Street Fighter IV | PC

StreetFighterFour.jpg

مدت ها پیش Capcom این بازی رو برای PC هم تایید کرد.
Street Fighter IV هم اکنون بر روی آرکید های ژاپن عرضه شده و نسخه های کنسولی و PC آن
در دست ساخت می باشند.
Street Fighter IV فعلا تاریخ عرضه ی مشخصی ندارد و تیم سازنده با خیال راحت بر روی آن کار میکنند.
SF 4 Basics
SF 4 Tips and Strategies

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستانی که این بازی رو بازی کردن . بازی کمی کند نیست ؟! با توجه به سیستمم فکر نکنم مشکل از اون باشه (البته سیستم خدا نیست:biggrin1:) ولی پایین هم نیست : . Intel core 2 Duo E7200 9500 GT 4gb ram
خوب میتونی تنظیمات رو پایین بیاری تا رووان بشه چون رووان بودن این بازی به شدت لازمه!
مشکل این سیستم شما هم VGA ش هست که کارت جالبی نیست!

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
دوستانی که این بازی رو بازی کردن . بازی کمی کند نیست ؟! با توجه به سیستمم فکر نکنم مشکل از اون باشه (البته سیستم خدا نیست:biggrin1:) ولی پایین هم نیست : . Intel core 2 Duo E7200 9500 GT 4gb ram
مشکل از سیستمت نیست چون من با همون VGA , رم 2 ویه cpu ضعیف راحت اجارش میکنم!
شما برای این که بفهمی بازی رو چند فریم اجرا میکنی از این برنامه استفاده کن:
Download FRAPS 2.9.8 Setup (965k)

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
شما برای این که بفهمی بازی رو چند فریم اجرا میکنی از این برنامه استفاده کن:
Download FRAPS 2.9.8 Setup (965k)
FRAPS برنامه خیلی خوبیه و میشه برای همه گیم‌ها استفاده کرد، اما برای چک کردن fps توی SF4 احتیاجی به FRAPS ندارین، چون می‌تونین توی Options ---> PC Settings گزینه Display FPS رو ON کنین، تعداد فریم در ثانیه رو گوشه تصویر می‌نویسه.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یکی لطف کنه بگه اصلا این لیست کمبو ها رو چه جوری میشه زد؟من یه 1 ساعتی ور رفتم هیچی سوپر اتک و اینجور ضربه های خفن رو نزدم.من از دسته های 360 برای بازی استفاده می کنم.اصلا کدوم مدل کنترلش خوبه؟B,Aیا C ?
خدا وکیلی مزخرف ترین لیست کمبو رو داره.توی ترینینگ هم هیچی ضربه یاد نمی ده!سه مدل مشت داره توی لیست ضربه ها اصلا مشخص نکرده کدوم مدل رو بزنیم فقط گفته مشت بزنید.اصلا چه جور باید اون ضربه های شارجی رو زد؟

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
یکی لطف کنه بگه اصلا این لیست کمبو ها رو چه جوری میشه زد؟من یه 1 ساعتی ور رفتم هیچی سوپر اتک و اینجور ضربه های خفن رو نزدم.من از دسته های 360 برای بازی استفاده می کنم.اصلا کدوم مدل کنترلش خوبه؟B,Aیا C ?
خدا وکیلی مزخرف ترین لیست کمبو رو داره.توی ترینینگ هم هیچی ضربه یاد نمی ده!سه مدل مشت داره توی لیست ضربه ها اصلا مشخص نکرده کدوم مدل رو بزنیم فقط گفته مشت بزنید.اصلا چه جور باید اون ضربه های شارجی رو زد؟
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=688211&postcount=293

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
اگر دنبال یک بازی خوشحال مثل Tekken میگردید.. از این بازی اصلا خوشتان نخواهد آمد.کلا اعصاب خودتان را خورد نکنید.
همینجوری نمیشه پشت سر هم دکمه زد .. طرز بازی کردن هر کدام از کاراکتر ها فرق میکنه. حتی برخی شارژی هستند که بازی باهاشون کلا با بقیه کاراکترها متفاوت هست.
با دسته 360 هم اصلا نمیشه بازی کرد، چون دسته 360 برای این بازی اصلا جالب نیست!
کنترل بازی مشکلی نداره. دسته مشکل داره. (توی تاپیک مربوط به بازی در بخش 360 میتونید بخونید).
خودشون یکسری کنترلر داده اند بیرون که اون مشکل D-Pad رو حل کرده. که بسیار شبیه اون کنترلرهای Sega Genesis سابق هستند (که یکسری میگن یکی از بهترین کنترلرها برای بازیهای Fighting بود). با آنها راحت تر میشه بازی کرد .
با Stick هم که بهترین حالت ـه . (تعظیم و تکریم).

دنباله این بازی نرید چون فقط ایشون با حمیدوووس و نیما و خسامه بابا بلدن. دیگه هیچکی بلد نیست.
حسامو بسکی تو GGPO زدم دگه خسته شدم از SF .
lol
hf

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
بابا کمبو زدن که کاری نداره ولی فقط باید یه چند وقتی انگشتاتو بدی اجاره.:biggrin1:
من خودم تو streetfighter2 turbo دیگه انگشت برام نموند.
ولی زدن سریع دکمه ها کار ساز نیست.
حالا من نسخه جدیدو بازی نکردم(تاچند روز دیگه میرسه دستم)
ولی کمبو زدن تو این بازی با بازی های فایتینگ دیگه فرق میکنه.
کلا باید یاد بگیری ولی زیاد سخت هم نیست مثلا اگه شما بخوایی.یه super combo بزنی باید
چند دکمه خاص رو به ترتیب با یع فاصله درست زمانی بزنی.
اصلا ولش من اینطوری نمیتونم توضیح بدم.
باید قشنگ کنارم بشینید تا نشونتون بدم.:biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
Dreadlord جان من اون لینک رو هم خوندم و یه چیزایی دستم اومد ولی توی بعضی از ضربه ها گیر دارم مثل نوشته 2 تا ربع به علاوه 3 تا مشت.اینو من درست نمی فهمم که 2 تا مشت رو باید با ربع ها بزنم یا پشت سر هم یا یه جور دیگه.یا مثلا نوشته یه ربع تو هوا بعلاوه یه لگد که اینو هر چی زدم نزد.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
به نظرتون من می تونم با این سیستم بازی رو با فریم بالا بازی کنم؟

CPU: Intel Core2 Duo 1.8 GHz
VGA: nVidia 8400 512 MB
RAM: 2GB DDRII
بله.
Dreadlord جان من اون لینک رو هم خوندم و یه چیزایی دستم اومد ولی توی بعضی از ضربه ها گیر دارم مثل نوشته 2 تا ربع به علاوه 3 تا مشت.اینو من درست نمی فهمم که 2 تا مشت رو باید با ربع ها بزنم یا پشت سر هم یا یه جور دیگه.یا مثلا نوشته یه ربع تو هوا بعلاوه یه لگد که اینو هر چی زدم نزد.
شما اگه آرایش دکمه هاتون با کیبورد رو بگید بهتر میشه توضیح داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر