PlayStation Stellar Blade

سازنده
Shift UP
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,035
نام
نیما
منم دموشو رفتم اگه قصد جر دادنمو ندارید به نظرم در بهترین حالت با یه بازی ۷ تا ۷.۵ طرفیم .مبارزات بازی همونجور که همه گفتن تلفیقی از سولزبورن و هک و اند اسلش هست که خوب تکلیفت معلوم نیست نه مثل گاد اف وار و دویل می کرای مبارزات سریع هست نه شبیه سولز سنگین .تازه من اینو بعد از مبارزات فوق العاده سریع رونین بازی کردم یکم تطبیق پذیریش برام سخته .موزیک بازی تنها چیزیه که به راحتی میتونم بهش ۱۰ از ۱۰ بدم و گرافیکشم تو بهترین حالت اوکی هستش اصلا چیز خارق العاده ای در حد فرست پارتی های سونی نیست .داستان هم که نمیشه با یه دمو نظر داد ولی اونم حداقل شروعش که اپیک نبود .
حالا همه اینو را گفتم نه به این معنی که بازیش نمیکنم قطعا روز ریلیز day 1 خواهم گرفت ولی چیز خارق العاده ای نبود برام :D
خب چه ایرادی داره تلفیقی از سولزبورن و H&S باشه ؟
چرا باید حتما یکی از این دو تا باشه؟ اتفاقا جذابیتش به همینه که دو تا سبک مختلف رو با ترکیب کرده و به بهترین شکل داره ارائه میده.

همین GoW های جدید که بهترین کامبت تاریخن هم تلفیقی از سولزبورن و H&S هستند.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
822
نام
سید محمد حسین
خب چه ایرادی داره تلفیقی از سولزبورن و H&S باشه ؟
چرا باید حتما یکی از این دو تا باشه؟ اتفاقا جذابیتش به همینه که دو تا سبک مختلف رو با ترکیب کرده و به بهترین شکل داره ارائه میده.

همین GoW های جدید که بهترین کامبت تاریخن هم تلفیقی از سولزبورن و H&S هستند.
اره درست میگی قطعا اشکالی نداره ولی خب من خوشم نیومد نظرمو گفتم :D

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
حالا واقعا بحث فقط این عکسایی که میزاریم نیس
بازی به شدت خوش ساخته و گیم پلی خوبی داره
گرافیک بازی هم که به نظرم عالیه
کامبت ها لذت بخشه و پری کردن توش خیلی حال میده

اینم یه ادیت ببینید حال کنید:

View attachment 333044
download-mm.png
Download video
download-mm-settings.png
download-mm-close.png
اینو کره ای ها ساختنش؟
یاد اون طراح مد افتادم همه رو با یه نوار چسب سیاه میپوشوند
این اگر سبکشم کاملا دارک سولزی بود قطعا به اخرش نمیشد رسید . حواس پرتی میاره

• Smile
Reactions: J. Constantine

Hamed_nx

کاربر سایت
Dec 13, 2015
168
اره درست میگی قطعا اشکالی نداره ولی خب من خوشم نیومد نظرمو گفتم :D
سلیقه‌‌ها متفاوته و قابل احترام ، ولی من مطمئنم این بازی با استقبال خفنی روبرو میشه ، نمره‌ها و متا هم بخاطر یه سری منتقد شل مغز خیلی بالا نمیشه ، اما چیزی که مهمه اینه که این بازی شدیداً خوش ساخته ، من تا حالا چهار بار دمو رو تموم کردم بس که فضای بازی و کامبتش و موسیقیش رو دوس دارم

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
822
نام
سید محمد حسین
سلیقه‌‌ها متفاوته و قابل احترام ، ولی من مطمئنم این بازی با استقبال خفنی روبرو میشه ، نمره‌ها و متا هم بخاطر یه سری منتقد شل مغز خیلی بالا نمیشه ، اما چیزی که مهمه اینه که این بازی شدیداً خوش ساخته ، من تا حالا چهار بار دمو رو تموم کردم بس که فضای بازی و کامبتش و موسیقیش رو دوس دارم
کلا یه مشکلی که فروم بازیسنتر داره اینه که شما نمیتونی نظر پنجاه پنجاه داشته باشی یا باید در حد اعلا بازی را ستایش کنی یا باید تر بزنی بهش و خرابش کنی.برای من واقعا این بازی حد وسط و رو به خوبه اصلا نمیگم بازی بدی هست ولی در حد یکسری از تعریف های افراطی دوستان هم نیست.
حالا شما میگی بازی شدیدا خوش ساخته نظرت محترمه برای منم که تو سال واقعا زیاد بازی میکنم و اکثر بازی های تاپ بازار را تجربه کردم یه عنوان خوب محسوب میشه همین :D
بحث استقبال هم که یه چیز متفاوته بازی داشتیم مثل اواتار یا skul and bones که از روز عرضه تو چارت فروش بودن ولی خیلی بازی ها که متای خفنی هم داشتن فروش خوبی را نداشتن.
در مورد این بازی هم باهات موافقم که استقبال خوبی میشه هم انحصاری هست هم جذابیت های بصری داره هم تو ماه نسبتا خلوتی میاد خوب خواهد فروخت

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,487
نام
امین
دوستان کلا باید قبول کرد ادم ها سلیقه متفاوتی دارن و باید فضا برای ابراز هر عقیده و نظر و سلیقه ای باز باشه.

نظر خودم ۱۰/۱۰ هست و دلایل زیادی هم واسش دارم و مهمترینش همون ایستادن جلوی این جریان های مسخره هست.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,935
نام
نـــــــویـــــــــد
امیدوارم وقتی بازی منتشر شد و هر کسی به هر دلیلی خوشش نیمد یا مثلا بازی به جای ۱۰/۱۰ واسش ۸/۱۰ بود، بهش نگن ووک و فمنیست افراطی و ضد زیبایی و فشارخورده از بدن ایو و این چیزا. به طور کلی با همچین چیزی مواجه خواهیم شد در فضای مجازی ولی خب امیدوارم توی این فروم شاهد این داستان نباشیم. همیشه یه عده پیدا میشن که ازونور بوم بیفتن و تجربه‌ی بقیه رو کاملا نابود کنن.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,035
نام
نیما
اميدوارم تنوع محيطى خوبى داشته باشه.
يكم محيطش بى روحه.
اینو کاملا باهاش موافقم، نقطه ضعف اصلی توی دمو بنظرم همین بود که برمیگرده به طراحی هنری بازی ... امیدوارم مراحل و محیط‌های دیگه‌ش بهتر باشه.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,664
دوستان کلا باید قبول کرد ادم ها سلیقه متفاوتی دارن و باید فضا برای ابراز هر عقیده و نظر و سلیقه ای باز باشه.

نظر خودم ۱۰/۱۰ هست و دلایل زیادی هم واسش دارم و مهمترینش همون ایستادن جلوی این جریان های مسخره هست.
ما ایرانی هستی.هرکی سلیقش فرق کنه سرویسش میکنیم😬🤪

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر