Nintendo Super Mario 3D All Stars

164090

164091

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo
سبک: پلتفرمر سه بعدی
تاریخ عرضه: 18 سپتامبر 2020
پلتفرم: Switch

• در دوران NES و SNES، فرنچایز سوپر ماریو، به عنوان ارباب مطلق ژانر پلتفرمر دو بعدی حساب می شد. با گذر از آن دوران و فرا رسیدن نسل پنجم کنسول های خانگی (PS1-Saturn-N64) این سوال پیش آمد که آیا در دوران بازی های سه بعدی نیز می تواند ماریو به عنوان عنوانی قدرتمند ظاهر شود. آن چنان طول نکشید تا نینتندو جواب این سوال را با قاطعیت در سال 1996 با Super Mario 64 داد. ماریو نه تنها با مهارت تمام از دنیای بازی های دو بعدی به بازی های سه بعدی مهاجرت کرد بلکه بلافاصله برتخت پادشاهی ساب-ژانر جدید صنعت نشست. طی سال ها و نسل های آتی، نینتندو با سری Sunshine, Galaxy و Odyssey به پادشاهی خود برای 20 سال متمادی ادامه داد و تاریخچه شکوهمندی از بازی های سه بعدی ماریو از خود به جا گذاشت. هر چند علی رغم محبوبیت فوق العاده این بازی ها، نینتندو به غیر از بازسازی Mario 64 روی Nintendo DS هیچ گاه دست به ریمستر کردن یا بازسازی کردن هیچ کدام از ماریوهای سه بعدی خود نزد و آن ها در کنسول خانه خود تا سال های متمادی اسیر باقی ماندند.

• طی سالگرد 35 سالگی فرنچایز Super Mario Bros. در کنار برنامه های مختلف دیگر، نینتندو تصمیم به عرضه سه تا از برترین عناوین سه بعدی ماریو در تاریخ روی نینتندو سوییچ کرده. این سه بازی، Super Mario 64 و Super Mario Sunshine و Super Mario Galaxy هستند. کالکشن ریمستر این سه عنوان در تاریخ 18 سپتامبر برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد و در تاریخ 31 مارس 2021 فروش آن متوقف خواهد شد.

+ اطلاعات جدید به زودی اضافه خواهند شد.

> باکس آرت بازی <

1599543082381.png

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ولی باید قبول کنیم با همه این شرایط تا وقتی که مشتری هستش نینتندو هم رویه اش رو ادامه میده:D

نینتندو استارت این رویه رو وقتی شروع کرد که مشتری نداشت... تو یه سطح خاصی اینا دیوث اند :D :))

باید این معضل در بازیسنتر فیکس بشه:D حتی اگه شده به زور:D

170801

GGK

کاربر سایت
Sep 21, 2020
467
نام
وحید
چرا اینا رو ریمیک نکردن شرم آوره واقعا اونوقت ۶۰ دلارم میگیرن از ملت:|:| لابد میخواد بعدا ریمیک کنه و بابت اونم یه پول عظیم به جیب بزنن رو دست اکتیوژن و ea زدن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بالاخره رو سوییچ هکی پسرخاله ام تونستم بازی رو بریزم
Mario 64 رو که قبلا رفتم
گلکسی هم که Cherry on the Cake ـه... آخر میرم سراغش :D

فعلا چند ساعتی درگیر سانشاین بودم و عجب بازی عجیبیه به نسبت سال عرضه ای که اومده لعنتی :D
کلا یه حال دیگه ای میده با این فلاد گشتن...
از تقریبا همه ماریوهایی که تا الان رفتم بازی سخت تر و جون کن تری بوده :D تا الا 10 تا شاین گرفتم
ببینم تا موقعی که پسرخالم یقه ام رو بگیره تا کجا میتونم برم :))

.Fortune.

کاربر سایت
Oct 21, 2020
370
نام
چی بگم؟
میدونم همه دوستان باهام مواقن رفتم چندتا مقایسه دیدم و باید بگم واقعا خاک برسر نینتندو و تمام فن هایی که سر این کش گرب بهش 60 دلار دادن! (دوستان نمیگم ناراحت نشین :D)
این رسما بدترین کش گربیه که به عمرم دیدم اصلا فکر نمیکردم شرکتی مثل نینتندو همچین کاری کنه اون از کیفیت جوی کان ها و اینم از این با اون ترید مارکی که از اوکارینا ثبت کردن بعید نیست چنین برنامه ای هم واسه زلدا داشته باشن! :|

واقعا خاک برسرشون ناسلامتی آمدن واسه 35 سالگی سری یه چیزی به فن ها بدن نه اینکه بچاپنشون اون mario 35 هم که رسما تبلیغ سرویس آنلاینشونه!

به عنوان کسی که تو سری سه بعدی فقط 64 بازی کردم و عاشقش شدم باید یگم لیاقت این بازی ریمیک بود نه پورت! کی میتونه گرافیک و کنترل و دوربین بشدت قدیمیش الان تحمل کنه؟ به احترام فن ها اصلا نه به احترام همون میاموتو که این آخرین بازیش بود باید ریمیک میشد

با این اسمی که گذاشتن آبروی SNESهم بردن all stars سوپر نینتندو یه ریمیک واقعی بود وقتی که ریمیک مد نبود!

کلا مشکل مسکات های معروف همینه الان همون سونیک چون بازیاش مثل کره میفروشه سگا اهمیتی به کیفیتشون نمیده تازه بعد این همه سال صدای طرافداراش در آمد که الان دارن درستش میکنن

آخرین ویرایش:

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
میدونم همه دوستان باهام مواقن رفتم چندتا مقایسه دیدم و باید بگم واقعا خاک برسر نینتندو و تمام فن هایی که سر این کش گرب بهش 60 دلار دادن! (دوستان نمیگم ناراحت نشین :D)
این رسما بدترین کش گربیه که به عمرم دیدم اصلا فکر نمیکردم شرکتی مثل نینتندو همچین کاری کنه اون از کیفیت جوی کان ها و اینم از این با اون ترید مارکی که از اوکارینا ثبت کردن بعید نیست چنین برنامه ای هم واسه زلدا داشته باشن! :|

واقعا خاک برسرشون ناسلامتی آمدن واسه 35 سالگی سری یه چیزی به فن ها بدن نه اینکه بچاپنشون اون mario 35 هم که رسما تبلیغ سرویس آنلاینشونه!

به عنوان کسی که تو سری سه بعدی فقط 64 بازی کردم و عاشقش شدم باید یگم لیاقت این بازی ریمیک بود نه پورت! کی میتونه گرافیک و کنترل و دوربین بشدت قدیمیش الان تحمل کنه؟ به احترام فن ها اصلا نه به احترام همون میاموتو که این آخرین بازیش بود باید ریمیک میشد

با این اسمی که گذاشتن آبروی SNESهم بردن all stars سوپر نینتندو یه ریمیک واقعی بود وقتی که ریمیک مد نبود!

کلا مشکل مسکات های معروف همینه الان همون سونیک چون بازیاش مثل کره میفروشه سگا اهمیتی به کیفیتشون نمیده تازه بعد این همه سال صدای طرافداراش در آمد که الان دارن درستش میکنن

جالب اینجاست تو گوگل داشتم جستجو میکردم
متوجه شدم mario galaxy خود نینتندو رسما به صورت full hd برا دستگاه بازی اندرویدی tv nvidia shield داده

بعد چجوری بازیش رو خود سوییچ فقط پورت شده؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
جالب اینجاست تو گوگل داشتم جستجو میکردم
متوجه شدم mario galaxy خود نینتندو رسما به صورت full hd برا دستگاه بازی اندرویدی tv nvidia shield داده

بعد چجوری بازیش رو خود سوییچ فقط پورت شده؟

آره اینش عجیبه.
البته
Mario Galaxy از بین این سه تا بازی اگه اشتباه نکنم تنها بازی ایه که پورت خالی نیست. یه سری بهبودهای جزئی خوب داشته. سیستم کنترلشم بهبود دادن
ولی بازم در حد ریمستر نیست

(البته ما همه اینا رو میگیم، دیگه بازی وجود خارجی نداره. چند روز دیگه احتمالا می فهمیم تو این شش ماه چقدر خریدنش :D)

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
2 هفته اخیر قفلی زدم رو ماریو ها :D اول نشستم New Super Mario Bros U رو زدم، از حق نگذریم گیم بدی نبودش، خیلی ملت کوبیده بودنش. زیاد با نسخه وی فرقی نداشت و باس فایت هاش خیلی تو دیوار بودن، ولی تو این وضعیت کمبود ماریو 2 بعدی بازم چسبید :D
الانم گرفتم ماریو گلکسی رو 100% کردم (با ارفاق البته، 120 تا ستاره گرفتم، 121 امی خیلی ظلمه :D) به نظرم سری گلکسی واقعا بهترین ها بودن بین کل ماریو ها، 11 سال پیش هم نسخه 2 رو 100% کرده بودم :D (اون یکی بدون ارفاق دیگه :)) )
لول دیزاین سری گلکسی یه سر و گردن از هر گیمی بالاتره به نظرم، اصن آدم عشق میکنه وسط بازی :D البته از نظر گیم پلی نسبتا سادست، بر خلاف اودیسی که گیم پلیش واقعا شاهکار بودش. ولی اودیسی طراحی منطقه هاش اصلا حرفی برای گفتن نداشت در مقابل گلکسی 1 و 2.
واقعا دوست دارم نسخه بعدی ماریو 3 بعدی، گیمپلی اودیسی داشته باشه با لول دیزاین گلکسی. هیچ گیمی جولودارش نیست دیگه :D
حالا هم نوبت ماریو 64 ه :D

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
خب ماریو 64 و ماریو سانشاین رو هم رفتم.
ماریو 64 رو 8 تا ستاره گرفتم ولی واقعا نمیشد ادامه دادش، کنترل افتضاح بازی رسما غیرقابل بازی میکرد گیم رو. بیخیالش شدم رفتم سانشاین. سانشاین رو حدود 30 تایی "شاین" گرفتم و ول کردم، دلیل اصلی بازم کنترل تاریخ مصرف گذشته بازی بود :D اولاش خیلی حال داد، ایده جدید، طراحی لول های واقعا خوب، و اینکه کارکتر ها حرفاشون صدا گذاری شده بود که خیلی حال کردم با اینش، دیگه پیچ صرفا داد نمیکشید مااااااااریووووووووو :)) و مهم تر از همه Bowser Jr اومد تو گیم که عالیه اصن این بشر :D کنترلش با اینکه نسبت به 64 خیلیییییی بهتر شده بود ولی بازم میرفت رو اعصاب، تو لول های معمولی با اون آب پاشه آدم بیشتر میتونست کنترل کنه ماریو رو ولی اون تیکه هایی که میگرفت آبپاش رو اعصاب نمیذاشت. در نهایت اگه کنترل گیم مثل آدم میبود مطمئنا تا تهش میرفتم چون بقیه چیزای گیم خوب بودن، ولی پیر شدم منم اعصابم نمیکشه دیگه :D
در نهایت اینکه نینتندو سر این کالکشن خیلی گشادی کردش، صرفا خواسته مثل خیلی وقتای دیگه :D یه پولی به جیب بزنه و بره. یکم روش کار میکردن و نسخه های قدیمی رو مدرن تر میکردن واقعا ارزش پیدا میکرد کالکشن.
وقتی به این فکر میکنم که واسه 3D Land اومد Bowser's Fury رو داد که از نظر من حداقل 10/10 بود و بعدش با این کالکشن همچین کاری کرد میخوره تو ذوقم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر