PlayStation Stray

سازنده
BlueTwelve Studio
ناشر
Annapurna Interactive
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
IMG_20220529_193657_695.jpg
بازی Stray توسط استودیویی مستقل به نام BlueTwelve که توسط شرکت Annapurna Interactive پابلیشر میشود.
این بازی سالها که بدون نام و توسط تیمی بسیار کوچک در دست ساخت بود، ولی سازندگان بازی توانستند افراد بیشتری را به تیم جذب کنند و ساخت بازی را با قدرت کلید بزنند.

عنوان Stray، یکی از بازی‌های حاضر در رویداد The Future of Gaming شرکت سونی در سال 2020 بود که به سرعت به محبوبیت رسید.

بازی در سبک پازل پلتفرمر و ادونچر خواهد بود که توسط Unreal Engine 4 توسعه یافته است.

در این بازی کنترل یک گربه را به دست می‌گیرید؛ گربه‌ای که در یک شهر سایبرپانکی و دورافتاده رها شده است. در نقش یک گربه، در شهر بازی گشت و گذار می‌کنید و به حل معماهای مختلف مشغول می‌شوید. نقش اصلی بازی در طول داستان تنها هم نخواهد بود و یک ربات کوچک به نام B-12 هم به تدریج با گربه آشنا و همراه او خواهد شد.

گفته شده که در نقش گربه، می‌توانیم تعامل‌های جالب و بانمکی با محیط بازی داشته باشیم. با توجه به آنچه در تریلر دیده‌ایم، به جرات می‌توانیم بگوییم که با یکی از بهترین انیمیشن‌های گربه در بازی‌های ویدیویی طرف هستیم. به طور کلی از نظر گرافیکی بازی Stray خود را بارها فراتر از ساخته‌ی یک استودیوی کوچک و چند نفره نشان می‌دهد.

طبق آخرین شایعات و اطلاعات استخراج شده از دیتابیس استور پلی استیشن عنوان Stray در تابستان 2022 برای PS4-PS5 و PC منتشر خواهد شد.

View attachment download.mp4

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
خیلی منتظرشم؛ دقیقا از همون ۲۰۱۶ منتظرشم! :D :x

مگه میشه بیخیال یه گربه بازی شد! :D

به غیر از کنترل یه گربه گوگولی :D :x، بزرگترین نکته مثبت بازی بنظر من اتمسفر خفن اونه!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر خووب و یونیکه این بازی. واقعا خیلی منتظرم ببینم چه کردن و چه کارایی میشه با این گربه انجام داد. برای طراحی خودش که سنگ تموم گذاشتن. وقتی انیمیشن و صداگذاریش رو میبینی و میشنوی ذوب میشی قشنگ :D همینطور گربه دوس داریم حالا یه بازی در نقش گربه. قشنگ تواناییش رو داره که شدیدا موفق شه

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
تا جای که تونستم پیش نمایشهای بازیو نگاه کردم و اکثرا مثبت بودن
اگه اتفاق خاصی نیوفته با یه بازی خیلی دوست داشتنی و‌ خوبی طرفیم :D :x

منتقد IGN خیلی تحت تاثیر دموی‌ بازی قرار گرفته و‌ میگه که دنیای بازی بسیار زیباست
(کلا توی ‌اکثر پیش‌ نمایشها به این اشاره شده که مشخصه سازندگان بازی با عشق و علاقه فراوان این بازیو ‌ساختن)

48C05605-D824-4B8A-B57E-FEB047D29B06.jpeg
6421A3A8-ABB1-4E9A-8574-D9E965C2C006.jpeg

702029F4-A935-4DAA-AF2B-8FE4132CC73C.jpeg
A448F68C-B143-4872-ABFE-C68A12011B70.jpeg

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
من نتونستم تحمل کنم و بازی رو پیش خرید کردم :-"

بازی وقت خیلی خوبی هم منتشر میشه (وسط تابستون) که سرم تقریبا خلوت تره و خلاصه بهترین موقع برای یه بازی اروم و این مدلی هست :x

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
۱۰ روز دیگر...فقط ۱۰ روز دیگر تا عرضه گوربه بازی باقی مانده است! :D :x

دوستان پلاس دار، روز اول میتونید این عنوان بروی جیمبوپس بازی کنن! :D
جیمبو پس رو دوست داشتم:D من خودم خیلی ازین مدلایی که حیوانات رو با همون مدل حرکت خودشون کنترل کنیم خوشم نمیاد ولی خب این بازی بنظر تر و تمیز باشه و رو جیمبوپس میارزه :D
میگم حجم بازی مشخص نشده؟

• Smile
Reactions: Jill-Valentine

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
محیط خیلی جالبی داره از اون بازیاس که بعد کار خسته بیای لم بدی جلو تلویزیون هدفن بزنی غرق بشی تو دنیای فانتزیش یکم ریلکس بشی :D

به نکته خوبی اشاره کردی!

به غیر از کنترل یه گوربه بشدت دوست داشتنی، این محیط و اتمسفر بازیه که خیلی منو مشتاقش کرده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر