Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,173
نام
سبحان

Starfield's AMD 'Exclusivity' Would Be A Disaster For The Game

https://www.dualshockers.com/starfield-amd-exclusivity-disaster/
View attachment 300213
پ.ن : منطق قبول کردن این قرارداد انحصاری توسط بتسدارو هیچ جوره نمیتدنم درک کنم ، باز پارتنرشیپ pc بود یه چیزی .
اونم وقتی ۷۵٪ بازار از انویدیا استفاده میکنن.
و pc انقدر برای مایکرو مهمه
این حرکت از یه طرف بده، چون dlss 3 خیلی آپشن خوبی میتونست باشه و کیفیت بازی رو همراه با فریم ریت یه بوست اساسی بکنه...
کاری که amd داره میکنه قشنگ تو مایه های انحصاری کردنای سونیه😁کار به شدت کثیفیه و یه عده رو از یه چیزی محروم میکنه.
ولی خب از جنبه مثبتش ببینیم اینه که باعث میشه nvidia یه تکونی به خودش بده و این vram های مزخرف ۶ و ۸ گیگی رو بزاره کنار که واقعا از رده خارجن....
حقیقتش اینه که هم انویدیا هم amd جفتشون اگه پاش برسه کثافت کاری زیاد میکنن و سر مشتری کلاه زیاد میزارن و این رقابت بینشون به نفع ما میشه آخرش.
این amd لعنتی هم قرار بود تو ۲۰۲۳ fsr 3 رو منتشر کنه که فعلا خبری نشده ازش
اگه حداقل این تکنولوژی برای استارفیلد منتشر میشد میتونست خوب باشه چون یوزرای انویدیا هم میتونن استفاده کنن

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,259
نام
یونس
این حرکت از یه طرف بده، چون dlss 3 خیلی آپشن خوبی میتونست باشه و کیفیت بازی رو همراه با فریم ریت یه بوست اساسی بکنه...
کاری که amd داره میکنه قشنگ تو مایه های انحصاری کردنای سونیه😁کار به شدت کثیفیه و یه عده رو از یه چیزی محروم میکنه.
ولی خب از جنبه مثبتش ببینیم اینه که باعث میشه nvidia یه تکونی به خودش بده و این vram های مزخرف ۶ و ۸ گیگی رو بزاره کنار که واقعا از رده خارجن....
حقیقتش اینه که هم انویدیا هم amd جفتشون اگه پاش برسه کثافت کاری زیاد میکنن و سر مشتری کلاه زیاد میزارن و این رقابت بینشون به نفع ما میشه آخرش.
اگه حداقل این تکنولوژی برای استارفیلد منتشر میشد میتونست خوب باشه چون یوزرای انویدیا هم میتونن استفاده کنن
زنده باد مادسازها :D قطعا dlss رو اضافه می کنن :D

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634

اين حركت بيشترين نفعش رو سري اكس و اسه
وقتي با چيپ amd كاستوم شدن ميتونن بهترين خروجي ممكن رو رو كنسول بگيرن

بهرحال اين قراردادهاي انحصاري هست بين دو كنپاني و حداقل amd رو بازي خيلي مهمي دست گذاشته

• Like
Reactions: earendilist

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,774
فکر نکنم احتمالا اونم میاد مقابله به مثل کنه ضررش هم به من و شما مشتری میرسه . و یه نکته اینکه کارتهای میانرده خود amd هم vram پایینی دارن ، 7600 با 8 گیگ رم عرضه شده ، حداقل 460ti 16 گیگ 10روز دیگه میاد یا نسل پیش 3060 با 12 گیگ رم عرضه شده
اين حركت بيشترين نفعش رو سري اكس و اسه
وقتي با چيپ amd كاستوم شدن ميتونن بهترين خروجي ممكن رو رو كنسول بگيرن

بهرحال اين قراردادهاي انحصاري هست بين دو كنپاني و حداقل amd رو بازي خيلي مهمي دست گذاشته
ایراد به طور کلی سر قرارداد نیست وگرنه هم gears5 و هم halo I پارتنرشیپ سخت افزاریشون amd بود.
ایراد سر قرارداد انحصاری هست که بسته شده یعنی از تکنولوژی های شرکت رقیب که بهتر هم هستن جلوگیری میکنه . حداقل اینطور برداشت میشه.
در صورتی که ردفال که با انویدیا بود از fsr هم پشتیبانی میکرد. اینم میتونست قرارداد همکاری به این صورت باشه و نه انحصاری

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
درود
این البته انویدیا بود که این بقول شما کثیف کاری رو کشف کرد و اورد بدنیای پی سی gaming!
افکت های انحصاریش هنوز من دارم بازی های far cry 4 ویچر و ... رو میبنم هنوز فریم ریت رو فلج میکنن حتی در سیستم های خودش چه برسه به amd- شعار nvidia the way it's meant to be played هنوز هست و بازی رو به قول اون شخصیت gta iv به نیکو بلیک میگه میتونی بازی رو انتخاب و شروعش کنی هرموقعی خواستی ولی قوانین رو نمیتونی عوض کنی . حریص بودن انویدیا اینجا اومده برگشته سراغش هانتش کنه البته اینقدر مارکت داره که این چیزها اثری نزاره ولی بازی بازی مهمی است و بهرحال بازی دست شکستنک داره .ضمنا تک amd fsr در apu سریز وجود داره و بهتر به نفع نسخه کنسولی .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,774
درود
این البته انویدیا بود که این بقول شما کثیف کاری رو کشف کرد و اورد بدنیای پی سی gaming!
افکت های انحصاریش هنوز من دارم بازی های far cry 4 ویچر و ... رو میبنم هنوز فریم ریت رو فلج میکنن حتی در سیستم های خودش چه برسه به amd- شعار nvidia the way it's meant to be played هنوز هست و بازی رو به قول اون شخصیت gta iv به نیکو بلیک میگه میتونی بازی رو انتخاب و شروعش کنی هرموقعی خواستی ولی قوانین رو نمیتونی عوض کنی .
قیاس درستی نیست ، چون تو این دو مورد که نام بردی ویژگی انحصاری که ساخته خودش هست ، براش هزینه کرده روی بازی آورده نه اینکه ، از ویژگی انحصاری رقیب جلوگیری کنه . این دو مثل هم نیستن .
مثل این میمونه که بگیم چرا تو بازی کنترل ریتریسینگ رو برای سری 6000 اجرا نمیکنه پس کار کثیفی کرد ه ، در صورتی که سری 6000 اصلا توانایی اجراش رو نداره ، چون واحد پردازش ریتریسینگ نداره . در مورد این دو بازی هم که مثال زدی همینه .

اتفاقا کاملا صحیح است اون دو نمونه برای مثال بود صد ها بازی از دسترس یوزر amd خارج شد نمونه هاش زیاده جاش نیست . انویدیا هم دستش برسه میبنده نه اینجور قیاس نمیشه کرد حالا بهرحال انحصاری خودش یا نه محدود کرد دیگه شما برو hair work بود زمانی فلج میکرد سیستم ها رو - خوب اینم fsr تک خود amd است هزینه کرده و اورده در موتور بازی و اصلا از پایه در طراحی apu کنسول در سطح سخت افزاری داره ساپورت میکنه .
ضمنا من خودم یوزر انویدیا هستم و نوت بوک گیمینگ با gpu انویدیا استفاده میکنم البته کژوال -زمانی هاردکور فن پی سی گیمینگ بودم الان بیشتر کنسول هستم. حالا سری 4 انویدیا خیلی قویه نیازی به اپ اسکیل تکنیک نداره البته با این قیمت هاشون بعید میدونم به کاری کسی بیان !:D
زمانی قیاس درستی بود که amd هم تکنولوژی مشابهش رو داشت و nvidia از ارائه اون جلوگیری میکرد مثل کاری که amd سر استارفیلد یا یه سری بازیهای دیگه کرده. در صورتی که amd تکنولوژی مشابهه physx نداشت .

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,742
نام
رضا.آ
این بولشت اِوِر عه amd قبلا صابونش به تن ما خورده
تو بازی warhamer : darktide جزو آپشن های گرافیکیش هست

لجن خالص !
بلوری میکنه دون دون میکنه گند میزنه به کیفیت بافتها
اصلا نگم ! fsr 2.0 هم هست !

گفتن تو نسخه 2.1 این مشکلات نیست
اما باید دید نسخه fsr ای که این بازی ازش استفاده میکنه 2.1 هست یا 2.0 !
اگر 2.0 عه که بره بمیره .

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,278
نام
سروش
سایبر هم مارکتش با انویدیا بود ولی هر دو fsr و dlss ساپورت میکرد تو لانچ
amd مریضه اینجوری میخواد جبران کنه
بتذدا با وجود مایکروسافت بعید بود بخاطر پول این حرکت بزنه
فقط واسه کنسول پلیرا خوبه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,500
نام
مــاکــان
من فکر نکنم این قراردادشون انحصاری یا چیزی باشه.
احتمال داره بعدا مثل باقی بازیها DLSS بیارن به بازی.

من کارتم ساپورت نمیکنه ولی خیلی از منطق خارجه که همچین بازی بزرگی امسال منتشر بشه و سازنده بگه عمرا براش DLSS رو توسعه نخواهیم داد.
چون عملا اگه نگیم شماره یک ولی یکی از بهترین تکنولوژیهای گرافیکیه که برای بازیها ساخته شده.

من که میگم بعد اتمام دوره تبلیغات AMD با یک تیزر این ویژگی رو هم به بازی میارن.

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
قیاس درستی نیست ، چون تو این دو مورد که نام بردی ویژگی انحصاری که ساخته خودش هست ، براش هزینه کرده روی بازی آورده نه اینکه ، از ویژگی انحصاری رقیب جلوگیری کنه . این دو مثل هم نیستن .
مثل این میمونه که بگیم چرا تو بازی کنترل ریتریسینگ رو برای سری 6000 اجرا نمیکنه پس کار کثیفی کرد ه ، در صورتی که سری 6000 اصلا توانایی اجراش رو نداره ، چون واحد پردازش ریتریسینگ نداره . در مورد این دو بازی هم که مثال زدی همینه .
اتفاقا کاملا صحیح است اون دو نمونه برای مثال بود صد ها بازی از دسترس یوزر amd خارج شد نمونه هاش زیاده جاش نیست . انویدیا هم دستش برسه میبنده نه اینجور قیاس نمیشه کرد حالا بهرحال انحصاری خودش یا نه محدود کرد دیگه شما برو hair work بود زمانی فلج میکرد سیستم ها رو - خوب اینم fsr تک خود amd است هزینه کرده و اورده در موتور بازی و اصلا از پایه در طراحی apu کنسول در سطح سخت افزاری داره ساپورت میکنه .
ضمنا من خودم یوزر انویدیا هستم و نوت بوک گیمینگ با gpu انویدیا استفاده میکنم البته کژوال -زمانی هاردکور فن پی سی گیمینگ بودم الان بیشتر کنسول هستم. حالا سری 4 انویدیا خیلی قویه نیازی به اپ اسکیل تکنیک نداره البته با این قیمت هاشون بعید میدونم به کاری کسی بیان !:D

• Poker Face
Reactions: Natural Killer

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
یکی از دولوپرای Nixess چند وقت پیش گفته بود تکنولوژی سه تا آپسکیل اصلی بازار تقریبا مشابه هم هستن و به راحتی میشه از همشون داخل بازیا استفاده کرد، تنها چیزی که جلوشونو میگیره همین قراردادای انحصاری هست (ممنون AMD :|)

البته بازم تو این مورد حداقل خیلی اهمیت نداره، اون Modder ـی که دوستمون صفحه قبل گذاشتو یه سرچ زدم کلا فول تایم کارش DLSS و FSR هست :D
PureDark | Creating DLSS3 and DLSS2/FSR2/XeSS mods | Patreon
Patreon ـش نزدیک 4000 نفر مشترک داره (عدد خیلی زیادیه واسه Patreon میشه حدودا بین 20-40 هزار دلار درآمد درماه:|) فقط هم کارش ایمپلنت کردن DLSS و FSR به بازی ها هست حتی واسه استاروارز آخری هم ساخته.

پس خیالتون راحت، قطعا قبل اینکه طرف کرکترشو بسازه DLSS رو اوکی میکنه واسه بازی :D البته احتمالا بتا تستشو برای دسترس عموم نمیزاره و اختصاصی پاتروناش باشه تا وقتی ریلیز اصلی رو بزاره رو NexusMods.
و اینکه احتمال یوزرای Gamepass هم نتونن استفاده کنن.

آخرین ویرایش:

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,774
من فکر نکنم این قراردادشون انحصاری یا چیزی باشه.
احتمال داره بعدا مثل باقی بازیها DLSS بیارن به بازی.

من کارتم ساپورت نمیکنه ولی خیلی از منطق خارجه که همچین بازی بزرگی امسال منتشر بشه و سازنده بگه عمرا براش DLSS رو توسعه نخواهیم داد.
چون عملا اگه نگیم شماره یک ولی یکی از بهترین تکنولوژیهای گرافیکیه که برای بازیها ساخته شده.

من که میگم بعد اتمام دوره تبلیغات AMD با یک تیزر این ویژگی رو هم به بازی میارن.
حرفی که میگید منطقیه ولی این پستی هست که amd منتشر کرده

Today, AMD and Bethesda Softworks announced an exclusive partnership bringing powerful optimizations and graphical features to Starfield, the first new universe in twenty-five years from legendary game developers Bethesda Game Studios.
Leading up to the launch of the highly anticipated title on September 6, AMD and Bethesda are working closely together to deliver exceptional performance and stunning visuals to the expansive universe of Starfield on Xbox consoles, as well as on gaming PCs powered by Ryzen 7000 Series processors and Radeon 7000 Series graphics.
In addition, gamers will be able to take advantage of advanced AMD features and technologies that deliver a truly immersive gaming experience, including the advanced cross-platform AMD FidelityFX Super Resolution 2 upscaling technology.
To celebrate this partnership, Starfield Executive Game Director, Todd Howard, joined AMD SVP & GM, Computing and Graphics Group, Jack Huynh, in a video showcasing how the partnership will thrill and delight gamers by delivering an immersive, transformational experience in Starfield.
— AMD

آخرین ویرایش:

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
این قرارداد تنها در یک حالت به نفع جامعه گیمینگ باشه که amd برای بهینه کردن بازی روی سری ایکس و اس هم هزینه کرده باشد که نمودش مثل اضافه شدن مود پرفومنس برای بازی باشد که در اینم نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر