نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
تلو 2 به شدت خوب بود... و دمن، فوریه... همون چیزی بود که لیک شد!!
و جوئل... آآآآههه
===
بقیه نمایش عملا meh بود... اینا هنوز دستشون نیومده چجوری این برنامه ها رو مرتب کنن واقعا

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
اون بنده خدایی که منتظر بتمن بود فک کنم الان رفته WB رو به آتیش بکشه :D
خب من برم دموی MediEvil رو بزارم دانلود بشه...فروم هم به فاک رفته مثل اینکه، فردا بیاییم ببینیم لستی که دیدیم واقعی بود یا نه!

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
بتمن رو قرار نبود نشون بدن؟

والا با این اوصاف من که به شخصه دیگه s.o.p رو نگاه نمیکنم ! مطمئن بودم tlou آخر استریم نمایش داده میشه ... باید میذاشتم همون 3-4 دقیقه آخر رو میدیدم از بس شر و ور بود قبلش .
بعد اخه 20 دقیقه ؟ نه از اون e3 هایی که سونی غوغا میکرد نه از الان که حس میکردم انگار دنبالشون کردن :D

بتمن که نشون داده نشد ، ولی من یه سوال برام پیش اومده به شخصه ! آیا WB Montreal بیماری روانی چیزی داره که دو روز قبل این استریم میاد بکوب همه پیج هاش رو اپدیت میکنه ؟! نمیتونست بذاره چند روز دیگه وقتی نمایشی در کار نیست ؟
واقعا حالم ازشون به هم خورد . اگر این پروژشون کنسل هم بشه ، اولین نفر توییت میزنم مسخرشون میکنم . این که نشد کار کردن ! 3 تا پروژه کنسل شده و بعد هم این طرز اذیت کردن طرفدارا ! بتمن بخوره تو سرشون :D

اون بنده خدایی که منتظر بتمن بود فک کنم الان رفته WB رو به آتیش بکشه :D
خب من برم دموی MediEvil رو بزارم دانلود بشه...فروم هم به فاک رفته مثل اینکه، فردا بیاییم ببینیم لستی که دیدیم واقعی بود یا نه!

من که به شخصه هر دفعه بیشتر میخوره تو ذوقم ! هی لیک ، هی تکذیب ، هی خبر جدید ، هی نا امید کردن طرفدارا ... دیگه واقعا عادی شده برام این روال ! :D
الان کل تیم ـشون نشستن دارن به ریش امثال من میخندن تو توییتر . بعد یه ربع دیگه پیام میدن "مطمئن باشید هر وقت گیم آماده معرفی شد ، شما اولین نفر با خبر میشین" :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FUTURE and stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
والا با این اوصاف من که به شخصه دیگه s.o.p رو نگاه نمیکنم ! مطمئن بودم tlou آخر استریم نمایش داده میشه ... باید میذاشتم همون 3-4 دقیقه آخر رو میدیدم از بس شر و ور بود .
بعد اخه 20 دقیقه ؟ نه از اون e3 هایی که سونی غوغا میکرد نه از الان که حس میکردم انگار دنبالشون کردن :D

بتمن که نشون داده نشد ، ولی من یه سوال برام پیش اومده به شخصه ! آیا WB Montreal بیماری روانی چیزی داره که دو روز قبل این استریم میاد بکوب همه پیج هاش رو اپدیت میکنه ؟! نمیتونست بذاره چند روز دیگه وقتی نمایشی در کار نیست ؟
واقعا حالم ازشون به هم خورد . اگر این پروژشون کنسل هم بشه ، اولین نفر توییت میزنم مسخرشون میکنم . این که نشد کار کردن ! 3 تا پروژه کنسل شده و بعد هم این طرز اذیت کردن طرفدارا ! بتمن بخوره تو سرشون :D
اره نحوه ی نمایش تریلرها خیلی سرسری بود، انگار میخواستن رفع تکلیف کنن تموم شه بره! این بتمنه هم اینجا بود نمیدونم توییتر بود یکی لینک گذاشته بود که قراره تو sop نمایش داشته باشه! نمیدونم والا اینا پس کی میخوان نمایش بدن خداداند!

• Sad
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اره نحوه ی نمایش تریلرها خیلی سرسری بود، انگار میخواستن رفع تکلیف کنن تموم شه بره! این بتمنه هم اینجا بود نمیدونم توییتر بود یکی لینک گذاشته بود که قراره تو sop نمایش داشته باشه! نمیدونم والا اینا پس کی میخوان نمایش بدن خداداند!

اصلا خیلی اعصاب خرد کن بود سبک نمایش ـشون ! یعنی طوری شد که من اگر اسم اون گیم ها رو روزی ببینم ، علاوه بر این که پلی نمیدمشون تو بلک لیستم هم اضافه میکنم !
ولی جوئل ... :D چرا قیافش این شکلی شده ؟ من هنوز مطمئن نیستم خودش بود یا نه :D اصلا جوئل بود اون نفر آخری ؟ :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: stanley

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
من که به شخصه هر دفعه بیشتر میخوره تو ذوقم ! هی لیک ، هی تکذیب ، هی خبر جدید ، هی نا امید کردن طرفدارا ... دیگه واقعا عادی شده برام این روال ! :D
الان کل تیم ـشون نشستن دارن به ریش امثال من میخندن تو توییتر . بعد یه ربع دیگه پیام میدن "مطمئن باشید هر وقت گیم آماده معرفی شد ، شما اولین نفر با خبر میشین" :|
جدی من این بار قانع شده بودم که دیگه معرفی میشه...با این کارا دارن هایپی که واسه بازی هست رو از بین می‌برن.
مثل قضیه Borderlands 3 شده که انقدر لفتش دادن، هایپش فروکش کرد، آخرشم با یه مراسم داغون که تریلر رو مثل آدم نمی‌تونستن پخش کنن و مشکلات فنی داشتن، معرفی میکنن میره پی کارش.

• Like
Reactions: mobile1199

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر