PlayStation Street Fighter V Arcade Edition

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
February 2016
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
68nc_sf_topic.png

rc7t_logo.png

vvqj_fsur_2.png

• در بازی مکانیک جدیدی به نام V-Trigger قرار داده شده که اجازه ی استفاده از Stance های مختلف برای هر کرکتر را فراهم می آورد​
  • نت کد های بازی نسبت به SF IV پیشرفت قابل توجهی داشته اند​
  • بازی در سیزن اول دارای 22 کرکتر است که درسیزن دوم 6 کرکتر دیگر به این تعداد اضافه می شود​
  • مکانیزم V-Trigger که پیشتر با پر شدن خط EX meter قابل فعال سازی بود هم اکنون دارای Gauge جدیدی به نام V-Gauge است​
  • با پر شدن V-Gauge پلیر می تواند از مکانیک V-Trigger استفاده کرده که ظاهراً بر روی Ultra Move های کرکتر نیز تاثیر گذار است. به عنوان مثال کرکتر ریو در حالت عادی از Shinku Hadouken به عنوان Ultra Move استفاده می کند که این Ultra Move در حالت V-Trigger به Denjin Hadouken تبدیل می شود​
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان V-Skill نیز برای بازی معرفی شده که به کرکتر هایی مانند ریو اجازه ی Parry کردن و M.Bison اجازه منعکس کردن Projectile های حریف را می دهد​
  • نام Ultra Move ها به Critical Arts تغییر کرده و اینبار همانند Super Move ها با پر شدن EX Meter قابل استفاده هستند​
  • کرکتر ها و کانتنت هایی که بعد از عرضه برای بازی منتشر می شوند را می توان به صورت رایگان و با جمع آوری امتیاز در داخل بازی بدست آورد. همچنین می توان مثل سابق با پرداخت پول واقعی نیز آنها را خریداری کرد​
  • Capcom Fighters Network​
6yuv_logo_cfn.png
این سیستم قابلیت های زیر را در اختیار پلیر ها قرار می دهد :
با توجه به "Heat Map" می توانید مشاهده کنید که هر مبارزه در کدام نقطه از جهان در جریان است
می توانید از پروفایل هر کاربر دیدن کرده و از جزییات هر مبارزه آگاه شوید
می توانید با مشخص کردن رقبای خود در سراسر دنیا ، عملکرد آنها را زیر نظر داشته باشید
می توانید دوستان خود را رجیستر کرده و پلیر های مورد علاقه ی خود را Follow کنید
می توانید در میان فایل های Replay جستجو کرده و Replay مورد نظر خود را مشاهده کنید
فرستادن دعوتنامه ی آنلاین
مشاهده ی آخرین پچ ها و اخبار تورنومنت ها
و بسیاری موارد کاربردی دیگر ...
ro5l_8.png

• فردین (FaRd!N) عزیز بابت انجام هماهنگی های لازم
  • دوست خوبم علی (Safety & Peace) عزیز به خاطر تمام زحماتی که برای تاپیک کشیده
  • حامد (Hamed 3594) عزیز بابت تریلر و ویدیوها

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نمیدونم بچه ها یادشون هست یا نه ولی واسه اونایی که یادشون نیست میگم که خوشحال بشن!
راستش چند وقت پیش علی (صفیر صلح) یه عکس گذاشته بود و گفته بود بلانکا تایید شد و همه هم گریه و زاری راه انداختیم که یه جای خالی حروم شد و...:D
اون عکس هم پوست موز بود که افتاده بود زمین:D ظاهرا اون واسه بِردی بوده پس همه خوشحال باشین و نگران بازگشت بلانکا نباشین:D

پ.ن: احسان من عاشق مانگا و کمیکم من یکی موافقم با ترجمه! اگه کلماتش زیاد سخت نیست بده چند صفحه شو منم برات ترجمه کنم کمکی کرده باشم:D

خوشم میاد پست ها رو نصفه نصفه Skip میکنی میره :D

پ.ن : موزی که توی یکی از تصاویر بود مربوط به V-Skill بِردی هست و ربطی به بلانکا نداره :biggrin1:

پ.ن : اواخر ترجمه ـشه :D بزودی آماده میشه :D

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
به نظر من اگه تا 2 صفحه A4 بیشتر نمیشه ترجمه کنید :D
مرسی

پ . ن : این هم مهمترین لحظه زندیگش :D

https://www.youtube.com/watch?v=QgSAOxwr0xE

همه ضریات حریف رو Parry میکنه !

دایگو مریضه!:|همیشه اوایل از قصد کتک میخوره بعد راند سوم دمار از روزگار طرف در میاره. از اون بازیکنایی هست که محافظه کار نیست مگر موقعی که ریو میگیره و هادوکن میزنه, حتی اونجا هم خیلی کتک میخوره ولی آخرسر Ultra ش پر میشه به عنوان حسن ختام Ultra Finish میکنه طرف بغضش میگیره:d بازی که با Infiltration داشت خیلی قشنگ بود. دایگو (ریو) و I (آکوما) هر دو پشت سر هم Projectile میزدن ولی آخرش دایگو یه متسو هادوکن زد یارو شوت شد:d

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دایگو مریضه!:|همیشه اوایل از قصد کتک میخوره بعد راند سوم دمار از روزگار طرف در میاره. از اون بازیکنایی هست که محافظه کار نیست مگر موقعی که ریو میگیره و هادوکن میزنه, حتی اونجا هم خیلی کتک میخوره ولی آخرسر Ultra ش پر میشه به عنوان حسن ختام Ultra Finish میکنه طرف بغضش میگیره:d بازی که با Infiltration داشت خیلی قشنگ بود. دایگو (ریو) و I (آکوما) هر دو پشت سر هم Projectile میزدن ولی آخرش دایگو یه متسو هادوکن زد یارو شوت شد:d
offencive بازی میکنه دیگه :D
واسه همین دفاعش بازتره ولی خب وقت نمیشه که بهش حمله کرد :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب کار ترجمه ی مانگا هم تموم شد :D به محض اینکه قسمت دوم هم بفرستن روی اینترنت ردیفش میکنم :D ظاهراً نسخه ی انگلیسی نداشته ، بنده خدایی هم که برگردون کرده بود ، برگردونش خیلی وحشتناک بود :D گوگل ترنسلیت و این حرفها :D آها تا یادم نرفته بگم ، نحوه ی خوندن مانگا از بالا به پایین و از راست به چپه :D
اینم از لینک دنلد (همینجوری بندازیدش توی مانگا ریدر) :

Umehara - To live is to game

شاید باورتون نشه وقتی ببینید دایگو هم اولش مثل همین الان شماها بوده :D تنها چیزی که بین آدما فاصله میندازه میزان تلاششونه :D
پ.ن : با تشکر ویژه از علی دانته (Dante Never Cry) به خاطر همکاریش :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بعد از پوست موز اینبار نوبت نوشابه ـس :D

06xl_birdie.jpg

و یک فروند وال خداااااااااااااا ! :D

پ.ن : هنوز سایز مجلسیشو نیابیدم :D پیدا شد همینجا میذارم :D

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستانِ کِلن ، راه نداره همتون PS4 بخرید این بازی رو روی PS4 دور هم بزنیم ؟ :D
با PS4 بیشتر حال میکنم من :D
نوستالوژیک تر هم میشه برام :x

بذارید خاطراتمو تعریف کنم نمیتونم جلوی خودمو بگیرم
اولین بار 7 سالم بود با میکرو SF2 که تو مانگو هم بود بازی میکردم ( یه لحظه به خود مغرور شدم گفتم من با دایگو هم زمان شروع کردم :> :d ) ، ولی اوج هیجان با این بازی روی PS1 با نسخه Alpha 3 بود ، که بدون داشتن Movie List تقریباً همه Special Movie ها و Super Combo ی اون بازی رو کشف میکردم :D وقتی حرکت Super Combo پیدا میکردم برای اوین بار که اجرا میکرد کلی خر کیف میشدم :D
همون موقع که 7 سالم بود برای اوین بار که بازی میکردم هم با داداشمو دوستمون که همسایمون بود کشف کرده بودیم که چطوری Shoryuken و Tatsumaki (چرخشی ) و Hadoken ( آتیش ) (بهشون میگفتیم :D) بزنیم چرخشی چون لی خیلی مجذوبمون میکرد :D ولی دیگه سر آلفا 3 سنم هم شده بود 14 سالم قشنگ ته دیگ بازی رو درآوردم :D

نکته خیلی خیلی باحال اینه که خیلی تو کف Super Combo آکوما مونده بودم ، و خیلی هم برام جالب بود :D ولی اصلاً هیچ شباهتی با بقیه نداشت نمیشد فهمید چطوری میزنه ولی آخر اونو هم کشف کردم ! انقدر شانسی دکمه میزنم تند تند تا این که حرکت رو میزد بعد کم کم بهش رسیدم :D

البته اوین باری که چشمم به این بازی خورد 5-6 سالم بود با دستگاه آرکیدی بود که توی سینما بود و باید سکه مینداختی تا بتونی بازی کنی ، یارو مشت میزد زیر سیاه پوسته بعد هم یه ساختمون رو نشون میداد و لوگوی بازی ، که من بازی نمی کردم داداشم بازی می کرد که ازم بزرگتره :D یادمه هوندا رو میگرفت به من میگفت صادق تو فقط تند تند این دکمه رو بزن تا کمک من باشی :D همون حرکتِ دستِ هوندا :D
چقدر خوب بود اون موقع ها ...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستانِ کِلن ، راه نداره همتون PS4 بخرید این بازی رو روی PS4 دور هم بزنیم ؟ :D
با PS4 بیشتر حال میکنم من :D
نوستالوژیک تر هم میشه برام :x

بازی کراس پلتفرمه :D چه PS4 ـش رو بگری چه PC میشه با هم بازی کرد :D

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بازی کراس پلتفرمه :D چه PS4 ـش رو بگری چه PC میشه با هم بازی کرد :D

اِ جدی ؟؟؟ !! من نمیدونستم ! :D
بازی در نمیاره برای مولتی ؟؟ لگ و دیلی بده ؟ تا حالا کراس پلتفرم بازی نکردم :D
خوب شد گفتی ها :D
مرسی

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اِ جدی ؟؟؟ !! من نمیدونستم ! :D
بازی در نمیاره برای مولتی ؟؟ لگ و دیلی بده ؟ تا حالا کراس پلتفرم بازی نکردم :D
خوب شد گفتی ها :D
مرسی

نه مشکلی نیست ، لگ و اینا بستگی به خود بازی داره :D نسل قبل هم بازیای این تیپی روی PS3 بود که بشه بین PS3 و PC با هم بازی کرد :D مثل کانتر :D
این کراس پلی (حالا کراس هر چی :D) چیز اضافه ای برای بازی نیست که مشکل درست کنه یا نه ، در واقع یه قابلیته :D سیستم آنلاین بازی کردن شما همونه ولی به جای اینکه فقط با پلیر های PS4 بازی کنی ، می تونی با پلیر های PC هم بازی کنی :D

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
همین دیروز تصمیم گرفتم SF4 رو انلاین بزنم شدت لگ و دیلی به حدی بود که وسط بازی اومدم بیرون. میخوام بدونم شماها تو مسابقات انلاین بدون لگ بازی میکنین یا خیر؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
همین دیروز تصمیم گرفتم SF4 رو انلاین بزنم شدت لگ و دیلی به حدی بود که وسط بازی اومدم بیرون. میخوام بدونم شماها تو مسابقات انلاین بدون لگ بازی میکنین یا خیر؟
با خارجی ها که رو PC خیلی اذیت میکنه ولی اگه به افراد داخلی وصل بشی خوبه ومشکلی نداره

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
نه مشکلی نیست ، لگ و اینا بستگی به خود بازی داره :D نسل قبل هم بازیای این تیپی روی PS3 بود که بشه بین PS3 و PC با هم بازی کرد :D مثل کانتر :D
این کراس پلی (حالا کراس هر چی :D) چیز اضافه ای برای بازی نیست که مشکل درست کنه یا نه ، در واقع یه قابلیته :D سیستم آنلاین بازی کردن شما همونه ولی به جای اینکه فقط با پلیر های PS4 بازی کنی ، می تونی با پلیر های PC هم بازی کنی :D

دیشب نتونستم خوب منظورمو بگم :D
واسه این میگم که الان من توی PSN اون دوستانی که با Steam یا GFWL بازی رو دارن ، چظوری اَد کنم ؟ و براشون اینوایت بفرستم ؟ :D

شما گروه، سایت، کلن یا چیز دیگه ای سراغ نداری که پاتوق SF بازا باشه بشه باشون بازی کرد؟

چرا کلن پرشین استریت فایتر هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر