PlayStation Stray

سازنده
BlueTwelve Studio
ناشر
Annapurna Interactive
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
IMG_20220529_193657_695.jpg
بازی Stray توسط استودیویی مستقل به نام BlueTwelve که توسط شرکت Annapurna Interactive پابلیشر میشود.
این بازی سالها که بدون نام و توسط تیمی بسیار کوچک در دست ساخت بود، ولی سازندگان بازی توانستند افراد بیشتری را به تیم جذب کنند و ساخت بازی را با قدرت کلید بزنند.

عنوان Stray، یکی از بازی‌های حاضر در رویداد The Future of Gaming شرکت سونی در سال 2020 بود که به سرعت به محبوبیت رسید.

بازی در سبک پازل پلتفرمر و ادونچر خواهد بود که توسط Unreal Engine 4 توسعه یافته است.

در این بازی کنترل یک گربه را به دست می‌گیرید؛ گربه‌ای که در یک شهر سایبرپانکی و دورافتاده رها شده است. در نقش یک گربه، در شهر بازی گشت و گذار می‌کنید و به حل معماهای مختلف مشغول می‌شوید. نقش اصلی بازی در طول داستان تنها هم نخواهد بود و یک ربات کوچک به نام B-12 هم به تدریج با گربه آشنا و همراه او خواهد شد.

گفته شده که در نقش گربه، می‌توانیم تعامل‌های جالب و بانمکی با محیط بازی داشته باشیم. با توجه به آنچه در تریلر دیده‌ایم، به جرات می‌توانیم بگوییم که با یکی از بهترین انیمیشن‌های گربه در بازی‌های ویدیویی طرف هستیم. به طور کلی از نظر گرافیکی بازی Stray خود را بارها فراتر از ساخته‌ی یک استودیوی کوچک و چند نفره نشان می‌دهد.

طبق آخرین شایعات و اطلاعات استخراج شده از دیتابیس استور پلی استیشن عنوان Stray در تابستان 2022 برای PS4-PS5 و PC منتشر خواهد شد.

View attachment download.mp4

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
توصیه من به شما جوانان این مرز و بوم موقع بازی کردن این است :D:

«آب قند به مقدار زیاد فراموش نشه و اون دوستانی که گوربه نگهداری میکنند، فرض کنن چنین بازی ساخته نشده، چون خدای نکرده احتمال سکته موقع بازی کردن وجود داره! :D»

دوال سنس لذت بازی رو بشدت زیاد کرده! :x

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536

«آب قند به مقدار زیاد فراموش نشه و اون دوستانی که گوربه نگهداری میکنند، فرض کنن چنین بازی ساخته نشده، چون خدای نکرده احتمال سکته موقع بازی کردن وجود داره! :D»

ابی اگه با پلاس تورکی داری بازی می کنی از گلوت پایین نره :D من در حال رفرش صفحه USـم :| تا پاسی از شب باید منتظر بمونم
View attachment y2mate.com - این وضعیت زشته کثیفه مستهجنه_360p.mp4

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
ابی اگه با پلاس تورکی داری بازی می کنی از گلوت پایین نره :D من در حال رفرش صفحه USـم :| تا پاسی از شب باید منتظر بمونم

یکی از بچه های اکانتشو بهم قرض داده! :D

اگر گاد رگناراک نبود، تا حالا یه ۱۰ باری بازی رو خریده بودمش!:D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ

چیزی به اسم گوربه نداریم گُربه است در واقع :)) :D
کِی بشه شبیه ساز الاغ رو بسازن =))

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
یکی از بچه های اکانتشو بهم قرض داده! :D

اگر گاد رگناراک نبود، تا حالا یه ۱۰ باری بازی رو خریده بودمش!:D
بازی واسه یک هفته کلا رایگانه ... حتی اگه پلاس نداشته باشی :D

واسه همه ریجنا؟ یه جا خوندم نوشته بود برا انگلیس رایگانه ..
راستش قطعی مطمئن نیستم، طبق این دارم میگم :

photo_2022-07-19_14-59-22.jpg

• Smile
Reactions: Jill-Valentine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر