Stronghold Crusader 2 | PC

06647666644345408294.jpg

سازنده : Firefly Studios
سبک :RTS
پلتفرم : PC
تاریخ انتشار : 2014

جزئیات:
موتور گرافیکی بازی یک موتور 2D نیست بلکه یک موتور 3D Vision است. این موتور انجین نسخه 3 بازی Stronghold نیست یک موتور گرافیکی جدید است که AI و فیریک بازی را بهبود داده‌اند.
16 شخصیت AI در بازی وجود دارند که ویژگی‌های ذیل را دارا هستند:
Bailusis Shah یک شخصیت ترسو و ضعیف است. Kalef هوش منصوعی خوبی را داراست و انتقام‌گیر است. Caliph یا خلیفه بغداد به همراه Richard the Lionheart نیز حضور دارند.
8 شخصیت AI در skirmish بازی حضور دارند. در هر موقعیت مثل نسخه اول شخصیت‌های دیالوگ‌ها و رفتارهای خاصی دارند.
AI هوش منصوعی بخش مولتی پلیر مانند بازی کردن با گیمران دیگر است و بسته به موقعیت رفتار می‌کند هر پادشاه هوش منصوعی خاص خود را دارد.
20 نیرو جدید در بازی است که تیم اعراب 10 نیرو جدید دارد. نیرو‌های تایید شده فعلی شامل:
the Dervish, Slavedriver, Sassanid Knight, Ranger, Christian Sergeant, Templar,
Assassin, slaves و Healer به همراه Horse Archer هستند. هر نیرو قابلیت‌های مخصوص خود را دارد. نیرو‌های عربی نیست مثل نسخه اول عربی صحبت خواهندکرد.
نقشه‌های بازی Dynamic هستند یعنی در مراحل بازی نیز اتفاقاتی مانند طوفان شن را خواهید دید.
استفاده از ابزار الات جنگی برای تخریب قلعه دشمن به جای استفاده از روش معمول melee attack.
سیستم جدید خانه سازی مانند Stronghold 3.
تغییرات در رابطه کاربری بازی. اضافه شدن قابلیت‌هایی قدرتی مانند Crusader Extreme که شامل پرتاپ سنگ و تیر‌های آسمانی می‌شد.
Co-op مولتی پلیر با همکاری یک یار به اشتراک گذاری منابع در این بخش و تقسیم بخش نظامی و اقتصادی بین یک دیگر

سایت بازی:
Stronghold Crusader 2

http://forum.bazicenter.com/thread67369/

Update Soon

آخرین ویرایش:

sajadashtari

کاربر سایت
Nov 19, 2007
65
دوستان من بازی رو روی ویندوز 8 راحت اجرا کردم اما توی 8.1 بازی اجرا میشه ، ولی وارد منو نمیشه ! استیم هم نصب کردم باز هم درست نشد !

کسی لینک کرک 3dm رو نداره قرار بده ؟

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
این گل و گیاه ها رو حذف کردن ضد حالیه :(
گاهی میشد بازی آسون بود و خسته میشدم میرفتم پارک جنگلی درست میکردم :d ، آخ که چقدر حال میداد
انگیزه جنگ جوها هم میچسبید به طاق

مبشه لینک نسخه آپدیت شده رو بزارید؟
من جایی پیدا نکردم
آپدیت خیلی نیاز نیست ، فقط سعی کن دیوار رو روی کوه نسازی و از کوه ردش نکنی
اون باگ هم دوباره برام اتفاق نیوفتاد

آخرین ویرایش:

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
بازی روی ultera یا low خیلی تاثییر نداره واسه من ولی خیلی افت فریم دارم حتی رو low مخصوصا موقع حمله که سرباز زیاده فریم خیلی کم میده که باعث کند شدن میشه راهنی نیست ؟
گ

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
بازی خوبیه اما تنوع مراحلش خیلی کمه من که مراحل داستانیو تموم کردم دیگه بازی بهم نمی چسبه کاش به جای این همه skirmish مراحل داستانیو بیشتر میکردن

AѕѕAѕѕiN

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
نام
––––•(-•ɧąɱεđ•-)•––––
ی سوال
سربازاشو میشه آپگرید کار یانه؟/:)
همش آرزو داشتم سربازامو تو Stroghold Crusader آپگرید کنم:p
اگه میشه بخرمش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟