نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
441
state of play که قرار نیست خبری از PS5 باشه پس فقط انتظار یه خبر از بخش مولتی last 2 رو دارم که خاطرات مولتی نسخه اول رو زنده کنه

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
جدی یعنی من فقط حال کردم با کانسپت Sick Mind استایلش؟ :D چیز باحالی می‌خورد باشه، تو استایل Animal Crossingاینا ولی با ترکیب مواد توهم زای اسید و ماشروم :D
اینجا انقدر ترولش کردن که جرئت نمیکردم بگم شدیدا منتظرشم :D
اعتراف میکنم تریلرش رو هم نزدیک 10 باری دیدم :D
گفته میشه بازی به طور مخفیانه‌ای یه تجربه ترسناکه! :D ولی هنوز کسی نمیدونه که واقعا چی ساختن و اصلا تو بازی قراره چی کار کنی...غیر از میل نمودن غذاهایی که به حشره تبدیل شدن :))
اتفاقا همین چند روز پیش بازی قبلیشون (Octodad) رو هم دانلود کردم ببینم اینا ساقیشون کیه :D
ورژن کامل آهنگی که روی تریلرش بود رو هم گوش کنید...شاید خوش شانس بودیم و یه تریلر دیگه از بازی دیدیم :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
جالب اینکه تو کامنت ها دائم دارن به الدر رینگ اشاره میکنن:|
یعنی احتمال اینکه قیمتps5 رو اعلام کنن از دادن حتی کوچک ترین اطلاعات از روند پیشرفت این بازی بیشتره:))

• Smile
Reactions: .Amirone

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یادم نیست بازی Stick it to the man برای کدام استدیو بود اما کاش شماره دومش معرفی میکردن یکی از بازی های بود که خیلی باهاش حال کردم به نظر خیلی تاثیرش بیشتر از یک بازی مثل Bugsnax بود. :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
یادش بخیر چند سال پیش چقدر واسه بازگشت دوباره Crash هایپ بودیم...
یکی از معدود کارای مثبتی که اکتیویژن این نسل انجام داد زنده کردن دوباره Crash بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر