Nintendo Super Mario 3D All Stars

164090

164091

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: پلتفرمر سه بعدی
تاریخ عرضه: 18 سپتامبر 2020
پلتفرم: Switch

• در دوران NES و SNES، فرنچایز سوپر ماریو، به عنوان ارباب مطلق ژانر پلتفرمر دو بعدی حساب می شد. با گذر از آن دوران و فرا رسیدن نسل پنجم کنسول های خانگی (PS1-Saturn-N64) این سوال پیش آمد که آیا در دوران بازی های سه بعدی نیز می تواند ماریو به عنوان عنوانی قدرتمند ظاهر شود. آن چنان طول نکشید تا نینتندو جواب این سوال را با قاطعیت در سال 1996 با Super Mario 64 داد. ماریو نه تنها با مهارت تمام از دنیای بازی های دو بعدی به بازی های سه بعدی مهاجرت کرد بلکه بلافاصله برتخت پادشاهی ساب-ژانر جدید صنعت نشست. طی سال ها و نسل های آتی، نینتندو با سری Sunshine, Galaxy و Odyssey به پادشاهی خود برای 20 سال متمادی ادامه داد و تاریخچه شکوهمندی از بازی های سه بعدی ماریو از خود به جا گذاشت. هر چند علی رغم محبوبیت فوق العاده این بازی ها، نینتندو به غیر از بازسازی Mario 64 روی Nintendo DS هیچ گاه دست به ریمستر کردن یا بازسازی کردن هیچ کدام از ماریوهای سه بعدی خود نزد و آن ها در کنسول خانه خود تا سال های متمادی اسیر باقی ماندند.

• طی سالگرد 35 سالگی فرنچایز Super Mario Bros. در کنار برنامه های مختلف دیگر، نینتندو تصمیم به عرضه سه تا از برترین عناوین سه بعدی ماریو در تاریخ روی نینتندو سوییچ کرده. این سه بازی، Super Mario 64 و Super Mario Sunshine و Super Mario Galaxy هستند. کالکشن ریمستر این سه عنوان در تاریخ 18 سپتامبر برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد و در تاریخ 31 مارس 2021 فروش آن متوقف خواهد شد.

+ اطلاعات جدید به زودی اضافه خواهند شد.

> باکس آرت بازی <

1599543082381.png

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
دانلودش کردم یه مقدار گلکسی رفتم یه مقدار سانشاین!
سانشاین مکانیک هاش الان تو ذوق می زنه و شاید به مزاق بعضیا خوش نیاد ولی گلکسی بعد از این همه وقت هنوزم دلچسب و گواراس!
ای کاش سان شاین و ماریو 64 ریمیک میشد.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دانلودش کردم یه مقدار گلکسی رفتم یه مقدار سانشاین!
سانشاین مکانیک هاش الان تو ذوق می زنه و شاید به مزاق بعضیا خوش نیاد ولی گلکسی بعد از این همه وقت هنوزم دلچسب و گواراس!
ای کاش سان شاین و ماریو 64 ریمیک میشد.
بازی را از کجا دانلود کردی چیزی که من گرقتم بازی اجرا میشه وارد منو اصلی هم میشه ولی هر کدومو ران میکنی میپره بیرون.البته الان فایل xci را هم دانلود کردم بعدازظهر برم تست کنم میگن اون اجرا میشه

• Like
Reactions: Z-fan

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
بازی را از کجا دانلود کردی چیزی که من گرقتم بازی اجرا میشه وارد منو اصلی هم میشه ولی هر کدومو ران میکنی میپره بیرون.البته الان فایل xci را هم دانلود کردم بعدازظهر برم تست کنم میگن اون اجرا میشه
شما NSP گرفتی؟ مثل اینکه رو بعضی دیوایس ها مشکل داره ولی XCI بدون مشکل هست.

NSP Version
FW: 10.1.0 SXOS: 3.0.4 Beta
Menu: Working
Juxeboxes: Working
Games: All drops from game when selected, after that reentering leads to Corrupt Data check.
Downloading XCI version to see if there is any difference

166001 Özay Turay says:
September 15, 2020 at 6:30 pm
XCI works perfectly. ?
That will work till we have the shop NSP dump.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
شما NSP گرفتی؟ مثل اینکه رو بعضی دیوایس ها مشکل داره ولی XCI بدون مشکل هست.
اره اولش nsp گرفتم که اجرا نشد البته نوشته بودن با tinfoil نصب کنی اجرا میشه حالا چون روی sx os هستم برام مهم نبود الان xci را دانلود کردم مثل اینکه بدون مشکل اجرا میشه حالا بعدازظهر برم خونه تست کنم

• Like
Reactions: Z-fan

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
درود اینجا گرفتم درست بود
دانلود بازی Super Mario 3D All-Stars برای switch

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر