نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
در کل چندتا بازی کوچیک که بخوام بازی کنم برای من داشت انقدر هم بد نبود Crash خوب بود AOE ارت استایلش و موسیقی و گیم پلیش دوست داشتم بعدش the pathless بود اونم بدم نیومد The Pedestrian هم خوب و خلاقانه بود خوشم امد .

• Like
Reactions: voldmort

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
دوستان جایی هس که بشه دانلود کرد؟ من نتونستم ببینمش
برو یدونه تریلر کرش رو ببین وقت تلف نکن چیز خاصی نداشت :D
پ ن : گفته بودن خبری از PS5 و بازی هاش نیست (غیر از توت فرنگی :D) , برنامه بعدی امیدوارم همین آگوست باشه

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
یعنی شماها با اسپلانکی 2 هیچ کدومتون حال نکردید
شرم به تک تک تون [-([-(
برو باو...این بازیهای بچگونه چیه!
اینجا اگه از بازی خون چکه نکنه و ترنزیستورهای کنسول زیر بار گرافیک دهشتناک بازی کمر خم نکنن، کسی بهش محل نمیزاره :D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,356
هست ولی شما فکر کن نیست ، اصلا فکر کن نبوده :D

برو یدونه تریلر کرش رو ببین وقت تلف نکن چیز خاصی نداشت :D
پ ن : گفته بودن خبری از PS5 و بازی هاش نیست (غیر از توت فرنگی :D) , برنامه بعدی امیدوارم همین آگوست باشه

یعنی اینقدر داغون بود :|
پس بیخیال همون تریلر کرش برم از یوتیوب ببینم:D

• Smile
Reactions: g4mer

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
برو باو...این بازیهای بچگونه چیه!
اینجا اگه از بازی خون چکه نکنه و ترنزیستورهای کنسول زیر بار گرافیک دهشتناک بازی کمر خم نکنن، کسی بهش محل نمیزاره :D

کمر ترنزیستورهای کنسول خورد نمیشه
ولی به اندازه کافی خون ریخته میشه اینو هر کی اسپلانکی 1 رو بازی کرده خوب میدونه :D

• Like
Reactions: Capitan_shepard

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
کمر ترنزیستورهای کنسول خورد نمیشه
ولی به اندازه کافی خون ریخته میشه اینو هر کی اسپلانکی 1 رو بازی کرده خوب میدونه :D

ولی جدا من کل کنفرانس رو می دیدم و کلش فکر می کردم "فاعک... چرا اینا اسپلانکی 1 و 2 رو واسه سوییچ نمیدن=(( چجور قول و قراری داره آخه سازندش با سونی آخه :(("

ولی این جا انگار کلا الویت ها فرق داره
قدر نمیدونید واقعا :D
خیلی خوبه اسپلانکی

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
در حد و اندازه خودش خوب بود، من که با نمایش بازی های ایندی کیف کردم :D

ایونت اصلی هم که احتمالا اخرای آگوست برگزار میشه،‌بازی اصلیا همه اونجان. فکر کنم دیگه از شر نمایش گادفال راحت شدیم :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
از فیری تیل چیزی نشون داد؟؟ من ندیدم فقط تو توییتر خوندم ،، یه سری چیز جدید قرارها بهش اضافه بشه
نه از فیری نشون ندادن، منم خبر خوندم:(
ازش شات جدید نبود اینو با همون حال و هوا گذاشتم به جای "جنشین ایمپکت" که نمایش داشت و دلیشیز بود :p

• Like
Reactions: vaan 2 and Z-fan

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
نمایش Crash Bandicoot 4 خیلی خوب بود همینطور Hitman 3 که به همراه GT7 و R&C از must buy های همون سال اول و دوم باید باشن. ماد VR ـش هم جالب بود امیدوارم شرایط فراهم باشه که بتونم تجربش کنم (رسما قاتل حرفه ای پرورش میده این بازی با VR :D)
ریسمتر کردن ایندی های موفق نسل هفت هم بنظرم کار بدی نمیتونه باشه Braid و یا Castle Crashers که قبلا ریمستر شده، استحقاقش رو داشتن. حداقل اگر سیکوال دریافت نمیکنن مثل شماره دوم Spelunky یه overhaul گرافیکی بهانه خوبیه برای نسل جدید گیمرایی که اینا رو بازی نکردن تا این hidden gem های از یاد رفته رو تجربه کنن.
Pathless هم تو رده عناوین هنری مثل journey و Abzu قرار میگیره حس مشابهی رو گرفتم ازش :D احتمالا یه تجربه شیرین و مختصر چند ساعته هست استودیو سازندشم Giant Squid همون دولوپر Abzu ـه.

مشخصه Hood Outlaws & Legends که تو پارت PS5 نشون دادن، ایده ساختش بر پایه داستان رابین هوده :D آخر تریلرش راوی میگه "we take back what was stolen and the people call us heroes"

Screenshot (12).png

لوگوشم که داره داد میزنه چیه مولتی پلیر جالبی از این ایده دراوردن خوشم اومد.
Godfall هم که هیچی در موردش نگم بهتره فقط ای کاش بجای PS5 خودشو به XSX چسبونده بود :D if you know what i mean

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر