Nintendo Super Mario Odyssey

super-mario-odyssey-switch-switch-spil-nintendo-eshop-europe-cover.jpg
Super_Mario_Odyssey_Logo.png

نام عنوان : Super Mario Odyssey
توسعه دهنده : Nintendo EPD
ناشر : Nintendo
سبک : Platform Game
پلتفرم مقصد : Nintendo Switch
تاریخ انتشار : 27 اکتبر 2017

بعد از سال ها قسمت جدید از سری اصلی و مدرن سوپر ماریو با نام ادیسه معرفی شد
اولین اشاره نینتندو به بازی در تریلر معرفی nintendo switch در تاریخ 20 اکتبر 2016 بود که قسمت کوتاهی از گیم پلی را به نمایش گذاشت و سپس نینتندو با نمایش تریلری در کنفرانس خود بازی را به طور رسمی با هدف انتشار در سال جاری معرفی کرد

cappy.png
در این بازی شما کنترل شخصیت محبوب صنعت گیم و نماد شانس بیار نینتندو یعنی ماریو (MARIO) را در اختیار دارید و وظیفه دارید که مثل همیشه پرنسس پیچ را نجات دهید گیم پلی این قسمت نیز مانند قسمت های قبل است و شباهت زیادی به عناوین (mario64) و (s.m sunshine) دارد اما با محیط های بزرگ تر و متفاوت تر نسبت به قسمت های قبل و جزئیات گیم پلی بیشتر

بر خلاف عناوین قبلی (بجز سری گلکسی ) مراحل بازی در محیط هایه دیگری بجز سرزمین قارچ ها صورت میگیرد مانند شهری که از نیویورک سیتی الهام گرفته شده است برای اولین بار در بازی قابلیت استفاده از کلاه را برای برای موانع و پرش های بلند به ماریو اضافه کرده اند همچنین ظاهرن در بازی وسایل و چیز هایی وجود دارد میتوان از ان به عنوان وسیله نقلیه استفاده کرد!

طبق تریلر جدیدی که منتشر شده ماریو میتواند با استفاده از کلاهش که قدرت جادویی دارد اجسام و موجودات مختلف را تحت کنترل خود در اورد مانند Goomba ها یا حتی T.rex همچنین در بازی وسایل نقلیه نظیز موتور نیز وجود دارد و وشما قادر به خرید لباس برای ماریو هستید

Screenshots

screenshot2.jpg screenshot10.jpg screenshot7.png screenshot3.jpg screenshot11.jpg

Trailers

معرفی بازی

E3 2017

Overview

آخرین ویرایش:

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
نمیدونم چرا اما این نسخه ماریو دیگه جذابیت سابق و جذابیت نسخه ها قبلی برا نداره
شاید چون واقعی تر شده
تمام ماریو ها بازی کردم 3 ماریو آخری که بازی کردم mario 3d land و mario galaxy نسخه 1 و 2 بودن
چشم ها را باید شست

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
بازی بینهایت جذابه مخصوصا ۲ نفره که بازی میکنی و کلاش دسته یکی و خودش یکی کنترل میکنه عالیه
بازی موزیک و جاهاهی مخفی زیادی داره و برای بنده به شخصه جذابه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بازی بینهایت جذابه مخصوصا ۲ نفره که بازی میکنی و کلاش دسته یکی و خودش یکی کنترل میکنه عالیه
بازی موزیک و جاهاهی مخفی زیادی داره و برای بنده به شخصه جذابه

جاهای مخفی خیلی زیادی داره :|

• Like
Reactions: fifa13 and all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
دوستان الان وقتی مون یک قسمت کامل میشه بعد گاهی به ۲ راهی میرسیم و باید یک شهر رو انتخاب کنیم یکی رو انتخاب میکنی میره اون و اون یکی از مسیر ناپدید میشه
چطوری میشه به اون یکی شهر رفت؟

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
دوستان الان وقتی مون یک قسمت کامل میشه بعد گاهی به ۲ راهی میرسیم و باید یک شهر رو انتخاب کنیم یکی رو انتخاب میکنی میره اون و اون یکی از مسیر ناپدید میشه
چطوری میشه به اون یکی شهر رفت؟
البته هر مرحله مون های بسیار زیادی داره که بعضی هاشون رو باید واقعا وقت بذاری .. اونایی که دلشون نمیاد یه مرحله رو زود رد کنند مثل خودم مون های بیشتری جمع میکنند. من از ظرفیت تمام مورحله ها مون بیشتر جمع کردم .. این جریان دو راهی هم دقیق یادم نیست ولی منم تو بازی دیدم اما نمیدونم نتیجه انتخاب دیگری چی میشه ولی وقتی بازی رو تموم میکنی فکر کنم اگه مون های زیادی جمع کرده باشی دو مرحله دیگه هم هست ..
من الان بعد اتمام تو مرحله نوستالژیکی هستم که ادای دینی به ماریو64 هستش و حتی اسکین ماریو64 هم توی فروشگاهش موجوده ..
همین مرحله رو من تو یکی از مراحل که وارد تبلوی نقاشی شدم دیدم و تو نقطه ای بودم که امکان رفتن به اون منطقه وجود نداشت .. خیلی هم تلاش کردم ولی قیدش رو زدم .. وقتی که بازی رو تموم کردم تازه اون چپتر برام باز شد...

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
البته هر مرحله مون های بسیار زیادی داره که بعضی هاشون رو باید واقعا وقت بذاری .. اونایی که دلشون نمیاد یه مرحله رو زود رد کنند مثل خودم مون های بیشتری جمع میکنند. من از ظرفیت تمام مورحله ها مون بیشتر جمع کردم .. این جریان دو راهی هم دقیق یادم نیست ولی منم تو بازی دیدم اما نمیدونم نتیجه انتخاب دیگری چی میشه ولی وقتی بازی رو تموم میکنی فکر کنم اگه مون های زیادی جمع کرده باشی دو مرحله دیگه هم هست ..
من الان بعد اتمام تو مرحله نوستالژیکی هستم که ادای دینی به ماریو64 هستش و حتی اسکین ماریو64 هم توی فروشگاهش موجوده ..
همین مرحله رو من تو یکی از مراحل که وارد تبلوی نقاشی شدم دیدم و تو نقطه ای بودم که امکان رفتن به اون منطقه وجود نداشت .. خیلی هم تلاش کردم ولی قیدش رو زدم .. وقتی که بازی رو تموم کردم تازه اون چپتر برام باز شد...
ای بابا منم مثل شمام
هر قسمتو میشینیم کامل دنبال موناش میگردیم و اینا به اون تود سکه میدم بعضیاشو جاشونو میگه و اینا اما این که بین ۲ مرحله یهو میگه یا باید بری اینجا یا اونیکی اصلا جالب نیست!چه اجباری اخه به این کار بودددد.انگار بعد تموم کردن هم لویجی هم اضافه میشه و مرحله بالون و اینا درسته؟اگه راحی پیدا کردید که بشه قبل تموم کردن به اون مرحله ای که باید انتخاب کنی بری و ۲ تاشم بشه بازی کرد بگید بهم

• Like
Reactions: Sega_genesis

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
ای بابا منم مثل شمام
هر قسمتو میشینیم کامل دنبال موناش میگردیم و اینا به اون تود سکه میدم بعضیاشو جاشونو میگه و اینا اما این که بین ۲ مرحله یهو میگه یا باید بری اینجا یا اونیکی اصلا جالب نیست!چه اجباری اخه به این کار بودددد.انگار بعد تموم کردن هم لویجی هم اضافه میشه و مرحله بالون و اینا درسته؟اگه راحی پیدا کردید که بشه قبل تموم کردن به اون مرحله ای که باید انتخاب کنی بری و ۲ تاشم بشه بازی کرد بگید بهم
وقتی یک مرحلرو سر 2 راهی انتخاب میکنی ( بین x , y مثلا) مرحله بعد از انتخابت ( اگر x باشه انتخاب شما به عنوان مثال ) مرحله (y) میشه.

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر