Nintendo Super Mario 3D All Stars

164090

164091

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: پلتفرمر سه بعدی
تاریخ عرضه: 18 سپتامبر 2020
پلتفرم: Switch

• در دوران NES و SNES، فرنچایز سوپر ماریو، به عنوان ارباب مطلق ژانر پلتفرمر دو بعدی حساب می شد. با گذر از آن دوران و فرا رسیدن نسل پنجم کنسول های خانگی (PS1-Saturn-N64) این سوال پیش آمد که آیا در دوران بازی های سه بعدی نیز می تواند ماریو به عنوان عنوانی قدرتمند ظاهر شود. آن چنان طول نکشید تا نینتندو جواب این سوال را با قاطعیت در سال 1996 با Super Mario 64 داد. ماریو نه تنها با مهارت تمام از دنیای بازی های دو بعدی به بازی های سه بعدی مهاجرت کرد بلکه بلافاصله برتخت پادشاهی ساب-ژانر جدید صنعت نشست. طی سال ها و نسل های آتی، نینتندو با سری Sunshine, Galaxy و Odyssey به پادشاهی خود برای 20 سال متمادی ادامه داد و تاریخچه شکوهمندی از بازی های سه بعدی ماریو از خود به جا گذاشت. هر چند علی رغم محبوبیت فوق العاده این بازی ها، نینتندو به غیر از بازسازی Mario 64 روی Nintendo DS هیچ گاه دست به ریمستر کردن یا بازسازی کردن هیچ کدام از ماریوهای سه بعدی خود نزد و آن ها در کنسول خانه خود تا سال های متمادی اسیر باقی ماندند.

• طی سالگرد 35 سالگی فرنچایز Super Mario Bros. در کنار برنامه های مختلف دیگر، نینتندو تصمیم به عرضه سه تا از برترین عناوین سه بعدی ماریو در تاریخ روی نینتندو سوییچ کرده. این سه بازی، Super Mario 64 و Super Mario Sunshine و Super Mario Galaxy هستند. کالکشن ریمستر این سه عنوان در تاریخ 18 سپتامبر برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد و در تاریخ 31 مارس 2021 فروش آن متوقف خواهد شد.

+ اطلاعات جدید به زودی اضافه خواهند شد.

> باکس آرت بازی <

1599543082381.png

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دوستان تجربیاتتون رو بگید از هر کدوم
ماریو ۶۴ دوربینش اذیت نمی‌کنه؟
راستش من یکم بازی کردم گرافیکش تو ذوق میزد رفتم سراغ گلکسی فوق العاده است این بازی فعلا تا تمومش نکنم سراغ ۲ تای دیگه نمیرم :D

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
700
نام
reza
راستش من یکم بازی کردم گرافیکش تو ذوق میزد رفتم سراغ گلکسی فوق العاده است این بازی فعلا تا تمومش نکنم سراغ ۲ تای دیگه نمیرم
ایول:) گلکسی فوق العادست... کاش چنتا مراحل فرعی چیزی اضافش میکردن

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
نینتندو: ما تو این کالکشن نسخه Shindol سوپر ماریو 64 رو گذاشتیم که Backward Long Jump توش پچ شده و نمی تونید کل بازی رو باهاش اسپیدران کنید. :-h
اسپیدرانرها: GET REKT>:)
نینتندو: Say sike :|

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
نینتندو: ما تو این کالکشن نسخه Shindol سوپر ماریو 64 رو گذاشتیم که Backward Long Jump توش پچ شده و نمی تونید کل بازی رو باهاش اسپیدران کنید. :-h
اسپیدرانرها: GET REKT>:)
نینتندو: Say sike :|

اصلا همین میشه یه کتگوری جدید براش :))

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
امروز یکم بازی کردم ماریو 64 بدجوری توی دیواره . حالا خودم هک کردم ولی خدایی ظلمه در حق کسانی که پول بابتش میدم .
حداقل یه دستی به این بازی میکشید بد نبود .ولی از سانشاین راضی بودم کیفیتش خوب بود.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

تمامی معضلات این کالکشن و به طور کلی نینتندو، در این ویدئو اومده. واقعا تقصیر خودمونه که میزاریم نینتندو چنین برخوردی با طرفداراش داشته باشه.

همه ی انتقادات ویدیویی اش واقعا درستن...
به شخصه اگه می خریدم بازی رو با این ویدیو پشیمون می شدم... ولی خب حالا که نخریدم و داریم تیز می کنیم واسه Hyrule Warriors

منتها با حرف خودت مخالفم که میگی تقصیر ماست.
میتونی بگی :خب از نینتندو نخرید
ولی LOL... خودتم میدونی همچین روشی جوابگو نیست و سیاست نینتندو عملا Boycott-proof ـه از بدبختی ما.
البته بگم. به شخصه بعید میدونم اگه سال بعد کالکشن زلدایی باشه به این بدی باشه. اگه تو اون کالکشن فرضا OoT و TWW و TP رو بندازن. دو تا از این بازی ها همین الانش خیلی محشر ریمستر شدن. بعید میدونم نسخه 3DS اوکارینا رو بذارن تو اون کالکشن. ولی همون دو تا مورد دیگه به نسبت کالکشن ماریو، چیز بهتریش می کنه. چیزی که امیدوارم نینتندو حداقل گوش بده و عملی کنه، سلیقه به خرج دادن در مورد ظاهر کالکشن و گذاشتن موارد اضافه جالب واسه اینه که حس سالگرد بده.
البته سر ماریو هم جدا کم کاری نکردن. زدن Mario 35 رو زدن. Mario Kart Live Circuit رو زدن و ریمستر Mario 3D World کلی کانتنت اضافه داره با تغییرات QoL مثبت و مرچندایز و...
ما که دستمون از خیلیاش کوتاهه ولی حس Anniversary رو کامل داشت به نظرم
منتها خود کالکشن رو کامل ریدن. (که مهم ترین بخش کار ـه به نظرم :D)

ولی خب امید و آرزو رو بذاریم کنار
برگردیم سر این بحث که چرا این سیاست نینتندو عملا Boycott-proof ـه.
اولین مورد اینه که این کالکشن هر چی نباشه کالکشن ـه... مغز کالکتورها رو میخوره اگه نخرنش :D. یه بخش خیلی ثابت و نسبتا کوچیکی از فروش بازی رسما به خاطر کالکشن بودنش تضمینه. (و اون مورد که بعد 31 مارس به صورت جدا جدا دیجیتالی فروش بره این بازی ها تقریبا هیچ اثری رو این جمعیت نداره)
از این جا به بعد سیاست های عجیب نینتندو رو میشن که واقعا عجیب و غریبن و کاملا ریشه بلند مدتی دارن و کار مدیریت اخیر نیست. هر چی که باشه به نظرم مدیریت فوروکاوا به شدت مطابق رفتار مدیریتی ایواتاست از خیلی لحاظ (منهای این که اصلا اون گرمی ارتباطی که ایواتا با مخاطب هاش به عنوان یه گیمر داشت رو نداره. که خب بیشتر از یه شیوه مدیریتی، یه شیوه ارتباطی بود که به شخصه از فوروکاوا انتظارشو ندارم) از خیلی لحاظ حتی میشه گفت فوروکاوا تو بازاریابی از نینتندوئه زمان ایواتا حتی نابغه تره که یه بحث دیگس

اینا از قدیم الایام رفتار عجیبی در مورد حفظ بازی های قدیمی و بکوارد کامپتیبیلتی داشتند.
میدونی چجوریه که. الان مطمئنم من سوییچ بعدی با این سوییچ فعلی کامل از هر لحاظ بکوارد کامپتیبله. نینتندو ممکنه خورده شیشه بریزه برای مخاطباش ولی آخرش بکوارد کامپتیبل ـه. همون جور که 3DS با DS بود، Wii U با Wii بود و GBA با GB بود.
ولی نکته اش همین جاست. به محض این که کنسول بعد از سوییچ بعدی بیاد و احتمال زیاد نینتندو تا اون موقع یه ساختار سخت افزاری جدید حلق کرده باشه همه اینا رو میریزه دور :D.... روز از نو... روزی از نو :D

این جا مشکلی که پیش میاد بازی هایی که رو سخت افزارهای قدیمی موندن... نینتندو چجوری رفتار می کنه باهاشون؟ میذاره همون جا واسه یه مدت خیلی خوبی بمونن. دلیل خوبی هم دارن. ارزش بازی حفظ میشه در اون صورت. تاکید می کنم حرکت خیلی کثیفیه. ولی واسه نینتندو مهم نیست. اون ها از هر کمپانی دیگه ای بهتر میدونن چجوری ارزش فرنچایزهاشون رو حفظ کنن. الان سوپر ماریو سانشاین رو اگه نخوای Mario 3D All Stars رو نخری حداقل باید 70 دلار واسه دیسک گیم کیوب اش پیاده شی تو eBay
یا این که میتونی بری رو شبیه ساز بازی شون کنی :D
این جاست که حرکت کثیف بعدی نینتندو خودشو نشون میده.
اینا خیلی قوی تو به هم زدن بر و بساط امولاتورها مصمم اند. میتونن از بین شون ببرن. نه! خودشون میدونن اینو؟ آره :D... باعث میشه متوقف شن؟ نــــــه! :D
به عنوان کسی که بیشتر و زودتر از خیلیا این جا به امولاتورهای نینتندو سر و کله زدم میدونم نینتندو دقیقا داره چه غلطی می کنه
اینا صرفا هدفشون اینه که مخاطب عام و کژوال راحت دستشون به این شبیه سازها نرسه. لحظه ای که این کار رو کنن، خرید Super Mario 3D All Stars برای این جماعت کاملا عادی میشه. چون من هر چقدر تاکید کنم کمه، این سه تا بازی محشرن. و به غیر از سیستم دوربین مزخرف 64 بقیشون عین Fine Wine تا الان از حیث مکانیک ها و گیم پلی و محتوا عمر کردن. اکثر کسایی که 60 دلار میدن، مخصوصا اگه بازی نکرده باشن هیچ کدوم از این بازی ها رو بعیده ناراحت بیرون برن
که برای امثال من که میدونیم قضیه چیه ناراحت کنندس
ولی خب مهم نیست
امثال من میتونیم همیشه این ها رو روی شبیه ساز بزنیم
اگه نینتندو سر کالکشن زلدا هم همین کار رو کنه برام مهم نیست. من به غیر از SS همه رو روی شبیه ساز زدم :D خیالی نیست. حالا نینتندو از این کار همیشه میتونه سود ببره
واقعا از دست امثال من کاری برنمیاد. چون دیگه بحث آگاهی نیست. نینتندو یجوری زمین رو چیده که 60 دلار پول واسه کالکشن سر هم شده اش آپشن راحتتریه واسه خیلیا (+ این که رو سوییچ و پرتابل اجرا میشه)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

تمامی معضلات این کالکشن و به طور کلی نینتندو، در این ویدئو اومده. واقعا تقصیر خودمونه که میزاریم نینتندو چنین برخوردی با طرفداراش داشته باشه.

راستی تو از بلایی که تو تاپیک Tlou 2 سرت آوردن یاد نگرفتی از این ویدیوهای انتقادی تو تاپیک بازی ها نذاری :> :D
مگه نمیدونی ما ها اینا رو نمی بینیم و فقط فحش میدیم به یوتیوبر ها :D

• Smile
Reactions: omid0 and Sepi_60

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
همه ی انتقادات ویدیویی اش واقعا درستن...
به شخصه اگه می خریدم بازی رو با این ویدیو پشیمون می شدم... ولی خب حالا که نخریدم و داریم تیز می کنیم واسه Hyrule Warriors

منتها با حرف خودت مخالفم که میگی تقصیر ماست.
میتونی بگی :خب از نینتندو نخرید
ولی LOL... خودتم میدونی همچین روشی جوابگو نیست و سیاست نینتندو عملا Boycott-proof ـه از بدبختی ما.
البته بگم. به شخصه بعید میدونم اگه سال بعد کالکشن زلدایی باشه به این بدی باشه. اگه تو اون کالکشن فرضا OoT و TWW و TP رو بندازن. دو تا از این بازی ها همین الانش خیلی محشر ریمستر شدن. بعید میدونم نسخه 3DS اوکارینا رو بذارن تو اون کالکشن. ولی همون دو تا مورد دیگه به نسبت کالکشن ماریو، چیز بهتریش می کنه. چیزی که امیدوارم نینتندو حداقل گوش بده و عملی کنه، سلیقه به خرج دادن در مورد ظاهر کالکشن و گذاشتن موارد اضافه جالب واسه اینه که حس سالگرد بده.
البته سر ماریو هم جدا کم کاری نکردن. زدن Mario 35 رو زدن. Mario Kart Live Circuit رو زدن و ریمستر Mario 3D World کلی کانتنت اضافه داره با تغییرات QoL مثبت و مرچندایز و...
ما که دستمون از خیلیاش کوتاهه ولی حس Anniversary رو کامل داشت به نظرم
منتها خود کالکشن رو کامل ریدن. (که مهم ترین بخش کار ـه به نظرم :D)

ولی خب امید و آرزو رو بذاریم کنار
برگردیم سر این بحث که چرا این سیاست نینتندو عملا Boycott-proof ـه.
اولین مورد اینه که این کالکشن هر چی نباشه کالکشن ـه... مغز کالکتورها رو میخوره اگه نخرنش :D. یه بخش خیلی ثابت و نسبتا کوچیکی از فروش بازی رسما به خاطر کالکشن بودنش تضمینه. (و اون مورد که بعد 31 مارس به صورت جدا جدا دیجیتالی فروش بره این بازی ها تقریبا هیچ اثری رو این جمعیت نداره)
از این جا به بعد سیاست های عجیب نینتندو رو میشن که واقعا عجیب و غریبن و کاملا ریشه بلند مدتی دارن و کار مدیریت اخیر نیست. هر چی که باشه به نظرم مدیریت فوروکاوا به شدت مطابق رفتار مدیریتی ایواتاست از خیلی لحاظ (منهای این که اصلا اون گرمی ارتباطی که ایواتا با مخاطب هاش به عنوان یه گیمر داشت رو نداره. که خب بیشتر از یه شیوه مدیریتی، یه شیوه ارتباطی بود که به شخصه از فوروکاوا انتظارشو ندارم) از خیلی لحاظ حتی میشه گفت فوروکاوا تو بازاریابی از نینتندوئه زمان ایواتا حتی نابغه تره که یه بحث دیگس

اینا از قدیم الایام رفتار عجیبی در مورد حفظ بازی های قدیمی و بکوارد کامپتیبیلتی داشتند.
میدونی چجوریه که. الان مطمئنم من سوییچ بعدی با این سوییچ فعلی کامل از هر لحاظ بکوارد کامپتیبله. نینتندو ممکنه خورده شیشه بریزه برای مخاطباش ولی آخرش بکوارد کامپتیبل ـه. همون جور که 3DS با DS بود، Wii U با Wii بود و GBA با GB بود.
ولی نکته اش همین جاست. به محض این که کنسول بعد از سوییچ بعدی بیاد و احتمال زیاد نینتندو تا اون موقع یه ساختار سخت افزاری جدید حلق کرده باشه همه اینا رو میریزه دور :D.... روز از نو... روزی از نو :D

این جا مشکلی که پیش میاد بازی هایی که رو سخت افزارهای قدیمی موندن... نینتندو چجوری رفتار می کنه باهاشون؟ میذاره همون جا واسه یه مدت خیلی خوبی بمونن. دلیل خوبی هم دارن. ارزش بازی حفظ میشه در اون صورت. تاکید می کنم حرکت خیلی کثیفیه. ولی واسه نینتندو مهم نیست. اون ها از هر کمپانی دیگه ای بهتر میدونن چجوری ارزش فرنچایزهاشون رو حفظ کنن. الان سوپر ماریو سانشاین رو اگه نخوای Mario 3D All Stars رو نخری حداقل باید 70 دلار واسه دیسک گیم کیوب اش پیاده شی تو eBay
یا این که میتونی بری رو شبیه ساز بازی شون کنی :D
این جاست که حرکت کثیف بعدی نینتندو خودشو نشون میده.
اینا خیلی قوی تو به هم زدن بر و بساط امولاتورها مصمم اند. میتونن از بین شون ببرن. نه! خودشون میدونن اینو؟ آره :D... باعث میشه متوقف شن؟ نــــــه! :D
به عنوان کسی که بیشتر و زودتر از خیلیا این جا به امولاتورهای نینتندو سر و کله زدم میدونم نینتندو دقیقا داره چه غلطی می کنه
اینا صرفا هدفشون اینه که مخاطب عام و کژوال راحت دستشون به این شبیه سازها نرسه. لحظه ای که این کار رو کنن، خرید Super Mario 3D All Stars برای این جماعت کاملا عادی میشه. چون من هر چقدر تاکید کنم کمه، این سه تا بازی محشرن. و به غیر از سیستم دوربین مزخرف 64 بقیشون عین Fine Wine تا الان از حیث مکانیک ها و گیم پلی و محتوا عمر کردن. اکثر کسایی که 60 دلار میدن، مخصوصا اگه بازی نکرده باشن هیچ کدوم از این بازی ها رو بعیده ناراحت بیرون برن
که برای امثال من که میدونیم قضیه چیه ناراحت کنندس
ولی خب مهم نیست
امثال من میتونیم همیشه این ها رو روی شبیه ساز بزنیم
اگه نینتندو سر کالکشن زلدا هم همین کار رو کنه برام مهم نیست. من به غیر از SS همه رو روی شبیه ساز زدم :D خیالی نیست. حالا نینتندو از این کار همیشه میتونه سود ببره
واقعا از دست امثال من کاری برنمیاد. چون دیگه بحث آگاهی نیست. نینتندو یجوری زمین رو چیده که 60 دلار پول واسه کالکشن سر هم شده اش آپشن راحتتریه واسه خیلیا (+ این که رو سوییچ و پرتابل اجرا میشه)
ببین در دیوث بودن نینتندو که هیچ شکی نیست و هممون بارها در همین بازیسنتر بهش اشاره کردیم:D ولی باید قبول کنیم با همه این شرایط تا وقتی که مشتری هستش نینتندو هم رویه اش رو ادامه میده:D من متوجه هستم که دسترسی به این بازی ها روی سوییچ راحته ولی بنظرم دلیل کافی نیستش که این کالکشن با این وضع عرضه بشه که هیچ، انقدر وحشتناک هم فروش بکنه:D واقعا نمیشه نقش مخاطبها رو نادیده گرفت یا کوچیک شمرد. یه رابطه مرغ و تخم مرغی این وسط شکل گرفته و نینتندو هم داره قشنگ سو استفاده میکنه از قضیه:D خلاصه بد زمونه ای شده:D
راستی تو از بلایی که تو تاپیک Tlou 2 سرت آوردن یاد نگرفتی از این ویدیوهای انتقادی تو تاپیک بازی ها نذاری :>:D
مگه نمیدونی ما ها اینا رو نمی بینیم و فقط فحش میدیم به یوتیوبر ها :D
باید این معضل در بازیسنتر فیکس بشه:D حتی اگه شده به زور:D

• Like
  • Smile
Reactions: Z-fan and omid0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر