PlayStation Street Fighter V Arcade Edition

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
February 2016
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
68nc_sf_topic.png

rc7t_logo.png

vvqj_fsur_2.png

• در بازی مکانیک جدیدی به نام V-Trigger قرار داده شده که اجازه ی استفاده از Stance های مختلف برای هر کرکتر را فراهم می آورد​
  • نت کد های بازی نسبت به SF IV پیشرفت قابل توجهی داشته اند​
  • بازی در سیزن اول دارای 22 کرکتر است که درسیزن دوم 6 کرکتر دیگر به این تعداد اضافه می شود​
  • مکانیزم V-Trigger که پیشتر با پر شدن خط EX meter قابل فعال سازی بود هم اکنون دارای Gauge جدیدی به نام V-Gauge است​
  • با پر شدن V-Gauge پلیر می تواند از مکانیک V-Trigger استفاده کرده که ظاهراً بر روی Ultra Move های کرکتر نیز تاثیر گذار است. به عنوان مثال کرکتر ریو در حالت عادی از Shinku Hadouken به عنوان Ultra Move استفاده می کند که این Ultra Move در حالت V-Trigger به Denjin Hadouken تبدیل می شود​
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان V-Skill نیز برای بازی معرفی شده که به کرکتر هایی مانند ریو اجازه ی Parry کردن و M.Bison اجازه منعکس کردن Projectile های حریف را می دهد​
  • نام Ultra Move ها به Critical Arts تغییر کرده و اینبار همانند Super Move ها با پر شدن EX Meter قابل استفاده هستند​
  • کرکتر ها و کانتنت هایی که بعد از عرضه برای بازی منتشر می شوند را می توان به صورت رایگان و با جمع آوری امتیاز در داخل بازی بدست آورد. همچنین می توان مثل سابق با پرداخت پول واقعی نیز آنها را خریداری کرد​
  • Capcom Fighters Network​
6yuv_logo_cfn.png
این سیستم قابلیت های زیر را در اختیار پلیر ها قرار می دهد :
با توجه به "Heat Map" می توانید مشاهده کنید که هر مبارزه در کدام نقطه از جهان در جریان است
می توانید از پروفایل هر کاربر دیدن کرده و از جزییات هر مبارزه آگاه شوید
می توانید با مشخص کردن رقبای خود در سراسر دنیا ، عملکرد آنها را زیر نظر داشته باشید
می توانید دوستان خود را رجیستر کرده و پلیر های مورد علاقه ی خود را Follow کنید
می توانید در میان فایل های Replay جستجو کرده و Replay مورد نظر خود را مشاهده کنید
فرستادن دعوتنامه ی آنلاین
مشاهده ی آخرین پچ ها و اخبار تورنومنت ها
و بسیاری موارد کاربردی دیگر ...
ro5l_8.png

• فردین (FaRd!N) عزیز بابت انجام هماهنگی های لازم
  • دوست خوبم علی (Safety & Peace) عزیز به خاطر تمام زحماتی که برای تاپیک کشیده
  • حامد (Hamed 3594) عزیز بابت تریلر و ویدیوها

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ایول عجب تاپیک کاملی بود... واقعا موندم تو سایت های خارجی هم همچین منبعی گیر میاد یا نه =))))

ولی خب عزیز جواب یه سری سوالام رو بازم پیدا نکردم:

1.
اول از همه میخواستم بدونم برای اینکه زبان بازی و دیالوگ کاراکترهای ژاپنی باشه نیاز به دانلود ریجین خاصی از بازی هست یا نه؟

2.
بعد اینکه برای یه تازه وارد که قبلا فقط سری های Tekken, Mortal Kombat و KOF رو رفتم برای شروع بازی با کدوم کاراکتر رو پیشنهاد میدین؟... چون خودم تا الان از کن, ریو و نش خیلی خوشم اومده ولی نمیدوم بازی باهاشون جطوره.

زبون ژاپنی دیفالت توی تنطیمات صوتی هر کرکتر هست :D

برای اینکه تصمیم بگیری با کدوم کرکتر بازی کنی به نظرم بشین ویدئوی معرفی کرکترها توی پست اول رو ببین ، یه خلاصه ای از خودشون و Move ها و ... نشون میده. اینا رو خود کپکام قبل از عرضه ی بازی پخش کرد تا دوستانی مثل شما که هنوز کرکترشون رو انتخاب نکردن، تصمیم گیری براشون راحت تر بشه :D اونا رو ببینی احتمالاً به کرکتر مورد نظرت هم میرسی :D

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
چرا آنلاین نمیشه زد.؟ یه بار شانسی شد که خیلی لگ داشت. آگه کسی طالب بازی بیاد بزنیم.
اینم فایتر ای دی من mahdixsx
یه توضیح در مورد
V-Trigger
این میدید کدوم دکمه رو باید موقع پر شدن این گزینه بزنیم از پست اول متوجه نشدم.

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
سلام الان بازی اومده ؟ بخریم بازی کنیم ؟ بچه های کلن حمیدوس و ایمان و غیزه شمام خریدین ؟ کراس با PC تست کردید ؟
دو سه تا مون خریدیم بازی رو. خودم هنوز وقت نکردم برم تو فاز یادگیریش.
البته به جز ما، چندین نفر از بچه‌های اینجا هستن که خریدن و دارن با هم تمرین می‌کنن. امیدوارم تداوم داشته باشه و یه کامیونیتیِ کوچیک درست بشه.

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
ممنون داداش
یه سوال دیگه یه حرکت هم دارند که اسپیکال هست. اونا باید کدوم بزنیم همین که چند زربه با هم میزنه.

دکمه Options رو بزنید و گزینه Command List رو انتخاب کنید اونجا توی تب Critical Art و Special Moves می تونید حرکات ویژه هر کاراکتر رو ببینید.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آخه SFV چرا انقدر بازی بدیه ؟ اصن متا به وضوح داره نشون میده که بازی پسرفت وحشتناکی داشته :D اتفاق خاصی نیست جز اینکه یه رکورد شکست :

u787vukmztu5jqz8kybh.jpg

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
مطمئنا بازی بدی نیست اما تلاش برای عالی نشون دادن بازی هم اشتباهه!
مشخصا فروش ضعیفی که داشته(بر اساس امار فروش هفتگی بریتانیا) نشون دهنده‌ی همین قضیست
تمام تلاش کپکام هم این بود که بازی به Evo برسونه و میشه نتیجه گرفت که بیشتر فن های دو اتیشه بازیو تهیه کردن و برای Evo اسم نویسی کردن.

kratos 21

کاربر سایت
Oct 14, 2012
150
نام
علی
من متوجه این حرف ها نمیشم اصلا یعنی چی بازی بدی نیست ؟؟دقیقا داریم چه تلاشی برای عالی نشون دادنش میکنیم
بازی در بخش گیم پلیش(که حد اقل برای من یکی مهم ترین بخش یه بازی فایتینگ اینو گفتم چون دارم میبینم برای بعضی ها داستان این حرفا مهم تره :d) خارق العادست و خیلی هم لذت بخش 16 تا کاراکتر منحصر به فرد هم که داره و بعد ها بیشتر هم خواهند شد
یه چیز دیگه هم بگم زود تر:d من تمام حرف هایی که در مورد محتوای کم بازی هست رو قبول دارم اما همونطور که گفتم بازی گیم پلی بسیار عمیق و لذت بخشی داره و این چیزی هست که نمیشه زیر سوالش برد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر