نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
اون قطعه موزیک که اون بازی شبیه جورنی کاراکتر بازی داشت دراگون رو تعقیب میکرد رو میخوام :x
خیلی عالی بود.

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
جدی کاش چنین چیزیو کلا پخش نمیکردن ! یکی نیست بگه چیزی برای ارائه نداری مگه مجبوری مراسم بری :| کاش تریلر قدیمی بازی های قدیمی پخش میکردن یکم لذت ببریم حداقل |-)

• Like
Reactions: voldmort

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این God fall یک جوریه ادم نمیدونه چی باید ازش انتظار داشته باشه بازی نچسب اما خیلی جالبه یک هفت بیجار از بهترین تیکه های بازی های دیگه اما نمیدونم چرا انقدر نچسب و انگار نمیتونه خودش باشه و سیستم کامبت با بعضی حرکت ها نیخونه درست انگار برای این بازی نیست.

• Like
Reactions: voldmort

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من نفهمیدم این داستان الن ویک چی بود؟
DLC کنترل هستش...
از قبل میدونستیم یه DLC مربوط به Alan Wake دارن تو دنیای کنترل میسازن.
الان نمایشش دادن + تاریخ عرضه که 20 روز دیگست <:-P

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آخر نسلی یادشون اومده از سازندگان indie حمایت کنند، سه سال آخر نسل کل فن ها دایورت بودند الان یادشون افتاده حمایت کنند، من نمیدونم کی همچین ایده مزحکی در 3 ماه مونده به لانچ مطرح کرد، والا کنفرانس نداشتن بهتر از این بود، یه سری تصمیم گیری ها مثل ایران هست، نمیدونم کار جیم رایان بود یا نه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من حال کردم با نمایشا خیلی.
اوپنین برنامه با کرش فوق العاده بود! این بازی چقدر کامل و عالی بنظر میرسه :| خیلی خیلی خوب بود!
بعدش هم Hitman 3! اونم VR!!! نوشت که ژانویه که بازی لانچ میشه کل World of Assassination Trilogy توی VR قابل بازیه!! فاااااااااک :| اقا من میخوام :D (لحظه ای که بازی اول شخص شد و نوشت PS VR خیلی سوپرایز شدم)
بین ایندی های وسط هم تک و توک خوب بودن ولی اونقدری نبودن که مجاب کنن بخوام بخرم.
باگزنکس هم که :| دو سه صفحه پیش گفتید بازی واقعا سیک و ترسناکه گفتم شاید واقعا منظور بازی همینه و میخواد سیک و رو اعصاب باشه. ولی تریلر امشبش... :| تا اخر دیدم و همونقدر پوکر بودم :| چیه این اشغال؟؟
کنترل هم که :x
گادفال رو هم بنده از مخالفینش بودم ولی این نمایششو دوست داشتم. نمیدونم بنظرم گیمپلی واقعا جذاب بود! تنوع سلاح و حرکت و انیمیشن ها بنظرم خوب بود! گرافیکشم بنظر خیلی عالیه و فکر نکنم تا موج دوم انحصاریا چیزی به پاش بیاد. (اگه لانچ باشه) (ویرایش: به غیر از اسپایدی :D )

در کل به عنوان یک نمایش کوچیک و در سطح SoP خیلی خوشم اومد.

• Like
Reactions: incoming

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر