PlayStation Street Fighter V Arcade Edition

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
February 2016
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
68nc_sf_topic.png

rc7t_logo.png

vvqj_fsur_2.png

• در بازی مکانیک جدیدی به نام V-Trigger قرار داده شده که اجازه ی استفاده از Stance های مختلف برای هر کرکتر را فراهم می آورد​
  • نت کد های بازی نسبت به SF IV پیشرفت قابل توجهی داشته اند​
  • بازی در سیزن اول دارای 22 کرکتر است که درسیزن دوم 6 کرکتر دیگر به این تعداد اضافه می شود​
  • مکانیزم V-Trigger که پیشتر با پر شدن خط EX meter قابل فعال سازی بود هم اکنون دارای Gauge جدیدی به نام V-Gauge است​
  • با پر شدن V-Gauge پلیر می تواند از مکانیک V-Trigger استفاده کرده که ظاهراً بر روی Ultra Move های کرکتر نیز تاثیر گذار است. به عنوان مثال کرکتر ریو در حالت عادی از Shinku Hadouken به عنوان Ultra Move استفاده می کند که این Ultra Move در حالت V-Trigger به Denjin Hadouken تبدیل می شود​
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان V-Skill نیز برای بازی معرفی شده که به کرکتر هایی مانند ریو اجازه ی Parry کردن و M.Bison اجازه منعکس کردن Projectile های حریف را می دهد​
  • نام Ultra Move ها به Critical Arts تغییر کرده و اینبار همانند Super Move ها با پر شدن EX Meter قابل استفاده هستند​
  • کرکتر ها و کانتنت هایی که بعد از عرضه برای بازی منتشر می شوند را می توان به صورت رایگان و با جمع آوری امتیاز در داخل بازی بدست آورد. همچنین می توان مثل سابق با پرداخت پول واقعی نیز آنها را خریداری کرد​
  • Capcom Fighters Network​
6yuv_logo_cfn.png
این سیستم قابلیت های زیر را در اختیار پلیر ها قرار می دهد :
با توجه به "Heat Map" می توانید مشاهده کنید که هر مبارزه در کدام نقطه از جهان در جریان است
می توانید از پروفایل هر کاربر دیدن کرده و از جزییات هر مبارزه آگاه شوید
می توانید با مشخص کردن رقبای خود در سراسر دنیا ، عملکرد آنها را زیر نظر داشته باشید
می توانید دوستان خود را رجیستر کرده و پلیر های مورد علاقه ی خود را Follow کنید
می توانید در میان فایل های Replay جستجو کرده و Replay مورد نظر خود را مشاهده کنید
فرستادن دعوتنامه ی آنلاین
مشاهده ی آخرین پچ ها و اخبار تورنومنت ها
و بسیاری موارد کاربردی دیگر ...
ro5l_8.png

• فردین (FaRd!N) عزیز بابت انجام هماهنگی های لازم
  • دوست خوبم علی (Safety & Peace) عزیز به خاطر تمام زحماتی که برای تاپیک کشیده
  • حامد (Hamed 3594) عزیز بابت تریلر و ویدیوها

آخرین ویرایش:

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
انجین عوض کرد درست تاثیرشم داری میبینی دیگه ، کرکترهاش کمتر شده :D ولی بازی از اول 3D بوده ، حالا نمی دونم تا چه حد دیتاهای این مدل ها رو میشه بعداً هم استفاده کرد ولی خب کارشون با کسایی که 2D کار بودن طبیعتاً فرق داره :D و اینکه هنوز معلوم نیست باقی کرکترهایی که قراره برای SF V معرفی بشه کیا هستن :D الان کسایی هم که معرفی کردن به جز چارلی ، همگی قبلاً مدل 3D داشتن که احتمالاً کارشون زودتر از بقیه تموم شده و آماده شدن :D

در مورد KOF هم ارجاعت میدم به KOF XII که اوایل نسل قبل اومد :D تعداد کرکترهاش حدود 20 تا اینا بود چون تازه باید اسپرایت جدید از کرکترها میکشیدن ولی توی نسخه ی KOF XIII تعداد کرکترها به بالای 30 تا رسید :D حالا بخواد 3D هم بشه باید همه ی کارها از اول انجام بشه :D

3 که کلاً New Generation بود و کرکتر های قدیمی رو به کل گذاشتن کنار و کرکتر اصلی بازی به جای ریو شد الکس :D دیگه حفره ای هم مگه باقی می مونه که بخواد پر بشه :D کن هم که طبق آخرین چیزایی که ازش رویت شد یا با Mel ور میرفت یا وسط تمرینات Sean رو می پیچوند و میرفت با الایزا :D کلاً داستانش خیلی از مسابقات دور شده بود ، حالا معلوم نیست اونو براش چه خوابی دیده :D برمیگردونتش یا فعلاً میذارتش کنار :D
بعد توی خائن منتظر الکسی :| اون مرتیکه مو هوی متالی نصف ریو هم شخصیت نداره :D
عه!؟ خب پس دهن SNK سرویسه! فکر کنم حالا حالاها نباید منتظر نسخه جدید باشیم:D

والا من داستانش رو اصلا نمیدونم چون اونی که بازی کردم کلا ژاپنی بود. :D
من خائنم؟ برو باو! :D تو خودت خائنی که "کن" رو لوزر خطاب میکنی! :D
الکس چشه؟ شخصیت به این باحالی! خوشتیپ، جذبه ای! خیلی هم عالیه:D از اون ریوی خز که خیلی بهتره:D
ولی خب شخصیت فقط Q. تنها کافیه برید تو صفحه ویکیای sf بیوگرافیش رو ببینید:D از دم unknown :d

@Safety & Peace
علی اصلا تعداد کاراکترها برام مهم نیس چون تو همون III 3rd s هم شخصیت ها 20 تا هم نمیشدن ولی حال میداد!
من فقط نگران عدم حضور 1 نفر، فقط 1 نفر تو این لیستم:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
@Safety & Peace
علی اصلا تعداد کاراکترها برام مهم نیس چون تو همون III 3rd s هم شخصیت ها 20 تا هم نمیشدن ولی حال میداد!
من فقط نگران عدم حضور 1 نفر، فقط 1 نفر تو این لیستم:D
تعداد مهم نیست اما کیفیت همین تعداد کم خیلی مهم میشه. بنده دوست دارم یه Roster کاربردی ببینم. این 4تایی که تا الان معرفی کردن خیلی خوب بودن. احتمال میدم R.Mika و Karin هم باشن چون که طرفدارا خودشون رو جر دادن سر این 2تا و خود Ono هم عاشق میکا هست:biggrin1: Balrog باید باشه. E.Ryu استقبال گسترده ای داشت و امیدوارم باشه. به طور کلی دوست دارم شخصیت های اصلی همشون باشن چون بخشی از هویت بازی هستن. فقط امیدوارم مثل Rosterِ شماره سوم نباشه که برداشتن نصف شخصیت ها رو نابود کردن و یه مشت شخصیت جدید اضافه کردن.

من خودم اصلا با شخصیت های 3s ارتباط برقرار نکردم. بهترینشون از نظر من لوزر بود که به طرز عجیبی قوی بود:biggrin1:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
این Shader جدیدی که به پوست کاراکتر ها اضافه شده واقعا عالیه. قشنگ کد نویسی پیداست وقتی نگاش می کنی:D

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
تعداد مهم نیست اما کیفیت همین تعداد کم خیلی مهم میشه. بنده دوست دارم یه Roster کاربردی ببینم. این 4تایی که تا الان معرفی کردن خیلی خوب بودن. احتمال میدم R.Mika و Karin هم باشن چون که طرفدارا خودشون رو جر دادن سر این 2تا و خود Ono هم عاشق میکا هست:biggrin1: Balrog باید باشه. E.Ryu استقبال گسترده ای داشت و امیدوارم باشه. به طور کلی دوست دارم شخصیت های اصلی همشون باشن چون بخشی از هویت بازی هستن. فقط امیدوارم مثل Rosterِ شماره سوم نباشه که برداشتن نصف شخصیت ها رو نابود کردن و یه مشت شخصیت جدید اضافه کردن.

من خودم اصلا با شخصیت های 3s ارتباط برقرار نکردم. بهترینشون از نظر من لوزر بود که به طرز عجیبی قوی بود:biggrin1:
درسته! مثلا من نمیدونم چند نفر با هاکان بازی میکردن! (اصلا بازی میکردن باهاش؟) ولی فکر میکنم نسبت به بقیه بازیا کاراکتر بدرد نخور کمتر داره کلا Street fighter

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
درسته! مثلا من نمیدونم چند نفر با هاکان بازی میکردن! (اصلا بازی میکردن باهاش؟) ولی فکر میکنم نسبت به بقیه بازیا کاراکتر بدرد نخور کمتر داره کلا Street fighter
آره دقیقا بیشتر صحبتم در رابطه با هاکان بود. اما توی EVO 2012 یادمه Infiltration آخرین مسابقه-ش با PR Balrog که 2 تا مسابقه زده بودش، داشت نا امید میشد که آخر سر هاکان رو بر میداره و 3تا مسابقه رو پشت هم میبره. بازیش وحشتناک عالی بود با هاکان ولی خب هر کسی نمیتونه باهاش بازی کنه و بهتره که یه شخصیت بهتر بیاد وسط.
این C.Viper هم فکر کنم بیاد جز اصلی ها. وخشتناک تکنیکاله. بعدا یه مسابقه میذارم توی تاپیک FGC، واقعا ادم میمونه چی بگه.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
(ای خدا چی می شد این Q هم معرفی میکردن!)

خدا کنه Q هم بذارن ، من هیج وقت نتونستم Third Strike رو بازی کنم ولی از این شخصیت خیلی خوشم میاد
با تمام وجود امیدوارم Q توی این نسخه نباشه.
Q باید به همون صورت اسپرایت زیبای دو بعدی باقی بمونه، تا روزی که دوباره یه SF با گرافیک دو بعدی بسازن و کاراکترهایی مثل Q و Remy اونجا دوباره ظاهر بشن. 8->

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به به پست اول احسان هم در حلقمان جای گرفت:d

خب یه کوچولو چیز میزای جدید. اول رنگ صورتی/بنفش برای چون لی:

و اینکه Ono گفته شخصیت بعدی کسی هست که برای یه مدت طولانی حضور نداشته:d پس در نتیجه یکی از شخصیت های Alpha یا 3s هست:d:

Alpha:

Karin
R.Mika
Juli
Juni
Ingrid
Birdie
Eagle
Maki
Sodom

3s:

Alex
Necro
Oro
Sean
Urien
Gill
Q
Remy
Twelve

که خب اونایی که خط زدم روشون خیلی احتمالشون کمه که باشن
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

m.moien

کاربر سایت
Feb 17, 2015
4
دوستان سلام.
Capcom به تازگی صفحه ای را در اختیار بازی‎بازان قرار داده، تا میزان محبوبیت کرکتر ها را بسنجد.
از طریق این لینک می‎توانید رأی خود را ثبت کنید.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@Safety & Peace
همش زحمتای خودته :biggrin1:
===
آخ آخ آخ :biggrin1: به شدت منتظرم بین Remy و Mika حداقل یکیشون معرفی بشه :bighug: جفتشونم باشن که توی افق محو میشم :bighug:
عکس چون لی هم از درازا توی حلقم :biggrin1:

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
آره دقیقا بیشتر صحبتم در رابطه با هاکان بود. اما توی EVO 2012 یادمه Infiltration آخرین مسابقه-ش با PR Balrog که 2 تا مسابقه زده بودش، داشت نا امید میشد که آخر سر هاکان رو بر میداره و 3تا مسابقه رو پشت هم میبره. بازیش وحشتناک عالی بود با هاکان ولی خب هر کسی نمیتونه باهاش بازی کنه و بهتره که یه شخصیت بهتر بیاد وسط.
این C.Viper هم فکر کنم بیاد جز اصلی ها. وخشتناک تکنیکاله. بعدا یه مسابقه میذارم توی تاپیک FGC، واقعا ادم میمونه چی بگه.
وایپر که یه چیز عجیب بود واقعا ولی بیشتر از همه juri منو مجذوب خودش کرد! خیلی خفنه! دقیقا کاراکتر مونث بایسون به حساب میاد! بسی حال کردم باهاش! بعد جوری هم el-fuerte به نظرم خیلی خیلی جالب بود و ضرباتش و سرعتش عالی بود! این دوتا چقدر طرفدار داشتن؟
Q باید به همون صورت اسپرایت زیبای دو بعدی باقی بمونه، تا روزی که دوباره یه SF با گرافیک دو بعدی بسازن و کاراکترهایی مثل Q و Remy اونجا دوباره ظاهر بشن. 8->
درکت میکنم:d ولی خب فکر نمیکنم یه SF جدید دو بعدی رو حتی تو خواب بتونی ببینی! :D فکر نکنم دیگه کپکام SF دوبعدی بسازه!
خدا رو چه دیدی؟ شاید Q و رِمی (آخ گفتی رمی:D) هم مدلای سه بعدیشون خفن باشه :D

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
ایول سلیقت مثل خودمه
اصلاً SF یعنی دو بعدی کارتونی :x
واقعاً بیشتر میچسبید اون جوری
من که از Aplha 3 بیشتر از هر SF ی لذت بردم
حیف که از وجود Third Strike توی زمان خودش با خبر نشدم
ولی خب دیگه فکر نمی کنم هیچ وقت اونجوری بسازن و دیگه با همین سبک گرافیک که نسل قبل خیلی هم ازش تمجید شد ادامه میدن ...
راستی اگه با گرافیک SF EX3 میساختن میخواستی چی بگی :D واقعاً بیخودتر از اون خودش بود :D

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
.Passion
.It’s how we do what we do, to make something beautiful to change the game
;It’s that drive that fuels us
.The artist, the warrior, the visionary
.It doesn’t matter who you are, or what you look like, everybody can tap into it
.We all speak that language
.We know what it is to look up at an impossible challenge and push forward anyway
,You go again, you fail faster, you fail better, you get stronger, you get smarter
.and then one day it finally happens
.Something breaks. You push past what you thought your limits were
.That ceiling above you, it isn’t real. It never was
.And then you realize it’s not that box you came in that made you: It’s the moment you broke free of it

​RISE UP

​حیف نیست این تو پست اول تاپیک نباشه؟:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر