نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
پست اول بروزرسانی شد. خدا بگم ژوبین حسینی رو چکارش نکنه! هر تاپیکی رو گرفت به هفته نکشیده اکانتش بن شد. بیشتر پستهاش هم یا اعتراضیه یا خاطرات بن شدنشه :D
تشکر بابت بروزرسانی ولی جان هرکی دوست دارید توی نوشته ها از رنگ زرد استفاده نکنید. :D چشمو نابود میکنه خیلی سخت میشه خوندشون!

• Like
Reactions: .Amirone

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
مگه تایید نشده اویل 3 برای نسل بعد ساخته میشه؟؟؟

امیدوارم got یه تریلر سینمایی نباشه، یه گیم پلی درست حسابی بدم ببینیم چقدر تغییر کرده

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,535
مگه تایید نشده اویل 3 برای نسل بعد ساخته میشه؟؟؟

امیدوارم got یه تریلر سینمایی نباشه، یه گیم پلی درست حسابی بدم ببینیم چقدر تغییر کرده
خود بازی که هنوز رونمایی نشده :D خود سونی گفته بازیهای نسل بعدی توی این استریم نشون داده نمیشه، چون با ایول 2 تقریبا ساختش شروع شده و روی استور آمارش در رفته و با نمایشش توی این استریم مشخص می کنه مال همین نسله.

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
آقا دلخوش به این مقدار نباشید :D:|
احتمالا آخرین State of Play باشه که کاملا به PS4 اختصاص داره.
RE3 که تقریبا قطعیه...
GOT هم شایعه نصفه نیمه‌ای داره و اصلا مطمئن نیستم ببینیمش چون معمولا سونی واسه بازیای بزرگش قبل از نمایش یه ندا میده که طرفداراش State of Play رو ببینن...اگه قبل از نمایش خبری نشد، بنظرم انتظارات رو در حد معقول نگه دارید.
نمیدونم چه بلایی سر اون بازی R&C که شایعه شده بود اومد ولی یادمه میگفتن که واسه PS5 نیست و واسه همین نسله...
یا شاید WiLD رو بالاخره ببینیم...هنوزم از طرف سونی بصورت رسمی واسه PS4 لیست شده.
کلا امیدوارم یه سوپرایزی چیزی اون وسط باشه...PS4 انقدری فروخته که سونی به این زودیا بیخیال اینستال بیسش نمیشه.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,535
آقا دلخوش به این مقدار نباشید :D:|
احتمالا آخرین State of Play باشه که کاملا به PS4 اختصاص داره.
RE3 که تقریبا قطعیه...
GOT هم شایعه نصفه نیمه‌ای داره و اصلا مطمئن نیستم ببینیمش چون معمولا سونی واسه بازیای بزرگش قبل از نمایش یه ندا میده که طرفداراش State of Play رو ببینن...اگه قبل از نمایش خبری نشد، بنظرم انتظارات رو در حد معقول نگه دارید.
نمیدونم چه بلایی سر اون بازی R&C که شایعه شده بود اومد ولی یادمه میگفتن که واسه PS5 نیست و واسه همین نسله...
یا شاید WiLD رو بالاخره ببینیم...هنوزم از طرف سونی بصورت رسمی واسه PS4 لیست شده.
کلا امیدوارم یه سوپرایزی چیزی اون وسط باشه...PS4 انقدری فروخته که سونی به این زودیا بیخیال اینستال بیسش نمیشه.
این رو در نظر بگیر سونی TGA رو توی اولویت برنامه هاش می زاره، یه حسی قلقلکم میده که جف خبر خریده شدن یه استودیو رو توسط سونی میده.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
این رو در نظر بگیر سونی TGA رو توی اولویت برنامه هاش می زاره، یه حسی قلقلکم میده که جف خبر خریده شدن یه استودیو رو توسط سونی میده.
شایدم سونی وسط مراسم جف کیلی یهویی یه خبر گنده منتشر کنه و دوباره گند بزنه به برنامه‌هاش >:)

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,535
شایدم سونی وسط مراسم جف کیلی یهویی یه خبر گنده منتشر کنه و دوباره گند بزنه به برنامه‌هاش >:)
خیلی باحال بود، هممون هنگ کردیم، یدفعه جف دست گذاشت روی گوششو خبری که سونی واسه گند زدن به مراسمش آماده کرده بودو داد، من به بچه ها خیره بودم، بچه ها به من :)) مغزمون کرش کرد!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
پست اول بروزرسانی شد. خدا بگم ژوبین حسینی رو چکارش نکنه! هر تاپیکی رو گرفت به هفته نکشید اکانتش بن شد. بیشتر پستهاش هم یا اعتراضیه یا خاطرات بن شدنشه :D
لول :D من این تاپیک خودم زده بودم راستش خیال پس گرفتنش داشتم ولی گفتم من که ویدیو آپ نمیکنم پس بیخیال :D ولی آقا من فامیلیم جایی گفته بودم؟ یادم نمیاد! :|

• Like
Reactions: gintoki

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر