Steep | PC

vasowcvm9hcehj5tkxby.jpg

Title: Steep
Developer:
Ubisoft Annecy
Publisher: Ubisoft
Release Date: December 2016
در زمانی که همه منتظر سورپرایز انتهایی کنفرانس طولانی E3 2016 شرکت یوبی سافت بودند، عنوانی در سبک Extreme Sport معرفی شد که از عنوان های پر سر و صدای سال های گذشته فاصله بسیاری داشت. بازی که توسط شعبه Annecy ساخته می شد که تا به حال در اکثر موارد به عنوان تیم کمکی برای بازی های بزرگ شرکت کار کرده و تخصص در تجربه چند نفره نیز دارد.
اما این بار آن ها نیز یک بازی مستقل در استودیو خود می سازند که از المان های چند نفره نیز بهره می برد و به ورزش های کوهستانی می پردازد. بر خلاف نظر اکثر بازیکن ها که واکنش خاصی نسبت به معرفی این عنوان نداشتند، سایت ها از این عنوان تعریف کرده اند و آن را بازگشت به سبکی دانسته اند که مدت زیادی در دنیای بازی های کامپیوتری غایب بوده است.

اطلاعات بازی:
  • بازی در دسامبر سال جاری میلادی یعنی 2016 عرضه می شود
  • بازی به ورزش های کوهستانی می پردازد که شامل 4 بخش Ski, Snowboard, Wingsuit, Paraglide است که می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب کنید.
  • بازی به صورت Open World می باشد که محیط آن الهام گرفته از کوه های آلپ و آلاسکا می باشد.
  • زاویه دوربین در بازی می تواند هم در حالت اول شخص و هم در حالت سوم شخص قرار گیرد.
  • نقشه بازی از قابلیتی به نام Mountain View استفاده می کند که در این حالت کل نقشه را به صورت سه بعدی می توانید مشاهده کنید و به انتخاب مرحله مورد نظر خود بپردازید.
  • مراحل شامل مسابقات، مهارت و .... می باشد که همه آن ها قابلیت انجام تک نفره و یا چند نفره را خواهند داشت.
  • در ابتدای هر مرحله می توانید از بین 4 گزینه موجود که در بالا گفته شد استفاده کنید و به طی کردن مسیر بپردازید.
  • در بازی حرکات نمایشی نیز وجود دارند. همچنین قابلیتی در بازی وجود دارد که تمامی حرکات شما را با تمام جزییات دخیره می کند که می توانید از آن برای ثبت رکورد های بهتر و یا نیز به چالش کشیدن رفقای خود استفاده کنید.
  • در بازی از مدل سازی فیزیک برف به صورت دقیقی استفاده شده است که بتواند حس خوبی را به بازیکن القا کند و تجربه ی بهتری را برای او رقم بزند.
  • همچنین می توانید از لینک مقابل برای بتایی که در نظر گرفته شده ثبت نام کنید : Steep Beta Registration | Ubisoft® (US)

با تشکر از @slipkboy عزیز بابت تاپیک :x

94912274500304288032.jpg

[Steep Trailer: Announcement – E3 2016 [US
720p || 1080p

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دیروز بتا رو بازی کردم:-" ، جالب بود:D ... البته غیر از پاراگلایدـش! :D
مسابقاتش هم هیجان خوبی داره! :D
اما مپ ش تنوع خاصی نداشت:-" ، چطور بگم... دو سه تا دهکده ای که بود شبیه هم بودن و چیز خاصی نداشتن از هم تفکیک داده بشن:-" ، پوشش گیاهی هم دو نوع دار و درخت بیشتر ندیدم من:-" ... البته احتمال 90% من انتظار بیخود دارم=)) ، کلا بازی ورزشی بازی نمیکنم البته! حال نمیده بهم:D ولی این تخفیف خفن خورد شاید گرفتمش یه روزی=))

مورد بعدی هم اینکه گویا با رد کردن هر مرحله، و هر مدال، آیتم های جدید باز میشه! از لباس بگیر،تا انواع چتر و ... ، گرچه من تو بتا نیافتم اصلا میشه عوض کرد یا صرفا میزنه Unlocked :-" (زیادم نرفتم دنبالش:-" )

Modeـها هم ، مسابقه و Time Trail و انجام حرکات نمایشی و گرفتن امتیازی بود! :D (گرچه مدال های مسابقه هم بر حسب زمان بودن:-" )

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
دیروز بتا رو بازی کردم:-" ، جالب بود:D ... البته غیر از پاراگلایدـش! :D
مسابقاتش هم هیجان خوبی داره! :D
اما مپ ش تنوع خاصی نداشت:-" ، چطور بگم... دو سه تا دهکده ای که بود شبیه هم بودن و چیز خاصی نداشتن از هم تفکیک داده بشن:-" ، پوشش گیاهی هم دو نوع دار و درخت بیشتر ندیدم من:-" ... البته احتمال 90% من انتظار بیخود دارم=)) ، کلا بازی ورزشی بازی نمیکنم البته! حال نمیده بهم:D ولی این تخفیف خفن خورد شاید گرفتمش یه روزی=))

مورد بعدی هم اینکه گویا با رد کردن هر مرحله، و هر مدال، آیتم های جدید باز میشه! از لباس بگیر،تا انواع چتر و ... ، گرچه من تو بتا نیافتم اصلا میشه عوض کرد یا صرفا میزنه Unlocked :-" (زیادم نرفتم دنبالش:-" )

Modeـها هم ، مسابقه و Time Trail و انجام حرکات نمایشی و گرفتن امتیازی بود! :D (گرچه مدال های مسابقه هم بر حسب زمان بودن:-" )
تنوع مپ که خوب توی کوه نمی شه خیلی انتظار خاصی داشت، اما 4 تا جک و جونور چرا توی بازی نیست برام سواله! امیدوارم اضافه کنن این چیز هارو به مرور. مپ هم احتمالا اینطوری باشه که Alaska رایگان عرضه بشه یک مدت دیگه بعد هم با DLC ها Norway و China. اما به نظرم کنار این مپ ها باید چیزهای جدید هم اضافه کنن و به صرف بزرگتر کردن فایده ای نداره! خیلی ورزش های دیگه هست که می تونه توی این بازی قرار بگیره! از صخره نوردی تا قایق سواری آب های سریع!
اون آیتم های هم که بازی می کنه بعدا از توی منو Pause قابل دسترسی هستن! رفتی توی منو اگه با PC بازی می کنی با E یا Q میتونی به تب های مختلفش دسترسی پیدا کنی!

• Like
Reactions: PrinceofPersiα

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب به خاطر تمرکز زیاد بازی روی بخش آنلاین، Review Copy برای منتقد ها همزمان با سایرین ارسال و محدودیت نقد ها هم همزمان با عرضه برداشته می شه!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
دیگه همه ی بازی ها انلاین این دیگه چرا؟ امیداورم اینم متای افتضاحی بگیره
واقعا درک نمی کنم این حرف های شما رو! اون از کنسل شدن WD2، حالا این دیگه خیلی نزدیک عرضه هست می گین امیدوارین متا افتضاح بگیره! چیزی رو برای شما تغییر می ده؟!

چون نویسنده اصلی splinter cell تام کلنسی مرد فکر نکنه دیگه ادامه بده ولی Prince of persia تو نسل جدید خیلی جاش خالیه.
تام کلنسی اصلا داستان مستقیم بازی ها رو ننوشته، بلکه بازی ها رو از روی داستان هایی که ایشون نوشته ساختن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
واقعا درک نمی کنم این حرف های شما رو! اون از کنسل شدن WD2، حالا این دیگه خیلی نزدیک عرضه هست می گین امیدوارین متا افتضاح بگیره! چیزی رو برای شما تغییر می ده؟!

تام کلنسی اصلا داستان مستقیم بازی ها رو ننوشته، بلکه بازی ها رو از روی داستان هایی که ایشون نوشته ساختن

می دونم منتظر این بازی هستی اما یوبی این نسل بد گند زده چیه این بازی ها بلکه یکم نخرن تا به خودش بیاد. همین watch dogs 2 هم الکی خریدم فکر کردم بازی خوبی شده نه داستان نه گیم پلی نه فریم می ده باگم که مشابه همیشه داره

• Like
Reactions: armin_shadow

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
می دونم منتظر این بازی هستی اما یوبی این نسل بد گند زده چیه این بازی ها بلکه یکم نخرن تا به خودش بیاد. همین watch dogs 2 هم الکی خریدم فکر کردم بازی خوبی شده نه داستان نه گیم پلی نه فریم می ده باگم که مشابه همیشه داره
اتفاقا خوبه که داره ایده های نو رو تجربه میکنه. منتظرم ببینم Steep چند میگیره و نظر منتقد ها چیه. شاید خریدمش. البته اگه گیم پلی خوب پیاده بشه. ولی در مورد گند زدن، حرفت رو زیاد قبول ندارم. قبول دارم پروسه بعد از لانچ بازی هایی مثل Division یا Rainbow بد بود و خیلی ها زود بازی ها رو ترک کردند ولی با آپدیت و تغییراتی که مردم خواستن بازی ها رو بهتر کرد. الان هم هر دوتاشون تعداد پلیر های مناسبی دارن. خدا رو شکر مثل اکتیوژن نشد و روند هر سال Assassin رو متوقف کرد. یادمه چند وقت پیش هم گفتن که حاضرن Assassin و Far cry سال 2017 نیان ولی خوب ساخته بشن. به نظر من که سال 2016 اصلا سال بدی برای Ubisoft نبود. شاید شروع اش بد بود ولی پایانش اصلا بد نبود. همین روند رو هم ادامه بده در دراز مدت بهتر هم میشه.

• Like
Reactions: GPSY and s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اتفاقا خوبه که داره ایده های نو رو تجربه میکنه. منتظرم ببینم Steep چند میگیره و نظر منتقد ها چیه. شاید خریدمش. البته اگه گیم پلی خوب پیاده بشه. ولی در مورد گند زدن، حرفت رو زیاد قبول ندارم. قبول دارم پروسه بعد از لانچ بازی هایی مثل Division یا Rainbow بد بود و خیلی ها زود بازی ها رو ترک کردند ولی با آپدیت و تغییراتی که مردم خواستن بازی ها رو بهتر کرد. الان هم هر دوتاشون تعداد پلیر های مناسبی دارن. خدا رو شکر مثل اکتیوژن نشد و روند هر سال Assassin رو متوقف کرد. یادمه چند وقت پیش هم گفتن که حاضرن Assassin و Far cry سال 2017 نیان ولی خوب ساخته بشن. به نظر من که سال 2016 اصلا سال بدی برای Ubisoft نبود. شاید شروع اش بد بود ولی پایانش اصلا بد نبود. همین روند رو هم ادامه بده در دراز مدت بهتر هم میشه.

تا نتونه چنتا متای نزدیک 90 بگیره از نظر من این نسل بد کار کرده هر زما این سیایتش به اینجا ختم شد حرف شما درسته اما من بعید می دونم این سیاست به جای مناسبی برسه امیدوارم ghost recon حداقل متای مناسبی بگیره.

• Like
Reactions: -Poormaz-

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اتفاقا اصلا انتظار خاصی از این بازی ندارم، نمرات بازی هم فکر می کنم حدود 70 الی 75 باشه! چون توش بی حوصلگی و کم کاری خیلی زیاد دیدم! این بازی شاید تنها یک امتیازی باشه برای استودیو Annecy که بتونه مجددا هم بازی های مستقل و شاید با بودجه بیشتر بسازه و فقط به عنوان یار کمکی به حساب نیاد. اما در کل خود بازی پتانسیل خیلی زیادی داره و ورزش هایی می تونه توش جا بگیره که شاید تا الان توی دنیای گیم دیده نشده! حالا ببینیم چیکار می کنه!

• Like
Reactions: -Poormaz- and s.1

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
سلام
دوستان میگن مثل اینکه این بازی هم نمیشه به صورت اشتراکی بازی کرد و مثل PES 17 باید حتما نسخه اصلی رو خریداری کرد درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر