Stronghold Crusader 2 | PC

06647666644345408294.jpg

سازنده : Firefly Studios
سبک :RTS
پلتفرم : PC
تاریخ انتشار : 2014

جزئیات:
موتور گرافیکی بازی یک موتور 2D نیست بلکه یک موتور 3D Vision است. این موتور انجین نسخه 3 بازی Stronghold نیست یک موتور گرافیکی جدید است که AI و فیریک بازی را بهبود داده‌اند.
16 شخصیت AI در بازی وجود دارند که ویژگی‌های ذیل را دارا هستند:
Bailusis Shah یک شخصیت ترسو و ضعیف است. Kalef هوش منصوعی خوبی را داراست و انتقام‌گیر است. Caliph یا خلیفه بغداد به همراه Richard the Lionheart نیز حضور دارند.
8 شخصیت AI در skirmish بازی حضور دارند. در هر موقعیت مثل نسخه اول شخصیت‌های دیالوگ‌ها و رفتارهای خاصی دارند.
AI هوش منصوعی بخش مولتی پلیر مانند بازی کردن با گیمران دیگر است و بسته به موقعیت رفتار می‌کند هر پادشاه هوش منصوعی خاص خود را دارد.
20 نیرو جدید در بازی است که تیم اعراب 10 نیرو جدید دارد. نیرو‌های تایید شده فعلی شامل:
the Dervish, Slavedriver, Sassanid Knight, Ranger, Christian Sergeant, Templar,
Assassin, slaves و Healer به همراه Horse Archer هستند. هر نیرو قابلیت‌های مخصوص خود را دارد. نیرو‌های عربی نیست مثل نسخه اول عربی صحبت خواهندکرد.
نقشه‌های بازی Dynamic هستند یعنی در مراحل بازی نیز اتفاقاتی مانند طوفان شن را خواهید دید.
استفاده از ابزار الات جنگی برای تخریب قلعه دشمن به جای استفاده از روش معمول melee attack.
سیستم جدید خانه سازی مانند Stronghold 3.
تغییرات در رابطه کاربری بازی. اضافه شدن قابلیت‌هایی قدرتی مانند Crusader Extreme که شامل پرتاپ سنگ و تیر‌های آسمانی می‌شد.
Co-op مولتی پلیر با همکاری یک یار به اشتراک گذاری منابع در این بخش و تقسیم بخش نظامی و اقتصادی بین یک دیگر

سایت بازی:
Stronghold Crusader 2

http://forum.bazicenter.com/thread67369/

Update Soon

آخرین ویرایش:

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
کاراکتر پادشاه جدید به نظر 2 نفر میان یکیشون زنه:
آنان ظالم هستند و به دنبال انتقام دوست سقوط کرده خود و کسب شکوه هستند آنان سناریویی بی نظیر، تاکتیک و طراحی قلعه عالی دارند."
naxak7i882xn.jpg

به نظر Pig هست یکیشون و اون یکی Lady Seren از بازی Stronghold 2

mohammad20

کاربر سایت
Aug 26, 2006
398
کسی فارسی ساز این بازی رو گرفته ؟ ارزش داره 4500 تومن بدم بخرمش ؟
---------------------
من خیلی سال پیش قلعه 1 رو با دوبله فارسی بازی میکردم ، میخواستم بدونم این بازی رو اگه با فارسی سار بخرم خاطره اونو زنده میکنه برام ؟

آخرین ویرایش:

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
کسی فارسی ساز این بازی رو گرفته ؟ ارزش داره 4500 تومن بدم بخرمش ؟
---------------------
من خیلی سال پیش قلعه 1 رو با دوبله فارسی بازی میکردم ، میخواستم بدونم این بازی رو اگه با فارسی سار بخرم خاطره اونو زنده میکنه برام ؟

نسخه فارسی دارینوس خیلی حرفه ایه و حتی کوچکترین کلامها رو هم فارسی کرده

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
جایی برای دانلودش هست ؟ یا باید نسخه اصلی بازی رو دانلود کنم بعد کپسول فارسی دارینوس رو بخرم ؟

اول باید نسخه زبان اصلی بازی رو نصب کرده باشید بعد کپسول رو بخرید و به بازی تزریق کنید تا فارسی بشه

mohammad20

کاربر سایت
Aug 26, 2006
398
من این بازی رو تازه گرفتم میشه بگین چه جوری باید توش سرباز درست کنم ؟ ساختمون های مربوط بهش رو میسازم ولی سرباز کماندار یا نیزه داری درست نمیشه !

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دوستان من 1 اش رو با برنامه gamesranger به صورت آنلاین می رم . الان دو اش رو ریختم می خواستم بدونم برنامه ای هست که بشه این رو هم آنلاین رفت ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر