نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
پس صدرصد کرش جدید تو TGA معرفی میشه ایکاش کرش bash رو هم ریمستر میکردن
امیدوارم Crash Bash بره برای نسل بعد، یا هر دو نسل همزمان بیاد!
با توجه به ساپورت عالی از CTR ، انتظار چنین ساپورتی برای CB هم دارم! کاراکترها،مراحل و مودهای جدید بدن براش!

فعلا که با CTR مشغولیم(و این تیم مشغوله) پس هیچی، امیدوارم CB رو هروقت میدن تو هیاهوی اومدن نسل جدید، فقط برای نسل فعلی نیاد، چوم خود بازی و ساپورتش یه جورایی گم و گور میشه!

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
امیدوارم Crash Bash بره برای نسل بعد، یا هر دو نسل همزمان بیاد!
با توجه به ساپورت عالی از CTR ، انتظار چنین ساپورتی برای CB هم دارم! کاراکترها،مراحل و مودهای جدید بدن براش!

فعلا که با CTR مشغولیم(و این تیم مشغوله) پس هیچی، امیدوارم CB رو هروقت میدن تو هیاهوی اومدن نسل جدید، فقط برای نسل فعلی نیاد، چوم خود بازی و ساپورتش یه جورایی گم و گور میشه!
Ctr نمیتونه جای کرش بندیکوت بگیره اون فقط ماشین بازیه باید دید اکتیویژن واقعا توانایی ساخت بندیکوت جدید داره یا نه بدم نیست حالا یک ریسکی بکنن شاید گرفت چون کرش جدید بهش نیازه
الآنم شایعه ها حول bash نیست گفتن کرش جدید در راهه

• Like
Reactions: shahal

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
k287201_.jpg

f31946_.jpg

m105863_.jpg

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
هیچ کس به اسپل بریک اشاره نمی کنه، ترکیب فورتنایت و دیابلو...

اگه فری تو پلی یا ارزون باشه، حتما میرم تو کارش
چون چندتا بازی MMO این سبکو به عنوان یه چیز جانبی معرفی کردن ولی شکست خوردن. نمونه بزرگش هم Black Desert بود که خیلی روش سرمایه گذاری کرد ولی بعد یه مدت ولش کرد در کل چیز جدیدی نیست و پلیرها هم علاقه زیادی بهشون نشون نداد تا به حال.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
یه شایعه نه چندان قوی میگه که هفته بعد یه اپیزود دیگه از SoP پخش میشه. طرف میگه منبعش از طرف خودش نیست! از طرف یکی دیگست که به زودی توی یه ویدئو راجبش توضیح میده...
Capture+_2020-01-31-19-41-59-1.png
ابی خان، @Sunderland چنانچه این شایعه درست بود، لایو استریم جزو کنفرانس محسوب نمیشه ها... گفته باشم :))

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
ابی خان، @Sunderland چنانچه این شایعه درست بود، لایو استریم جزو کنفرانس محسوب نمیشه ها... گفته باشم

داداش من، من قبلا در مورد state of play که قرار بود توش رزیدنت اویل 3 (فکر کنم نوامبر بود که پستمو ارسال کردم:D) نمایش داده بشه صحبت کرده بودم که خوشبختانه به واقعیت تبدیل شدB-)B-)B-) چیزی در مورد state of play جدید نمی دونم.>:)

• Like
Reactions: Ludens

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
اگر بخوان PS5 رو هم توی SOP نمایش بدن خیلیییییییییی چیزن:| خیلی!!! بیش از حد

خیلی بدن؟>:):D

=========================================
یه سری دوستان الان گفتن احتمال State of Play جدید، ۱۰۰٪ - و احتمالش خیلی (خیلیییییییییییییییییی) کمه:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خیلی بدن؟>:):D

=========================================
یه سری دوستان الان گفتن احتمال State of Play جدید، ۱۰۰٪ - و احتمالش خیلی (خیلیییییییییییییییییی) کمه:D
بد خیلی زیادی محترمانه هست براشون:-"
برای شرکتی که بهترین مراسم ها رو اجرا میکرده...حالا دو قرنه هییییچ کوفتی نداشته... قشنگ باید همه جوره فحش کشش کرد:|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ساده اید ها اگرم معرفی باشه همین مصاحبه که سال قبل سرنی کرد این دفعه بصورت تصویری یه سری اطلاعات دیگه از جمله قیمت میگن فوقش دوتا بازی درحد گادفال نشون بدن و میگن بقیه اش در قسمت بعد

• Like
Reactions: vivanred

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
بد خیلی زیادی محترمانه هست براشون:-"
برای شرکتی که بهترین مراسم ها رو اجرا میکرده...حالا دو قرنه هییییچ کوفتی نداشته... قشنگ باید همه جوره فحش کشش کرد:|

جدا از شوخی امیر، اگر (اگر!:D) یه زمانی سونی هوس کرد برو تو کار State of Play جدید، مگر اینکه مغز خر خورده باشن که کنسول جدیدشونو تو یه لایو استریم نمایش بدن. (بازهم میگم که احتمالش کمه)

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
اگر بخوان PS5 رو هم توی SOP نمایش بدن خیلیییییییییی چیزن:| خیلی!!! بیش از حد :|
شاید میخوان تو SOP تاریخ PS meeting رو اعلام کنن که هم هایپش بالا بره وهم همه خبر دار بشن , رونمایی PS5 تو SOP اصلا با عقل جور در نمیاد خیلی چیز هم کمه براش :D

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
شاید میخوان تو SOP تاریخ PS meeting رو اعلام کنن که هم هایپش بالا بره وهم همه خبر دار بشن , رونمایی PS5 تو SOP اصلا با عقل جور در نمیاد خیلی چیز هم کمه براش :D
دقیقا منم به همچین چیزی فکر میکنم، ناسلامتی این قسمت پنجمه State of Play هست! حالا چه این شایعه درست باشه یا چه غلط، اگه تو قسمت پنجمی که بالاخره پخش میشه هیچ چیز مربوط به PS5 نبینیم من یکی خیلی ناامید میشم. :D
مثلا وقتی نمایش بازیا تموم شد گوینده میگه ممنون از اینکه با پنجمین قسمت هم همراهمون بودید و این حرفا، بعد درست لحظه ای که کلمه Fifth رو داره میگه یهو صدا و تصویر و همه چی نوویزی میشن و ویدئو میره رو یه فاز دیگه. :D بعدم تاریخ رونمایی کنسول رو میگن حالمون جا میاد. :))

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
دقیقاً احتمال همچین چیزی خیلی بیشتر از رونمایی کامل از PS5 توی State of Play هست. :D
یعنی مثلاً به اواخر SoP که می‌رسیم، یه دفعه یه تیزر جالبی پخش بشه و با یه آهنگ خفن، لوگوی PS5 نمایش داده بشه و آخرش هم یه تاریخی رو بنویسه که یعنی توی اون تاریخ مراسم معرفی رو برگزار می‌کنیم. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر