PlayStation Street Fighter V Arcade Edition

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
February 2016
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
68nc_sf_topic.png

rc7t_logo.png

vvqj_fsur_2.png

• در بازی مکانیک جدیدی به نام V-Trigger قرار داده شده که اجازه ی استفاده از Stance های مختلف برای هر کرکتر را فراهم می آورد​
  • نت کد های بازی نسبت به SF IV پیشرفت قابل توجهی داشته اند​
  • بازی در سیزن اول دارای 22 کرکتر است که درسیزن دوم 6 کرکتر دیگر به این تعداد اضافه می شود​
  • مکانیزم V-Trigger که پیشتر با پر شدن خط EX meter قابل فعال سازی بود هم اکنون دارای Gauge جدیدی به نام V-Gauge است​
  • با پر شدن V-Gauge پلیر می تواند از مکانیک V-Trigger استفاده کرده که ظاهراً بر روی Ultra Move های کرکتر نیز تاثیر گذار است. به عنوان مثال کرکتر ریو در حالت عادی از Shinku Hadouken به عنوان Ultra Move استفاده می کند که این Ultra Move در حالت V-Trigger به Denjin Hadouken تبدیل می شود​
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان V-Skill نیز برای بازی معرفی شده که به کرکتر هایی مانند ریو اجازه ی Parry کردن و M.Bison اجازه منعکس کردن Projectile های حریف را می دهد​
  • نام Ultra Move ها به Critical Arts تغییر کرده و اینبار همانند Super Move ها با پر شدن EX Meter قابل استفاده هستند​
  • کرکتر ها و کانتنت هایی که بعد از عرضه برای بازی منتشر می شوند را می توان به صورت رایگان و با جمع آوری امتیاز در داخل بازی بدست آورد. همچنین می توان مثل سابق با پرداخت پول واقعی نیز آنها را خریداری کرد​
  • Capcom Fighters Network​
6yuv_logo_cfn.png
این سیستم قابلیت های زیر را در اختیار پلیر ها قرار می دهد :
با توجه به "Heat Map" می توانید مشاهده کنید که هر مبارزه در کدام نقطه از جهان در جریان است
می توانید از پروفایل هر کاربر دیدن کرده و از جزییات هر مبارزه آگاه شوید
می توانید با مشخص کردن رقبای خود در سراسر دنیا ، عملکرد آنها را زیر نظر داشته باشید
می توانید دوستان خود را رجیستر کرده و پلیر های مورد علاقه ی خود را Follow کنید
می توانید در میان فایل های Replay جستجو کرده و Replay مورد نظر خود را مشاهده کنید
فرستادن دعوتنامه ی آنلاین
مشاهده ی آخرین پچ ها و اخبار تورنومنت ها
و بسیاری موارد کاربردی دیگر ...
ro5l_8.png

• فردین (FaRd!N) عزیز بابت انجام هماهنگی های لازم
  • دوست خوبم علی (Safety & Peace) عزیز به خاطر تمام زحماتی که برای تاپیک کشیده
  • حامد (Hamed 3594) عزیز بابت تریلر و ویدیوها

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
من به زودی نسخه ی PC رو می گیرم. اونایی که می خوان بازیو بخرن خودشونو معرفی کنن تا یه سرشماری انجام بدیم ببینیم چند نفر میشیم :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
با کلی ذوق و شوق بازی رادیشب دانلود کردم صبح نزدیک 400 مگ ابدیتش کردم پلاس دو روزه ساختم ازشانس ما سرور های بازی ظاهرا down هست
Street Fighter V Beta 3 Thread: For when Star Wars is sold out. - Page 16 - NeoGAF
یک ساعت سرچ میکرد یه پلیر هم پیدا نکرد !

آره دیروز وسط بازی اون گوشه یه پیغام داد که سرور ها تا فلان دقیقه ی دیگه میره در دست احداث :D اگه بزودی برطرف نشه احتمالاً تایم بتا رو بیشتر میکنن :D ادد کن آقا ، ادد کن ! توی خود بازی ChujiWu ـم :D

من به زودی نسخه ی PC رو می گیرم. اونایی که می خوان بازیو بخرن خودشونو معرفی کنن تا یه سرشماری انجام بدیم ببینیم چند نفر میشیم
biggrin1.gif

ما نیز کالکتور را پیش خرید نُمودیم :D
====

آقا سرورا OK ـه بریزید :D

آپدیت 1.09 هم اومد. چونلی (عزیز دل) ، وگا و زانگیف اضافه شدن :D
پ.ن : الکی الکی چه صحنه ی یوری ای خلق شد :D

ویرایش :
+ دالسیمم اضافه شد :D

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
طبق معمول اینفیـلتریشن توی رنکینگ اوله :D ولی یه نکته ای که خیلی جلب توجه میکرد اینه که توی 10 نفر اول ، 5 تاشون کرکترشون چارلی نش بوده !!! همینطور توی 100 تا و بالاتر هم به همین ترتیب بیشتر لیستو اشغال کرده بود ... بعد از نش هم ریو بیشترین حضورو داشته (که خب این یکی طبیعیه) :D خلاصه که این حضور خفن نش برام خیلی عجیب و جالب بود چون تا قبل از این اونقدری که الان دیدم تحویل نگرفته بودنش :D

پ.ن: توی 200-300 تای اول حتی یه چونلی پلیر هم یافت نشد :| خاک بر سر بی جنبه ـشون :D البته مقصر اصلی اون اونوی نامرده که زد 3-4 تا از گولاخ ترین Move های چونلی توی SFV رو حذف کرد :|

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
طبق معمول اینفیـلتریشن توی رنکینگ اوله :D ولی یه نکته ای که خیلی جلب توجه میکرد اینه که توی 10 نفر اول ، 5 تاشون کرکترشون چارلی نش بوده !!! همینطور توی 100 تا و بالاتر هم به همین ترتیب بیشتر لیستو اشغال کرده بود ... بعد از نش هم ریو بیشترین حضورو داشته (که خب این یکی طبیعیه) :D خلاصه که این حضور خفن نش برام خیلی عجیب و جالب بود چون تا قبل از این اونقدری که الان دیدم تحویل نگرفته بودنش :D

پ.ن: توی 200-300 تای اول حتی یه چونلی پلیر هم یافت نشد :| خاک بر سر بی جنبه ـشون :D البته مقصر اصلی اون اونوی نامرده که زد 3-4 تا از گولاخ ترین Move های چونلی توی SFV رو حذف کرد :|
مطمئن نیستم نظرم درست باشه ولی فکر میکنم بخاطر اسپشیال های زیادشه و همچنین تلپورتش که هم میشه فرار کرد و هم موقعیت های خفن درست کرد البته من از چارلی و نحوه بازیش هیچی نمیدونم فقط از روی تریلر اولیش این حرف رو میزنم. کلا یه بازیکن تازه کار دوست داره راحت ببره و وقتی یه نفر کلی فن داره و یه فن خیلی راحت برای فرار هم داره همه برش میدارن. خیلی مثال درستی نیست ولی من خودم تو GGXrd بیشتر فاست و سول رو برمیدارم چون کلی فن های بسیار قدرتمند بخصوص فاست که تلپورتش خیلی کارآمده. سول هم یه فن داره که خیز میره عقب و با لگد میاد تو صورت که خیلی خوبه یه فن خیلی قدرمتند داره که دستش رو میکشه زمین و حریف رو تا آسمون پرت میکنه بالا (شرمنده اسمش یادم نیست) همینا باعث میشه بیشتر با اون بازی بشه چون راه دست تره.
البته خوشحال میشم اگه اشتباه میکنم یکی بهم گوشزد کنه:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مطمئن نیستم نظرم درست باشه ولی فکر میکنم بخاطر اسپشیال های زیادشه و همچنین تلپورتش که هم میشه فرار کرد و هم موقعیت های خفن درست کرد البته من از چارلی و نحوه بازیش هیچی نمیدونم فقط از روی تریلر اولیش این حرف رو میزنم. کلا یه بازیکن تازه کار دوست داره راحت ببره و وقتی یه نفر کلی فن داره و یه فن خیلی راحت برای فرار هم داره همه برش میدارن. خیلی مثال درستی نیست ولی من خودم تو GGXrd بیشتر فاست و سول رو برمیدارم چون کلی فن های بسیار قدرتمند بخصوص فاست که تلپورتش خیلی کارآمده. سول هم یه فن داره که خیز میره عقب و با لگد میاد تو صورت که خیلی خوبه یه فن خیلی قدرمتند داره که دستش رو میکشه زمین و حریف رو تا آسمون پرت میکنه بالا (شرمنده اسمش یادم نیست) همینا باعث میشه بیشتر با اون بازی بشه چون راه دست تره.
البته خوشحال میشم اگه اشتباه میکنم یکی بهم گوشزد کنه:D

زیاد با نش بازی نکردم ولی همون یه مقداری که با گیم پلیش ور رفتم ، به نظرم نحوه ی بازی کردن باهاش خیلی باید نزدیک به ماکوتو باشه :D خیلی آروم راه میره ولی در ازاش یه سری Move ها و جا به جایی های خیلی سریع داره :D خود ماکوتو هم این تیپ حرکات غافلگیر کنندش کم طرفدار نداشت ، فک کنم نش هم یه چیزی توو همون مایه ها در اومده :D (ویدئویی چیزی هم ازش ندیدم ببینم استایل بازی کردنش چه جوریاس)
بحث آروم راه رفتن شد ، اون دالسیم رسماً اسلوموشنه :D کل هیکلش روی هواس و روی یه دونه پاش که روی زمینه با نهایت خونسردی لی لی میره :D قشنگ یه حالت خواب آور و خسته ای پیدا کرده :D و اینکه درود بر روح پرفتوح اونی که همچین Taunt ـی رو برای این بشر طراحی کرده :D چیه این آخه :D

کــِـی می‌شه اونو خودِ چونلی - این جُرثومه‌ی ترول کردنِ حریف - رو از بازی حذف کنه.
yahoo_62.gif

به هر کسی که بتونه حمیدوس رو به سوی بن شدن هدایت کنه یک فروند کالکتور ادیشن SFV تعلق میگیره :D هر چی بن به سوی دائم و اون طرفا هدایت بشه حقوق و مزایای بیشتری هم ضمیمه میشه :D

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
و اینکه درود بر روح پرفتوح اونی که همچین Taunt ـی رو برای این بشر طراحی کرده :D چیه این آخه :D

به هر کسی که بتونه حمیدوس رو به سوی بن شدن هدایت کنه یک فروند کالکتور ادیشن SFV تعلق میگیره :D هر چی بن به سوی دائم و اون طرفا هدایت بشه حقوق و مزایای بیشتری هم ضمیمه میشه :D
:))
=))
دالسیم رسما نابودم کرد:D
والا من فقط بی صبرانه منتظرم اینو ببینم: :D
latest
درباره حمید هم.......
نسخه PC هم میدی؟:D

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
:))
=))
دالسیم رسما نابودم کرد:D
والا من فقط بی صبرانه منتظرم اینو ببینم: :D
latest
درباره حمید هم.......
نسخه PC هم میدی؟:D

شماها سر این چونلی هیتر رو زیر آب کنید باقیش با من :D

فقط Ken :d
یه سوال میگم کن و ریو هنوز حرکاتشون شبیه همه؟

Nope :D کن کلاً استایل مبارزه ـش عوض شده ، حتی Stance ـشم دیگه مثل قبل نیست :D البته این به این معنی نیست که هادوکن و شوریوکن و اینا رو نداره ها ، نه اون 3 تا حرکت سابق رو داره ولی به خاطر Move های جدیدی که اضافه شده نحوه ی وصل شدن حرکات و کمبو ها و ... به کل تغییر کرده :D عموم اون کمبوهای سابق و نحوه ی بازی کردن SF IV الان برای Ryu صادقه ولی برای Ken نه :D اگرچه خود Ryu هم نسبت به یوسف 4 خیلی Come in Handy تر شده :D

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اینو اونور گذاشتم اینجا هم میذارم ، ببینین یه کم بخندید :D

دوباره این هارادا و اونو ، دلقک بازیاشون شروع شد :biggrin1: اونو دو تا از SF پلیرهای مطرح (Daigo و Mago) رو میاره و هارادا هم دو تا از تکن پلیرهای مطرحو (Nobi و Yuu) :biggrin1: ستریت فایتر پلیرها T7 میزنن ، تکن پلیرها هم SF IV :biggrin1: فقط بازی کردناشونو داشته باشین :))

[video=aparat;9lFYa]http://www.aparat.com/v/9lFYa[/video]

پ.ن : مدیونین اگه فک کنین همچین حرکتی جدا از فان بودن هینت دادن به TXSF ـه :biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,057
نام
آریا
خداوند شفا بده این دو نفر رو! :D
-----------
مشخص نشد که چرا Blanka توی بازی حضور نداره؟ از همون روزهای اول Ono با اسباب بازی Blanka بامزه بازی درمی آورد، ولی آخرش نه تنها توی بازی نیومد که بین کاراکترهای آینده هم نیست! :D ممکنه Necalli یه ربطی بهش داشته باشه و مثلاً همون Blanka باشه که تبدیل به Necalli شده؟

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
خداوند شفا بده این دو نفر رو! :D
-----------
مشخص نشد که چرا Blanka توی بازی حضور نداره؟ از همون روزهای اول Ono با اسباب بازی Blanka بامزه بازی درمی آورد، ولی آخرش نه تنها توی بازی نیومد که بین کاراکترهای آینده هم نیست! :D ممکنه Necalli یه ربطی بهش داشته باشه و مثلاً همون Blanka باشه که تبدیل به Necalli شده؟

بلانکا شخصیت مورد علاقه خود Onoاه به خاطر همین همه عکسا بلانکا دستش بود :d شاید چون میخواد پرفکت درش بیاره فعلا نیومده توو روستر :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر