Starcraft II | PC

همونطور که خیلی هاتون میدونین StarCraft II تا چند وقته دیگه میاد .:hug: بازیی که از 2003 بیلیزارد داره روش کار میکنه و ادامه Starcraft هستش که یکی از موفقترین RTS های تاریخ بشمار میاد . Starcraft مبارزه بین سه نژاد Terrans و Zerg و Protoss بود. رهبر هر سه نژاد ، آفیسر جیم رینور (ترانز) و کریگان (زرگ) و دارک تمپلار (پروتس) در این قسمت هم به نحوی در داستان وجود دارن.

در این سری hero ایی وجود نداره و شما با تعداد زیادی از unit ها مبارزه میکنید . همچنین محدودیتی روی تعداد unit انتخابی وجود نداره و شما میتونید به هر تعداد unit انتخاب کنید

با ورود این بازی بیلیزاد خیل عظیمی از بازیکنهای استراتژی رو دوباره به سمت خودش میکشه و احتمالا این بازی هم مثل Warcaft III تبدیل میشه به یکی از بازیهای استاندارد مسابقات بازیهای رایانه ای.

فعلا بیلیزارد در حال متعادل کردن سه نژاد با هم دیگس تا از لحاظ قدرت فرقی با هم نداشته باشند .

۞۩ محمد ۩۞

Last edited by a moderator:

Fox Force

کاربر سایت
Sep 8, 2009
23
نام
アミン
ببینم این بازی رو من توی 25 مرحله تمام کردم ولی تو لیست زده 26 مرحله کسی میدونه چرا ؟ :">;;)
خطر اسپویل واسه کسایی که بازی رو تموم نکردن!
اواخر بازی سر یه دوراهی قرار میگیری که هرکدومش به یه مرحله ختم میشه همونجایی که قبل از مبارزه‌ی نهایی با کریگان باید یا از شر حملات هوایی زرگا خلاص شی یا هم که Nydus Worm ها رو نبینی. اگه میخوای اون یکی مرحله رو بری بین لیستی که مراحل رو توش داره اون مرحله‌ای که نرفتی رو انتخاب کن.

kayarash

کاربر سایت
Nov 11, 2009
142
نام
کیارش
حداقل ای کاش یه بازی دیگه رو مثال میزدی نه بازی که از نظر خیلی ها یک افتضاح به تمام معنا و بدترین نسخه از سری خودش هست تا اونجایی که من یادمه هیچ کسC&C4 رو تحسین نکرده (حداقلC&C3 رو میگفتی)
البته قصده توهین به کسی رو ندارم نظر هر کسی قابل احترامه :)

منم موافقم C&C4 تقریبا یه افتضاح بود:(( و در کل سری STARCRAFT استایل و کلاس خاص خودشو داره و قابل مقایسه با بقیه بازیها نیست.و صد البته که یه سروگردن از بقیه بالاتره.>:d<

mikail

کاربر سایت
Dec 2, 2009
37
از این که دوستان وقت گذاشتن و نقد کوتاه من در مورد بازی رو خوندن و نقد منو نقد کردن خیلی متشکرم>:d<@};-@};-@};-
(خوب این صرفا نظر من بود آیه منزل که نبود)

kayarash

کاربر سایت
Nov 11, 2009
142
نام
کیارش
از این که دوستان وقت گذاشتن و نقد کوتاه من در مورد بازی رو خوندن و نقد منو نقد کردن خیلی متشکرم>:d<@};-@};-@};-
(خوب این صرفا نظر من بود آیه منزل که نبود)

هر کسی نظر خودشو داره اما نظر معقول و منطقی.
یکی از دلایلی که C&C4 نمره های خوبی نگرفت گرافیک
ناقصش بود و در مقابل Starcraft II در کنار داستان
و cutsceneهای عالیش بخاطر گرافیکش هم تحسین شد.b-)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
سلام به همه . اقا منم فردا original دستم میرسه فقط یه مشکلی دارم اینه که شماره 1 بازی رو متا سفانه بازی نکردم اگه کسی از بچه ها لینکی چیزی داره که داستان شماره یک رو کامل گفته باشه ممنون میشم. مرسی

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
سلام به همه . اقا منم فردا original دستم میرسه فقط یه مشکلی دارم اینه که شماره 1 بازی رو متا سفانه بازی نکردم اگه کسی از بچه ها لینکی چیزی داره که داستان شماره یک رو کامل گفته باشه ممنون میشم. مرسی
بازی رو از کجا گرفتین؟
چند پاتون در اومد؟

در ضمن در هنگام نصب بازی داستان شماره اول براتون توضیح داده میشه.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
دیگه از یه بازی استراتژی چه انتظاری میتونید داشته باشید؟!
این ویدئو مدی رو برای بازی نشون میده که در اون میتونید همانند یک بازی سوم شخص بازی کنید(یعنی دوربین بازی کاملا سوم شخصه) همه استاندارد های این سبک رو هم داره ، دیگه همه میدونن که هیچ بازی ای توی دنیا به اندازه Warcraft III برای مد ساختن منعطف و شکل پذیر نبوده SCII شاید به پای اون نرسه ولی حداقل میتونه مقام دوم رو بدست بیاره!
(تازه توی یوتیوب من ویدئو هایی از مد فاینال فانتزی و متال اسلاگ رو هم دیدم!)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: shefer

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
دیگه از یه بازی استراتژی چه انتظاری میتونید داشته باشید؟!
خيلي جالبه... منو ياد desprados 2 انداخت .هم ميشد استراتژيك بازي كرد هم سوم شخص (يا اول شخص درست يادم نمياد)

راستي من هركاري كردم باز هم مينويسه 25 مرحله از 26 مرحله رو انجام دادي .... همه مراحل رو بازي كردم .. حتي اونايي كه وسط بازي فقط ميتوني يكيشونو انتخاب كني رو كامل بازي كردم.... كسي ميدونه چرا؟؟؟ اون بازي اركيد رو بازي نكردم ميتونه از اون باشه؟؟؟

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
بازی رو از کجا گرفتین؟
چند پاتون در اومد؟

در ضمن در هنگام نصب بازی داستان شماره اول براتون توضیح داده میشه.

سلام اونی که وسط نصب بازی توضیح میده کامل هست؟ در ضمن بازی رو از یزد گرفتم 80 پک کالکتور هم داشت ولی خیلی گرون بود

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
سلام
آقا من امروز مي خوام نسخه ي کپي رو خريداري کنم مشکل کرک که نداره !!؟
من فقط قسمت داستاني بازي و سينگل پلير رو بازي مي کنم مشکلي نخواهم داشت !؟!؟!؟
و يه سوال تکراري ... لطفا ً بدون اينکه گيجم کنيد يه نفر بهترين و کامل ترين کرک بازي را لينک بده .
ممنون .

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ما که تا حالا استراتژیک بازی نکردیم میشه با این رفت تو خط استراتژیک یعنی بازیش طوری هست که ادمو جذب کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:>
100% منم مثل خودت بودم-ولي الان خيلي تو كف اين بازييم و همش منتظرم حسش بياد -باز بازي كنم:d

soheilsh

کاربر سایت
May 15, 2008
39
اقا من پدرم درومد این ورژن جدید رو دانلود کردم ، حالا موقع اجرا مانیتورم اررور میده ( مانیتورم 15 اینج ال جی 585E میباشد ) و
out of frequency میده .... ظاهرا مشکل ریزولیشن و hertz داره . چیکار باید بکنم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر