
    [*]Yoshi
    [*]Luigi
    [*]Daisy
    [*]Ridley
  • تعداد زیادی از Stage ها یا مراحل قابل بازی قدیمی نیز به بازی بازگشته اند اما بازی شامل مراحل کاملا جدید نیز میشود.
fywixe0cnl311.png
  • Big Blue
  • Moray Towers
  • Great Plateau Tower
  • Green Hill Zone
  • Princess Peach's Castle
  • Mario Galaxy
  • Spirit Train
  • Frigate Orpheon
  • New Pork City
  • Wily Castle
  • Prism Tower
  • Midgar
  • Shadow Moses Island
  • Kongo Falls
  • Green Greens
  • Tortimer Island
  • Lylat Cruise
  • Spear Pillar
  • Wrecking Crew
  • گیم پلی بازی نیز تغییرات زیادی به همراه داشته و به گفته نینتندو و افرادی که در E3 2018 بازی را انجام داده اند، بطور کلی بازی نسبت به SSB 4 سریعتر شده و حتی میتوان گفت سریعترین بازی از نظر گیمپلی در سری SSB هست.
  • 8 بازیکن همزمان میتوانند باهم مبارزه کنند.
  • به گفته کارگردان بازی، بیشتر از هزاران تغییر کوچک و بزرگ به شخصیت ها، مراحل و مکانیک های بازی اعمال شده اند.
  • بازی از کنترلر های Gamecube پشتیبانی میکند و در پاییز امسال نینتندو شروع به فروش کنترلر های گیم کیوب ساخته شده برای سویچ میکند.
  • بازی از تمامی آمیبو های منتشر شده پشتیبانی کرده و آمیبو ها جدید نیز برای بازی در نظر گفته شده اند.
  • Box Art بازی:
به مرور زمان و با انتشار اطلاعات بیشتر تاپیک اپدیت میشه...

Attachments

• Switch_SuperSmashBrosUltimate_illustration_02.jpg
    Switch_SuperSmashBrosUltimate_illustration_02.jpg
    470.1 KB · مشاهده: 1,612
آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اینکه شخصیتایی مثل کلاد و جوکر به smb میان نتیجه اینه که سونی جلوی این شرکتا رو نمیگیره که اینکار نکنن در مورد dmc هم همینه dmc هرچی که باشه یه زمانی انحصاری ps بود و بودنش تو ssb و کنسول نینتندو هیچ معنایی نداره همونطور که اویل نداشت و شکست خورد حتی پورت نسخه های قبلم حرامه:D شاید وقتی تاریخشون گذشت رو xbox و pc امدن ولی رو کنسول نینتندو نباید بیان چون نماد ps بودن یه زمانی سونی با همینا نسل شیش نینتندو رو شکست داد نمادن داداچ نماد همه قسمتای سری dmc (بجز5که ناراحتم کرد(اون شایعه انحصاری بودنش هم دوست داشتم واقعی باشه ولی مهم نیست)) تو کنفرانس های سونی معرفی شدن:D

خیلی جالبه... چون 6 تا نسخه اول فاینال فانتزی تمام محبوبیت اش رو رو سیستم های نینتندو به دست آورد
Resident Evil 4 هم عملاً انحصاری گیم کیوب بود.... خدا اون رو آزاد کرد :D
پرسونا هم که گفتم قضیش رو
سونی چجوری جلو اینا رو بگیره...بگه وااای شما مگه بازی هاتون رو انحصاری من ندادید...تا من نیگام چپ شد زدید تو خط نینتندو
یکم مسخره نیست :D
اونم وقتی تک تک این کمپانی ها و سری ها کلی سَر و سِر با نینتندو داشتن

DMC مورد خاصه چون هیچ ربطی به نینتندو نداشته... اگه هم نسخه های قبلیش پورت شن که چه عالی... از پورت نسخه های قدیمی FF حمایت شد از اینم میشه :D بقیه ای که حرص میخورن...واقعاً فقط حرص میخورن...چیزی به کسی اضافه نمی کنن با نگرانی شون سر از انحصار در اومدن بازی.

و بعد جالبه همین امثال خودت و... موقع انحصاری شدن Bayo 2 چنان آهی سر می دادید که نگو :D (سر bayo 3 هم همین طور) خب نکنید :D یکی سر انحصاری بودن SMT V ناراحت بود بعد شایعه های عرضه پرسونا 5 رو رو سوییچ میشنید ناراحت میشد...خو یعنی چه این :D

• Like
Reactions: Arima Kishou

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
خیلی جالبه... چون 6 تا نسخه اول فاینال فانتزی تمام محبوبیت اش رو رو سیستم های نینتندو به دست آورد
سونی چجوری جلو اینا رو بگیره...بگه وااای شما مگه بازی هاتون رو انحصاری من ندادید...تا من نیگام چپ شد زدید تو خط نینتندو

DMC مورد خاصه چون هیچ ربطی به نینتندو نداشته... اگه هم نسخه های قبلیش پورت شن که چه عالی... از پورت نسخه های قدیمی FF حمایت شد از اینم میشه :D بقیه ای که حرص میخورن...واقعاً فقط حرص میخورن...چیزی به کسی اضافه نمی کنن با نگرانی شون سر از انحصار در اومدن بازی.

و بعد جالبه همین امثال خودت و... موقع انحصاری شدن Bayo 2 چنان آهی سر می دادید که نگو :D (سر bayo 3 هم همین طور) خب نکنید :D یکی سر انحصاری بودن SMT V ناراحت بود بعد شایعه های عرضه پرسونا 5 رو رو سوییچ میشنید ناراحت میشد...خو یعنی چه این :D

ببخشید وسط بحثتون میام ، به شخصه با انحصاری مشکل ندارم اما انحصاری که اصالت داشته باشه کلا به نظر من کنسول با انحصاری معنا پیدا میکنه وگرنه میشه بازی کرک شده رو ارزانتر، روی PC با کیفیت بالا اجرا کرد.انحصاری کردن بازیهایی که مولتی پلتفرم هستن به نظر من زشت ترین کار ممکن هستش .
اینکه یک شرکت از خلاقیتها و امکانات موجود استفاده بکنه و یه بازی انحصاری درخور درست بکنه واقعا قابل ستایش هست و نتیجه اش ، Mario یا God of War یا Gears Of War میشه که باعث افتخار کل جامعه گیمر میشه.
برعکس انحصاری کردن بازیهای موفقی که قبلا درست شدن و امتحان پس دادن مثل Tomb Rider یا Bayonetta یا Metal gear یا Hitman اوج رذالت و سواستفاده از موفقیت های قبلی و سواستفاده از حس خاطره و نوستالوژی افراد هستش.

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ببخشید وسط بحثتون میام ، به شخصه با انحصاری مشکل ندارم اما انحصاری که اصالت داشته باشه کلا به نظر من کنسول با انحصاری معنا پیدا میکنه وگرنه میشه بازی کرک شده رو ارزانتر، روی PC با کیفیت بالا اجرا کرد.انحصاری کردن بازیهایی که مولتی پلتفرم هستن به نظر من زشت ترین کار ممکن هستش .
اینکه یک شرکت از خلاقیتها و امکانات موجود استفاده بکنه و یه بازی انحصاری درخور درست بکنه واقعا قابل ستایش هست و نتیجه اش ، Mario یا God of War یا Gears Of War میشه که باعث افتخار کل جامعه گیمر میشه.
برعکس انحصاری کردن بازیهای موفقی که قبلا درست شدن و امتحان پس دادن مثل Tomb Rider یا Bayonetta یا Metal gear یا Hitman اوج رذالت و سواستفاده از موفقیت های قبلی و سواستفاده از حس خاطره و نوستالوژی افراد هستش.

خوبه که شما نظرتون یکیه در مورد همه چیز...
یه سری درگیری داشتیم ما سر مولتی پلتفرم شدن Metal Gear Solid و همزمان یه سری درگیری سر انحصاری شدن Tomb Raider و Bayonetta.
و خب سناریوی بایونتا به هیچ وجه اوج رذالت نیست. هیچ کی سازنده رو زیر پر و بالش نگرفت نینتندو رفت سراغش به همین سادگی و بر خلاف سه مورد دیگه ناشر خود بازی نینتندو/سگا ـه.

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین

داداش تو که من میشناسی امثال خودت چیه؟ :D من هیچوقت سر بایو حرص نخوردم چون برام مهم نیست (مثل اینکه تاپیک3 خودم زدما!) والا تا جایی که من میدونم چیزی که من گفتم نینتندو چندین بار عینش انجام داده و دقیقا همونجور که گفتم با رشوه دادن جلو سازنده رو از این اقدامات گرفته :D نمونش همین re4.....پول داد نینتندو غیر از اینه؟ اخرشم که شکست خورد و باعث شد میکامی بره.......سونی حتی یکبارم به این سازنده ها پول نداده.......اگه میداد هیچ کدوم از این شخصیتا حتی اسمشون هم تو اسمش برده نمیشد من با مولتی شدن dmc کاری ندارم گوربابای کپکام و همینطور سونی که نخواستش :D ولی امدن dmc رو سوئیچ زور داره

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
داداش تو که من میشناسی امثال خودت چیه؟ :D من هیچوقت سر بایو حرص نخوردم چون برام مهم نیست (مثل اینکه تاپیک3 خودم زدما!) والا تا جایی که من میدونم چیزی که من گفتم نینتندو چندین بار عینش انجام داده و دقیقا همونجور که گفتم با رشوه دادن جلو سازنده رو از این اقدامات گرفته :D نمونش همین re4.....پول داد نینتندو غیر از اینه؟ اخرشم که شکست خورد و باعث شد میکامی بره.......سونی حتی یکبارم به این سازنده ها پول نداده......
اگه پول نداده که کلا حجتی هم نسبت به هم ندارن :D برمیگردیم خونه اول و بودن جوکر و کلاد و اسنیک خیلی منطقی میشه:D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
اگه پول نداده که کلا حجتی هم نسبت به هم ندارن :D برمیگردیم خونه اول و بون جور و کلاد و اسنیک خیلی منطقی میشه:D
پول دادن نینتندو به اینا بنظرم کار کثیفیه خودش از این کارا میکنه بعد تو که طرفدارشی میگی سونی چجوری اینکار بکنه همون اسکوئر یه شرکت خائنه و به سونی خیانت کرده....چرا چون سهامش مال سونی بوده و انحصاری نمیداده الانم که یه باج از نینتندو گرفته انحصاری میزنه:D اگه سونی میخواست به صدتای اینا پول میداد و الان نینتندو خاک شده بود:D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
من با مولتی شدن بازیا مشکلی ندارم تازه جدیدا به نفعم شده re2 رو pc دارم میرم:) dmc4 اصلا رو pc بازی کردم اگه dmc5 میشد هم میگرفتم اونم میرفتم:) سر mgs هم واقعا دعوا بود ولی خدا خواست mgs5 یه بازی ناقص درامد وما کوجیما رو گرفتیم:))

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
پول دادن نینتندو به اینا بنظرم کار کثیفیه خودش از این کارا میکنه بعد تو که طرفدارشی میگی سونی چجوری اینکار بکنه همون اسکوئر یه شرکت خائنه و به سونی خیانت کرده....چرا چون سهامش مال سونی بوده و انحصاری نمیداده الانم که یه باج از نینتندو گرفته انحصاری میزنه:D اگه سونی میخواست به صدتای اینا پول میداد و الان نینتندو خاک شده بود:D

میگم داری خودتو بازی میدی :D
گفتی چه انصافیه که جوکر و اسنیک و اینا تو بازین منم بحث رو کامل دور زدم گفتم واسه این. :D
منم در مورد انحصار طلبی سونی حرفی نزدم. تا الان بحثم رابطه کمپانی ها با نینتندو بود از الان به بعد هم همینه...برام مهم نیست کی به کی پول داده. اینم که به یه ناشر و سازنده پول بدی بگی برات بازی بسازه جرمه لابد؟
تنها کار کثیفی که نینتندو کرد سر همون Rayman Legends و RE4 بود... دوتاشم تیرش به سنگ خورد و بازی ها مولتی پلتفرم شدن.
وگرنه انحصاری هایی که اسکوئر انیکس و یوبیسافت و سگا برای نینتندو میسازن عموماً بازی هاییه که نشرش رو نینتندو هم به عهده داره و بودجه و تبلیغاتش زیر دستشه یه بخشیش... این اگه رابطه ترد پارتی و شخص ثالث سالم نیست چیه پس؟
حالا سونی پول میداد میساخت...مگه الان نمیسازه؟ :D کوجیما و اینسومنیاک و اینا مگه از سونی پول میگیرن براش بازی میسازن بقیه رو به خاک سیاه نمی شونن؟ با هم یه چیزایی رو قاطی می کنی ها :D

• Like

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
میگم داری خودتو بازی میدی :D
گفتی چه انصافیه که جوکر و اسنیک و اینا تو بازین منم بحث رو کامل دور زدم گفتم واسه این. :D
منم در مورد انحصار طلبی سونی حرفی نزدم. تا الان بحثم رابطه کمپانی ها با نینتندو بود از الان به بعد هم همینه...برام مهم نیست کی به کی پول داده. اینم که به یه ناشر و سازنده پول بدی بگی برات بازی بسازه جرمه لابد؟
تنها کار کثیفی که نینتندو کرد سر همون Rayman Legends و RE4 بود... دوتاشم تیرش به سنگ خورد و بازی ها مولتی پلتفرم شدن.
وگرنه انحصاری هایی که اسکوئر انیکس و یوبیسافت و سگا برای نینتندو میسازن عموماً بازی هاییه که نشرش رو نینتندو هم به عهده داره و بودجه و تبلیغاتش زیر دستشه یه بخشیش... این اگه رابطه ترد پارتی و شخص ثالث سالم نیست چیه پس؟
حالا سونی پول میداد میساخت...مگه الان نمیسازه؟ :D کوجیما و اینسومنیاک و اینا مگه از سونی پول میگیرن براش بازی میسازن بقیه رو به خاک سیاه نمی شونن؟ با هم یه چیزایی رو قاطی می کنی ها :D
من با بودن اسنیک تو اسمش مشکلی ندارم تازه خوبه امدم از خودت درباره کمبوهاش تو اسمش پرسیدم:D در مورد اسکوئر و پلاتینیوم: کاری که نینتندو کرده بله جرمه چرا نیست:D بایونتا برام مهم نیست ولی نینتندو زده بازی مولتی رو انحصاریش کرده در مورد اسکوئر دسته سونی نه پولی به امثال کپکام میداد و نه ارطبات اونجوری باهاشون داشت ولی داداش دارم میگم سونی سهام اسکوئر داشت(که خدا رو شکر همون اول نسل کشید بیرون و ازش برا ساخت انحصاری استفاده کرد) ولی اسکوئر براش انحصاری نمیساخت....... این دیگه نهایت خیانته :D در مورد کوجیما و insomniac دادچ چی میگی من میگم سونی اگه میخاست کارایی که نینتندو کرد رو بکنه تا الان خاک کرده بود نینتندو رو........این یه حقیقته ولی بجاش رفت سراغ انحصاری های خودش که هم برای ما فن ها خوب شد و هم بد:))

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من با بودن اسنیک تو اسمش مشکلی ندارم تازه خوبه امدم از خودت درباره کمبوهاش تو اسمش پرسیدم:D در مورد اسکوئر و پلاتینیوم: کاری که نینتندو کرده بله جرمه چرا نیست:D بایونتا برام مهم نیست ولی نینتندو زده بازی مولتی رو انحصاریش کرده در مورد اسکوئر دسته سونی نه پولی به امثال کپکام میداد و نه ارطبات اونجوری باهاشون داشت ولی داداش دارم میگم سونی سهام اسکوئر داشت(که خدا رو شکر همون اول نسل کشید بیرون و ازش برا ساخت انحصاری استفاده کرد) ولی اسکوئر براش انحصاری نمیساخت....... این دیگه نهایت خیانته :D در مورد کوجیما و insomniac دادچ چی میگی من میگم سونی اگه میخاست کارایی که نینتندو کرد رو بکنه تا الان خاک کرده بود نینتندو رو........این یه حقیقته ولی بجاش رفت سراغ انحصاری های خودش که هم برای ما فن ها خوب شد و هم بد:))

ببین داری بیخودی بحث رو میبری سمت سونی الکی نمیدونم چرا
به نینتندو هم میگی رشوه ده که واقعاً نمی فهمم این یکی رو :D... دو موردی که پول داد حق انتشار یه بازی رو کامل بگیره دیدیم چی شد... بقیه موارد هم که گفتم رابطه ترد پارتی ایه...سونی این کار رو نمی کنه من نمیدونم دلیلش چیه برامم مهم نیست حقیقتاً...:-??(هر چند تاریخچه سونی هم تو انحصاری های تردپارتی خیلی کت و کلفته)
اگه بحث رو هم کشوندی این جا که به نینتندو برچسب بزنی: Congratulations You Played Yourself :D

پ.ن: من سورا میخوام:((:((

• Like

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
ببین داری بیخودی بحث رو میبری سمت سونی الکی نمیدونم چرا
به نینتندو هم میگی رشوه ده که واقعاً نمی فهمم این یکی رو :D... دو موردی که پول داد حق انتشار یه بازی رو کامل بگیره دیدیم چی شد... بقیه موارد هم که گفتم رابطه ترد پارتی ایه...سونی این کار رو نمی کنه من نمیدونم دلیلش چیه برامم مهم نیست حقیقتاً...:-??(هر چند تاریخچه سونی هم تو انحصاری های تردپارتی خیلی کت و کلفته)
اگه بحث رو هم کشوندی این جا که به نینتندو برچسب بزنی: Congratulations You Played Yourself :D

پ.ن: من سورا میخوام:((:((
ببین نادیده گرفتی حرف اصلی رو اون کارای نینتندو رابطه تردپارتی با ناشر نیست دقیقا عین همون اویل و ری منه.........:D انشاالله نه سورا و نه دانته رو هیچ وقت تو اسمش نمی بینیم همونطور که دیگه مولتی پلتفرمهای کوجیما رو نخواهیم دید :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ببین نادیده گرفتی حرف اصلی رو اون کارای نینتندو رابطه تردپارتی با ناشر نیست دقیقا عین همون اویل و ری منه.........:D انشاالله نه سورا و نه دانته رو هیچ وقت تو اسمش نمی بینیم همونطور که دیگه مولتی پلتفرمهای کوجیما رو نخواهیم دید :D

دید جالبی داری به کل قضیه.
باشه ببینیم تهش چی میشه :D همین جوکر که برا من بس بود فایتر پس رو بخرم :D
از همون بخش "دیگه مولتی پلتفرمهای کوجیما رو نخواهیم دید" فهمیدم نظر کلی ات رو ماجرا چیه...بحث کردن به کل فایده ای نداره

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
دید جالبی داری به کل قضیه.
باشه ببینیم تهش چی میشه :D همین جوکر که برا من بس بود فایتر پس رو بخرم :D
از همون بخش "دیگه مولتی پلتفرمهای کوجیما رو نخواهیم دید" فهمیدم نظر کلی ات رو ماجرا چیه...بحث کردن به کل فایده ای نداره
حالا یه ذره کل کل کردیم جدی نگیر من که از همون اول گفتم با مولتی پلتفرم مشکلی ندارم:D فقط با نینتدو مشکل دارم(با بازیاش حال میکنم حتی یادته یه مدت دنبال سوئیچ بودم ولی وجود نینتندو رو دیگه درک نمیکنم تو این صنعت نمی دونم چرا همش با شانس خودش در میبره):D اکثر فن ها دیدشون همینه:)):|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این رو دیگه تو تاپیک فروش کنسول ها و بازی ها نذاشتم
ولی بازی با 9 میلیون نسخه فروش تو یه ماه رکورد سریعترین فروش یه عنوان انحصاری رو تو یه ماه زد و این کار رو با یه اختلاف فجیعی نسبت به رکورد دار قبلی که Halo: Reach با 5.1 میلیون فروش تو یه ماه بوده زده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر