PlayStation Street Fighter V Arcade Edition

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
February 2016
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
68nc_sf_topic.png

rc7t_logo.png

vvqj_fsur_2.png

• در بازی مکانیک جدیدی به نام V-Trigger قرار داده شده که اجازه ی استفاده از Stance های مختلف برای هر کرکتر را فراهم می آورد​
  • نت کد های بازی نسبت به SF IV پیشرفت قابل توجهی داشته اند​
  • بازی در سیزن اول دارای 22 کرکتر است که درسیزن دوم 6 کرکتر دیگر به این تعداد اضافه می شود​
  • مکانیزم V-Trigger که پیشتر با پر شدن خط EX meter قابل فعال سازی بود هم اکنون دارای Gauge جدیدی به نام V-Gauge است​
  • با پر شدن V-Gauge پلیر می تواند از مکانیک V-Trigger استفاده کرده که ظاهراً بر روی Ultra Move های کرکتر نیز تاثیر گذار است. به عنوان مثال کرکتر ریو در حالت عادی از Shinku Hadouken به عنوان Ultra Move استفاده می کند که این Ultra Move در حالت V-Trigger به Denjin Hadouken تبدیل می شود​
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان V-Skill نیز برای بازی معرفی شده که به کرکتر هایی مانند ریو اجازه ی Parry کردن و M.Bison اجازه منعکس کردن Projectile های حریف را می دهد​
  • نام Ultra Move ها به Critical Arts تغییر کرده و اینبار همانند Super Move ها با پر شدن EX Meter قابل استفاده هستند​
  • کرکتر ها و کانتنت هایی که بعد از عرضه برای بازی منتشر می شوند را می توان به صورت رایگان و با جمع آوری امتیاز در داخل بازی بدست آورد. همچنین می توان مثل سابق با پرداخت پول واقعی نیز آنها را خریداری کرد​
  • Capcom Fighters Network​
6yuv_logo_cfn.png
این سیستم قابلیت های زیر را در اختیار پلیر ها قرار می دهد :
با توجه به "Heat Map" می توانید مشاهده کنید که هر مبارزه در کدام نقطه از جهان در جریان است
می توانید از پروفایل هر کاربر دیدن کرده و از جزییات هر مبارزه آگاه شوید
می توانید با مشخص کردن رقبای خود در سراسر دنیا ، عملکرد آنها را زیر نظر داشته باشید
می توانید دوستان خود را رجیستر کرده و پلیر های مورد علاقه ی خود را Follow کنید
می توانید در میان فایل های Replay جستجو کرده و Replay مورد نظر خود را مشاهده کنید
فرستادن دعوتنامه ی آنلاین
مشاهده ی آخرین پچ ها و اخبار تورنومنت ها
و بسیاری موارد کاربردی دیگر ...
ro5l_8.png

• فردین (FaRd!N) عزیز بابت انجام هماهنگی های لازم
  • دوست خوبم علی (Safety & Peace) عزیز به خاطر تمام زحماتی که برای تاپیک کشیده
  • حامد (Hamed 3594) عزیز بابت تریلر و ویدیوها

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب یه خورده بازی کردم. بذارین بگم چی فهمیدم:

اول از همه خداحافظ c.LP های زیاد. این جا نهایتاً 2تا میتونین بزنین
بعد از 2تا c.LP اگر لینک کردین که کردین، نکردین با هیچکدوم از بقیه Normal ها نمیتونین کاری بکنین. به عبارتی دیگه همچین حالتی نداریم: c.LP - c.LP - c.MK چون اون c.MK دیگه وجود نداره و نمیشه زد
هیت باکس ها کوچک تر شدن به نظرم
تایمینگ کمبو ها خدا رو شکر همچنان سخته و مثل قدیم
بازی همچنان سخته! برای من که نزدیک 900 ساعت پای SF IV گذاشتم و وقتی اومدم سراغ این، احساس کردم فقط باید از صفر صفر شروع کنم
مکانیزم V-Trigger خیلی خوبه! کلی جای مانور دادن به آدم میده. از طرف دیگه Ex Move ها هم دستخوش یه سری تغییرات شدن.
از بین تمام کرکتر ها فقط Cammy هست که استایل SF IV خودش رو حفظ کرده و دقیقا به همون شکل میشه باهاش بازی کرد (با اندکی تغییرات)
توی تمرینی میشه حالت Vs. CPU گذاشت. وقتی اینو میگم منظورم اینه که میتونین زمان بذارین و خط سلامتی روی شارژ شدن نذارین. اینطوری هر وقت خط سلامتی تموم میشه، طرف KO میشه (به سبک BB)
هوش مصنوعی CPU روی آخرین درجه به مراتب بهتر از SF IV هست. دیگه مثل الاغ از روی پروجکتایل ها نمیپره و منتظر میمونن تا پانیشت کنن
احساس میکنم کپکام یه سری چیزا رو عمدا اضافه نکرده تا بتونه بازی رو با کمک کامیونیتی شکل بده. منظورم اینه که با USF IV نشون داد الان استاد این سبک شده و SFV باید توی شروع عنوان غولی باشه (که هست) ولی یه سری سادگی هایی وجود داره که منو به شدت یاد Vanilla SF IV میندازه

تا الان راضیم ازش. چندین ساعته که با Ken تمرین میکنم و فقط دارم مکانیزم V-Trigger رو توی شرایط مختلف امتحان میکنم. اگر شد یه ویدئو کمبو BnB هم میذاریم تا برای اونایی که تازه SF شروع کردن، کمکی باشه.

پ.ن: انیمیشن های بازی بی نظیرن! 1 ساعت وایسادم و انیمیشن ایستادن و راه رفتن شخصیت ها رو نگاه میکنم=p~ گرافیکش رو هم حرفی نمیزنم و سخن کوتاه میکنم:d

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب یه چند دستی با نوید زدیم امشب٬ کلی حال داد :D اینم من و نوید همین الان یهویی :D

986ttu27wljctybudczo.png

=)) =)) =))

بعدش هم باز یه چند دستی با @Venom Snake بازی کردم ازش کتک خوردم که اونجا هم بسی خوش گذشت :D خلاصه جاتون خالی امشب تا میخوردم زدنم =))

@Safety & Peace
علی این حرفا رو بزار کنار٬ فایتر آیدی رو رد کن بیاد :shrewd::d

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
ماشالا این همه دوستان هستن فقظ پنج نفر اومدن تو گروه تلگرام....
اونجا برای هماهنگی خیلی راحته همچنین بحث راجب بازی...
به این ایدی پیام بدید برای گروه هم دوستان پی سی باز هم ps4 داران عزیز @wilsonhidden

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
ماشالا این همه دوستان هستن فقظ پنج نفر اومدن تو گروه تلگرام....
اونجا برای هماهنگی خیلی راحته همچنین بحث راجب بازی...
به این ایدی پیام بدید برای گروه هم دوستان پی سی باز هم ps4 داران عزیز @wilsonhidden
ایشون حرکت خوبی زدن. دوستان هر کی بازیو خریده فایتر آیدی + پلتفرم خودشو اعلام کنه که یه سرشماری انجام بدیم تا بچه ها بتونن باهم در ارتباط باشن:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,409
نام
محمد
بعدش هم باز یه چند دستی با @Venom Snake بازی کردم ازش کتک خوردم که اونجا هم بسی خوش گذشت :biggrin1: خلاصه جاتون خالی امشب تا میخوردم زدنم =))
البته علی مزاح میفرماید:> کتک نخورد پودر شد=))>:) خدایی انلاینش خیلی حال میده:bighug::x
اینم فایتر آیدی ما :d
Fighter ID:Shirohige

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
به تازگی یه دو دست با محمد [MENTION=110377]Venom Snake[/MENTION] زدم ولی مطمئنم روحشم خبر نداره :d با داداش کوچیکم بازی کرد (Cammy برمیداره) که داداشم کار داشت من دسته رو ‌ازش گرفتم دو‌دست زدم باش :d اون لارا ها من بودم محمد :d

من یه چیزی کشف کردم، اگه من هاست بشم توو Lounge افتضاح بازی لگ میگیره ، اگه نه بازی روونه :d به خاطر همین بچه ها شما Invite بدین به من :d

ID: MoriHazama

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوستانی که عضو گروه تلگرام که اون دوستمون درست کرده هنوز نشدن عضو بشند برای هماهنگی با هم برا بازی کردن حالا بچه های استیم یا PSN به صورت جدا میتونن با هم ارتباط داشته باشند ولی اینطور دو گروه میتونیم با هم هماهنگ کنیم

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
البته علی مزاح میفرماید:> کتک نخورد پودر شد=))>:) خدایی انلاینش خیلی حال میده:bighug::x
اینم فایتر آیدی ما :d
Fighter ID:Shirohige
gg
کاش پی سی بودی می تونستم بعد بازی باهات چت کنم! اولین قانون برای تازه کارای SF :
Never spam jumps and specials
ولی فک کنم تازه الان فهمیدی داستان چیه :d

بازی با تو ، علی صلح و صفا ، احسان ، حمید = کیسه بکس شدن
biggrin1.gif

آقا فایتر آی دی منم NaViiDii

دقیقا الان بعد بازی حس کردم یکم زیاده روی کردم:d البته خیلی ضعیفم هنوز اینجا خیلی با SFIV فرق میکنه

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,409
نام
محمد
یکی بیاد من کتکش بزنم خب:(
LordAstaroth
حالا خوبه همین الان من رو تبدیل به کیسه بوکس متحرک کردی:|:d
به تازگی یه دو دست با محمد @Venom Snake زدم ولی مطمئنم روحشم خبر نداره :d با داداش کوچیکم بازی کرد (Cammy برمیداره) که داداشم کار داشت من دسته رو ‌ازش گرفتم دو‌دست زدم باش :d اون لارا ها من بودم محمد :d

من یه چیزی کشف کردم، اگه من هاست بشم توو Lounge افتضاح بازی لگ میگیره ، اگه نه بازی روونه :d به خاطر همین بچه ها شما Invite بدین به من :d

ID: MoriHazama
LOl!!!پس تو بودی:dاونی بودی که هی میباخت؟!:-">:) کاشکی میموندم پیش تو زدند با بایسون لهم کردن!:|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر