Super Mario Galaxy 2

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
راس میگی الان چک کردم فهمیدم. میگم چرا خود رترو نساخته نگو مثل قدیم نیست.
اونم باید جالب باشه ولی کاش اول شخص بود.

سايت ها ازش خيلي تعريف كردن خيالت راحت چيز خفني مي شه البته ظاهرا يه قسمت هايي هم دوربين اول شخص مي شه

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
سایت گیم تریلر بین 10 بازی برتری که امسال میاد متروید رو شماره یک کرد یعنی بالاتر حتی از heavy rain

heavy rain بازي خوبي هست اما امسال خيلي بازي بهتر از اون مياد با يه چيز ديگه مقايسش مي كردي:biggrin1:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اینا خیلی از فاکتور ها رو برای انتخاب بهترین بازی در نظر میگیرن. مهم بهترین امتیاز رو گرفتن نیست مهم اینکه که حال دادن کدوم بهتره. البته زلدا رو هم فراموش نکنید...

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
امروز dl کردن SMG2 به پایان رسید
خیلی حال کردم.واقعا بازی بیستی هست.
از اول تا زمانی که از پشت WII پا شدم رو لبم لبخند بود :d

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سلام
امروز dl کردن SMG2 به پایان رسید
خیلی حال کردم.واقعا بازی بیستی هست.
از اول تا زمانی که از پشت WII پا شدم رو لبم لبخند بود :d
بازی باحالی هست ولی حوصله میخواد ! من 2 - 3 مرحلش رو رفتم حوصلم سر رفت ...

solidsnake

کاربر سایت
Sep 23, 2005
76
عالیه

سلام به بچه های بازی سنتر نمیدونم آخرین باری که من پست دادم کی بود ولی میتونم بگم اگر بازی سوپر ماریو گالاکسی 2 نبود من 2 یا 3 سال دیگه هم فک نمیکنم که پست میدادم اصلا این بازی تکمیلترین بازی هست که من توی این 10 سال اخیر بازی کردم برای منی که متال گیر بازم عجیب بازی ساخته شده که از لحاظ جذابیت با متالگیر مقایسه اش میکنم من بازی رو تموم کردم الان هم یه سیاره جدید آزاد کرده که دارم ستاره های بیشتری میگیرم الان 87 ستاره دارم اصلا چیزی به نام خستگی توی این بازی معنا نداره من قول میدم که جزو 3 بازی سال میشه و شاید بهترین

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
اولین تجربه Wii من

این اولین بازی بود که از این کنسول بازی کردم آخه من wii ندارم و رو کامپیوتر بازی میکنم
فوق العاده است استثنائیه
حرف نداره . لطفا اگه بازم مثل این بازی بود به من pm بدید

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
این اولین بازی بود که از این کنسول بازی کردم آخه من wii ندارم و رو کامپیوتر بازی میکنم
فوق العاده است استثنائیه
حرف نداره . لطفا اگه بازم مثل این بازی بود به من pm بدید
پس با این حساب باید این بازی رو هم تو امضات بزاری:d

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
یه سوال : ستاره های سبز رو از چه وقتی می تونیم بگیریم ؟ مثلا باید اول همه ی طلایی ها رو بگیریم بعد می تونیم سبزارو بگیریم یا مثلا باید آخرین بار بوزر رو شکست بدیم بعد می تونیم این سبزا رو بگیریم ؟
این سبزا تو شماره ی 1 هم بودن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر