Multi Platform Stranger of Paradise Final Fantasy Origin

سازنده
Team Ninja
تاریخ انتشار
March 2022
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
IMG_20210614_003412_206.jpg
بازی Stranger of Paradise Final Fanasy Origin رسما معرفی شد!

♧ بازی تو جهان فاینال فنتسی 1 رخ میده.

♧ بازی قرار سال 2022 عرضه بشه.

♧ همچنین دموی بازی قرار برای PS5 منتشر بشه.

♧ این بازی قرار خشن ترین فاینال فنتسی تاریخ باشه.

♧ به نظر میرسه دشمن اصلی توی این بازی کیاس یا همون‌ گارلند فاینال فنتسی 1 باشه

♧ بازی توسط تیم نینجا توسعه داده میشه و قرار برای تمامی کنسول ها منتشر بشه.

تریلر رسمی بازی:

نویسنده داستان و سناریو: کازوشیگه نوجیما

کارگردان : دایسوکه اینوی

تهیه ‌کننده: جین فوجیوارا

طراح کارکتر ها و کانسپت بازی : تتسویا نومورا

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
سرچ کردم مادسازها یه ماد ساختن کل کاراکترهای بازی کچل میشن! که بشه نسخه pc رو با فریم ریت بالا تجربه کرد...
ولی به نظرم حتما براش پچ میدن
پ.ن: اینا موندم pc نداشتن بازیو قبل ریلیز تست کنن؟ 🤔

• Like
Reactions: Reza.zareei

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
پتچ 1.03 بازی SOPFFO برای رفع برخی از باگ های جزئی بازی منتشر شد.

تیم سازنده گفته که از مشکلات نرخ فریم و رزولوشن بازی با خبر و این اپدیت تنها یک اپدیت جزئی خواهد بود و تیم در حال کار بر روی اپدیت های بعدی بازی هست.

• Like
Reactions: m.a.t

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
"مصاحبه ی جدید تتسویا نومورا در مورد دی ال سی های SOPFFO "

◾️ قراره فاینال فنتسی اریجینز سیزن پس با سه تا دی ال سی داشته باشه درسته؟ و آیا پشت هم منتشر میشن؟

◽️ نومورا: درسته، سه تاشون رو باهم منتشر نمی‌کنیم. همچنین شاهد نبردی بعد از پایان بازی وقتی که جنگجویان نور از در عبور کردن و تعدادی وپن میشن خواهیم بود، امیدوارم شما هم براش هیجان زده باشید!

◾️ اوه پس اونی که اسمش «آینده ای متفاوت» هست قراره پایانی جدید برای بازی باشه؟

◽️ نومورا: همم، شاید. درواقع عنوان هاشون رو اگر ببینید DFF و NT دارن (بنظر میرسه قراره چیزی مرتبط با دیسیدیا باشه). فکر میکنم باس این ماموریت یه چیزیه که هیچکس انتظارشو نداره.

◾️ یعنی با سه تا شخصیت خاص قراره رو‌ در رو شیم؟ واقعا نمیتونم صبر کنم تا ببینم این ماموریت ها چی هستن! ممکنه یکم ربطی به موضوع نداشته باشه اما موقع انتشار فاینال فنتسی ۱ یه دانش‌آموز دبیرستانی بودی درسته؟ از اون موقع چی یادته؟

◽️ نومورا: یه کار نیمه وقت تو یه اسباب بازی فروشی داشتم که بازی های ویدیویی هم میفروخت و دقیق زمانی که FFI رفت برای فروش رو یادمه. نشد بازی رو وقتی اومد بازی کنم اما هرروز یه سری از بچه ها بودن که میومدن مغازه و درموردش حرف میزدن، یادمه اون موقع میگفتم "وای، چه بازی خفنیه".

◾️ و بعد رفتی که خودت یه بازی ساز بشی که بعدها فاینال ۱ رو از اونی که بود هم بهترش کرد. امسال بعد از اریجینز میخوای چیکار کنی؟ سالگرد بیست سالگی کینگدام هارتز هم که هست. بنظر میاد امسال تماما صرف اون شه اینطور نیست؟

◽️ نومورا: نه، جفتش هست. هم چیزایی داریم که درحال حاضر روشون کار میکنیم هم چیزایی داریم که باید برای انتشارشون آماده شیم. قراره سال پرکاری باشه و اینطور که بنظر میاد سال بعدم همینه.

مترجم: Yasamin

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
پیام تتسویا نومورا برای دنباله بازی SOPFFO

◾️ "زمانی که Stranger of Paradise Final Fantasy Origin برای اولین بار منتشر شد؛ انتقادات زیادی نسبت به این بازی وجود داشت با این حال میتونم با خوشحالی بگم تمام کسایی که این لایو استریم رو تماشا میکنن، جک و دوستانش رو خیلی دوست دارن اینقدر که بعضی ها میخوان دنباله این (عنوان) رو ببینن"

◽️ "اگه میخواین این اتفاق بیوفته، میتونید این خبر رو با 10 نفر دیگه به اشتراک بزارین چون اگه صحبت های بیشتری در مورد بازی وجود داشته باشه ممکنه بتونیم دوباره هم رو ملاقات کنیم. من شخصا دوست دارم باز هم با کومابه سان و کوئی تکمو کار کنم"

• Like
Reactions: m.a.t and bezad

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
میدونم خیلی وقت اخبار این عنوان و اپدیت هاشو نزاشتم و خب انقدر فحش دادید از گذاشتن اخبارش نا امید شدم ولی فردا پچ 1.3.0 عرضه میشه یه نگاه بندازین ببینین این همه اپدیت دادن بلخره مشکلات بازی حل شده یا نه

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
میدونم خیلی وقت اخبار این عنوان و اپدیت هاشو نزاشتم و خب انقدر فحش دادید از گذاشتن اخبارش نا امید شدم ولی فردا پچ 1.3.0 عرضه میشه یه نگاه بندازین ببینین این همه اپدیت دادن بلخره مشکلات بازی حل شده یا نه
سلام من تصمیم به خرید بازی دارم، همین که تیم نینجا ساخته و یکمی شبیه nioh شده کافیه برام،
فقط تو اکثر نقد ها دیدم که میگن بزرگترین نقطه ضعف بازی گرافیکشه، یعنی واقعا گرافیک اینقدر بده تو بازی؟ البته برا من اولویت گیمپلی هست ولی گرافیکشم نباید زیاد تو ذوق بزنه
شما هایی که بازی کردین به گیم پلی و گرافیک بازی چه نمره ای میدین

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
سلام من تصمیم به خرید بازی دارم، همین که تیم نینجا ساخته و یکمی شبیه nioh شده کافیه برام،
فقط تو اکثر نقد ها دیدم که میگن بزرگترین نقطه ضعف بازی گرافیکشه، یعنی واقعا گرافیک اینقدر بده تو بازی؟ البته برا من اولویت گیمپلی هست ولی گرافیکشم نباید زیاد تو ذوق بزنه
شما هایی که بازی کردین به گیم پلی و گرافیک بازی چه نمره ای میدین

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
من هنوز بازی نکردم ولی هر دفع تو هر اپدیت دارن یه لیست از باگ های رفع شده میدن نمی دونم مشکلات گرافیکی رو تا چه قدر حل کردن برای همین می خوام کسی که بازی رو داره و به آخرین نسخه قرار اپدیتش کنه بگه وضعیت گیم چه طور

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
بازی 17 روز دیگه یعنی 6 آپریل (17 فروردین) به استیم میاد.

Sopffo.JPG

احتمالا طبق روال باید نسخه Complete Edition با همه دی ال سی ها باشه.

از اون حرکت عجیب غریبهای تیم نینجاست که بازی رو حالا بعد از Wo long میخواد روی استیم منتشر کنه.

=============

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
من میخواستم دانلودش کنم. الان صبر کنم نسخه جدیدتر بیاد کرک شه همزمان با ریلیز استیم؟؟؟
پ.ن: من موندم چرا یه راست خود FF 1 رو ریبوت نکردن. یا حداقل نومورا یکم وقت بیشتر میذاشت برای داستان این. البته باید خودم بازی کنم ببینم چیه از کجا معلوم اندرریت نشده باشه

• Like
Reactions: reza8

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
من میخواستم دانلودش کنم. الان صبر کنم نسخه جدیدتر بیاد کرک شه همزمان با ریلیز استیم؟؟؟
پ.ن: من موندم چرا یه راست خود FF 1 رو ریبوت نکردن. یا حداقل نومورا یکم وقت بیشتر میذاشت برای داستان این. البته باید خودم بازی کنم ببینم چیه از کجا معلوم اندرریت نشده باشه
گیم پلی بازی اوکی هست کلیت داستان و طرحش با نومورا بوده ولی سناریو هارو نوجیما نوشته قبلا هم این نوجیما داستان نومورا رو از ورسوس تبدیل کرد به xv کلا جای نومورا به نوجیما فحش بدید

• Like
Reactions: reza8 and Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
گیم پلی بازی اوکی هست کلیت داستان و طرحش با نومورا بوده ولی سناریو هارو نوجیما نوشته قبلا هم این نوجیما داستان نومورا رو از ورسوس تبدیل کرد به xv کلا جای نومورا به نوجیما فحش بدید
خودت بازیش کردی چطور بود؟؟؟
کلا داستان شوته تو دیوار؟ یا بد روایت میشه؟ جریان واریور اف لایت چیه با DLC اضافه کردن؟ اصلا تریپش به جک و شخصیتهای دیگه نمیخوره
میدونی دنیای FF تمومی نداره.
ولی خب جدید بودن بازی هم یه فاکتوره که برمش و گرنه فاینال زیاده هنوز نرفتم.
دیسک پلی2 عزای سربروس رو هنوز دارم و بعد تموم کردن DLC یوفی تو ریمیک حسابی قلقلکم میده برم ببینم چیه جریانش.
از اونور 12 هم یادمه اوایل جذبم کرد و ولش کردم چون کلی بازی اون زمان رو پلی2 بود دیگه هم ادامه ش ندادم. اونم حسابی چشممو گرفته، البته این تو درجه دوم چون با دنیاهای این شکلی تو فاینال مشکل دارم (پر کشتی پرنده و این تکنولوژیهای شخمی تخیلی که 13 هم بود:D )
ریمستر 8 یا 9 هم دوست دارم برم چون اونام جغله بودم بازی کردم و اصلا جزئیات داستان یادم نمونده ولی حسش نیست کلا اونا. لامصب شروعشون کنی تهشون معلوم نیست. گایداشونو خونده باشی میفهمی چی میگم و درستم به جزییات توجه نکنی الکی بری جلو به مشکل میخوری.

• Like
Reactions: reza8

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
خودت بازیش کردی چطور بود؟؟؟
کلا داستان شوته تو دیوار؟ یا بد روایت میشه؟ جریان واریور اف لایت چیه با DLC اضافه کردن؟ اصلا تریپش به جک و شخصیتهای دیگه نمیخوره
میدونی دنیای FF تمومی نداره.
ولی خب جدید بودن بازی هم یه فاکتوره که برمش و گرنه فاینال زیاده هنوز نرفتم.
دیسک پلی2 عزای سربروس رو هنوز دارم و بعد تموم کردن DLC یوفی تو ریمیک حسابی قلقلکم میده برم ببینم چیه جریانش.
از اونور 12 هم یادمه اوایل جذبم کرد و ولش کردم چون کلی بازی اون زمان رو پلی2 بود دیگه هم ادامه ش ندادم. اونم حسابی چشممو گرفته، البته این تو درجه دوم چون با دنیاهای این شکلی تو فاینال مشکل دارم (پر کشتی پرنده و این تکنولوژیهای شخمی تخیلی که 13 هم بود:D )
ریمستر 8 یا 9 هم دوست دارم برم چون اونام جغله بودم بازی کردم و اصلا جزئیات داستان یادم نمونده ولی حسش نیست کلا اونا. لامصب شروعشون کنی تهشون معلوم نیست. گایداشونو خونده باشی میفهمی چی میگم و درستم به جزییات توجه نکنی الکی بری جلو به مشکل میخوری.
من خودم بازی نکردم ولی هرکی بازی کرده میگه دیالوگای زیادی تو مخ هستن ولی گیم پلی واقعا خوب طراحی شده به چشم یه nioh ببینش

کل FF های قدیمی رو زدم به جز xi و xiv به نظرم اگه می خوای یه نسخه ی قدیمی رو تجربه کنی برو سراغ ریمستر xii این بازی 100 ساعت طول میکشه ولی دانجن و ایناش خداس در مورد دریج اف سربروس هم باید بگم این گیم زیادی ماست مالی شده ولی خب کوتاه سریع میشه تمومش کرد

• Like
Reactions: reza8 and Cait Sith

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
جزئیات آپدیت جدید SOPFFO

◾️ کوئی تکمو اعلام کرد که توی این آپدیت چندین باگ برطرف و تجهیزات جدیدی برای جک اضافه شده.

◽️ موارد جدید آپدیت :

▼ مجموعه‌ای از تجهیزات واریور آف لایت مثل Armored Boots of Light ، Braies of Light ، Gauntlets of Light ، Armor of Light و Helmet of Light به عنوان جایزه سیزن پس بازی اضافه شده.

◾️ باگ های برطرف شده :

▼ باگی که باعث میشد رنگ طرح شوالیه شمشیر کورنلیا مشابه شمشیر Lionheart باشه، برطرف شد.

▼ باگی که باعث میشد داده های تروفی اونطور که باید بین نسخه های PS4 و PS5 منتقل نشه، برطرف شد.

▼ باگی که باعث میشد در زمان حمله Soul Bursting بعضی از دشمن ها (مثل Fire Element) خطای برنامه اتفاق بیوفته، برطرف شد.

▼ باگی که باعث میشد از حمله به دشمن های ضربه خورده جلوگیری شه، برطرف شد.

▼ سایر باگ های جزئی برطرف شدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر