Square Enix :موتور Luminous Engine همگان را متحير خواهد كرد.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
60692551806888183424.jpg

Square Enix :موتور Luminous Engine همگان را متحير خواهد كرد.

در روزهاي جمعه و شنبه هفته ي گذشته شركت Square Enix كنفرانسي را در توكيو برگزار كرد.دركنار اينكه صحبت هايي در مورد لانچ مجدد Final Fantasy XIV مطرح بود, موضوعي كه Square Enix در اين دو روز بيشترين مانور را بر رويش ميداد تك دموي Agni's Philosophy: Final Fantasy بود.

04256687878879033532.jpg
57084877646269804997.jpg

Agni's Philosophyيك تك دمو بود كه براي معرفي موتور جديد Square Enix يعني Luminous Engine در E3 2012 به نمايش درآمد. نكته ي مهم در مورد اين دمو اين بود كه در آن از هيچ تصوير از پيش رندر شده اي استفاده نشده بود و تمام آن توسط Luminous Engine بصورت كاملا Real time پردازش ميشد.
با اينكه هدف اصلي از نمايش اين دمو معرفي قابليت هاي متنوع Luminous Engine بود ولي با اين حال اين دمو , داستان كوتاهي از دنياي Final Fantasy را هم روايت ميكرد.

40383624870749262682.jpg
33968004076759463259.jpg
Square Enix در اين كنفرانس اظهار داشت:

"به عبارت ساده تر اگر بخواهيم برايتان بگوييم Luminous Engine به اين دليل ساخته شده كه Square Enix به شما نشان دهد كه نه تنها ميتواند بازي هايي را توليد كند كه تشخيصشان با واقعيت بسيار دشوار باشد بلكه علاوه برآن , موتور جديدمان ميتواند اينگونه بازي ها را به صورت كاملا Real time براي شما پردازش نمايد".

Square Enix همچنين اعلام كرد كه آنها خودشان را براي نسل بعدي كنسول ها كاملا آماده كرده اند و در حال حاضر سخت مشغول كار به روي بهبود اين موتور هستند تا مشكلاتي كه سازندگان بازي ها ممكن است در سال هاي آتي با آن روبرو شوند را به حداقل برسانند.
به همين دليل هم شركت در اين كنفرانس براي عموم آزاد بود و به طورآنلاين و مستقيم هم بر روي اينترنت در حال پخش بود تا Square Enix به همه ي گيمرهاي جهان اعلام كند كه براي نسل بعد آماده است.
يكي ديگر از اهداف اين شركت در كنفرانس طولانيش اين بود كه حاضرين را متقاعد كند كه در نسل بعد ساخت بازي هايي با اين سطح بالاي جزئيات مثل Agni's Philosophy's كاملا ممكن و عملي است.

در پايان شايد مهم ترين نتيجه اي كه بتوان از اين كنفرانس گرفت اين باشد كه نسل بعدي كنسول ها اين پتانسيل را خواهد داشت تا تصاويري را برايتان خلق كند كه تا به حال نظيرش را هيچ كجا نديده ايد.

منبع

آخرین ویرایش:

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
هه هه ...

وقتی بازی میکنی ... با یه اسلحه که نمونش تو دست دشمنات هست میری یه ارتش و یه دنیا و یه سیاره رو شکست میدی ... تا حالا به این فکر کردی که به خاطر اینکه این موضوع خیلی تخیلیه ... ممکنه شرکت هاشون موفق نشن ...؟؟؟

جالبه تو زمینه ای که هیچ اطلاعی ندارید همچین نظری میدید ... چون تا حالا کسی تو بازی های انیکس ندیده که شمشیر تبدیل به موتور شه ... ;;)

ریاست محترم اسکوار :

Are you kidding me???

please....

dont male my laugh;;)

به خدا اگه غیر از این جواب بده ...:))

باوجود اینکه خودم یکی از فن های دوآتیشه سری "فاینال فانتزی" هستم، اما بنظر من هم uchiha_madara در مورد Chrono Cross کاملا حق دارند. این بازی و بازیهای دیگری هستند که شرکت Square Enix ساخته و متاسفانه زیر نام "فاینال فانتزی" محو شدن. تکرار میکنم فقط زیر نام "فاینال فانتزی" حذف شدن وگرنه در بسیاری از موارد بسیار سرتر از این عنوان بودند

Chrono Cross
Xenogear
Chrono Trigger
و عناوین دیگری که اگر بهتر از سری "فاینال فانتزی" نبودن، مطمئنا بدتر هم نبودن!

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
دوستان سلام
نکته اینجاست که آیا از عظمت فاینال با خبرید ؟
بنده تا الان این بازی رو انجام ندادم . یعنی چون به خودم اجازه این کار رو نمیدم :d
البته عاشق سبک rpg هستم ولی به سبک غربیش
قتی بازی میکنی ... با یه اسلحه که نمونش تو دست دشمنات هست میری یه ارتش و یه دنیا و یه سیاره رو شکست میدی ... تا حالا به این فکر کردی که به خاطر اینکه این موضوع خیلی تخیلیه ... ممکنه شرکت هاشون موفق نشن ...؟؟؟

جالبه تو زمینه ای که هیچ اطلاعی ندارید همچین نظری میدید ... چون تا حالا کسی تو بازی های انیکس ندیده که شمشیر تبدیل به موتور شه ... ;;)
ژاپنی هستن دیگه مثل فیلماشون ، بازی هاشون هم خنده داره .
دوست عزیز
فیلم سامورایی 1 دست نابینا رو دیدی ؟ طرف با شمشیرش نمیدونی چه کارایی میکرد . از جنگ و حرکات موضون و گلوله زدن و خمپاره زدن بگیر تا موشک سجیل 1 و سجیل 3 و ...
فکر کنم این بازیه هم مثل همونا باشه!
فکر میکنم این بازی برا دخترا 16 ساله درست شده . درسته ؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
یعنی تا الان شک داشتم خودکشی کنم یا نه,الان دیگه مطمءن شدم !
خواستی خودسوزی کنی با تینر نسوزون.خیلی درد داره.بنزین باشه بهتره.
:D
این حرف رو فقط کسی میتونه بزنه که یکی از بازی های این شرکت رو ندیده باشه ... گرافیک ها و بافت های بازی های اسکوار یه نسل جلوتر سیر میکنن
مرد مومن حال ندارم برم مقایسه Crysis 2 و FF 13-2 واست بزارم اینجا.بیخیال شو!

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
بنده تا الان این بازی رو انجام ندادم . یعنی چون به خودم اجازه این کار رو نمیدم :d
فیلم سامورایی 1 دست نابینا رو دیدی؟
فکر میکنم این بازی برا دخترا 16 ساله درست شده
Kill Me NoooooooW Tiwce
راستی میخوام بدونم از طبقه ی پنجم خودم رو بندازم پایین میمیرم یا قطع نخاع. اگه نمیشه برم خودم رو از بالای برج میلاد پرت کنم پایین که مرگ حتمی باشه:d

فقط یه ایرانی میتونه به سری FF بگه مال دخترای 16 ساله س (که تازه مشکلیه دخترای 16 سال گیمر باشن؟؟؟؟ گیمر دختر 16 ساله تاحالا تو عمرت ندیدی؟ شیطونه میگه کامنتت رو بفرستم برای Dark Girl و Devil-Girl تا دیگه دخترا رو مسخره نکنی!)راستی اگه Cloud Strife نظرت رو بخونه که ...
ولی باشه تو به خودت اجازه نده بازی کنی، چون بهتره این بازی به دست همچین گیمری کلا نرسه. کسی که نمیدونه معنای RPG با FF به اوج خودش رسید. ول کن دیر میشه برج میلاد تعطیل میشه. تا دیر نشده برم خودم رو پرت کنم پایین.

------------------------------------
راستی گفتی فیلم چی؟؟؟؟؟؟

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
Kill Me NoooooooW Tiwce
راستی میخوام بدونم از طبقه ی پنجم خودم رو بندازم پایین میمیرم یا قطع نخاع. اگه نمیشه برم خودم رو از بالای برج میلاد پرت کنم پایین که مرگ حتمی باشه:d

فقط یه ایرانی میتونه به سری FF بگه مال دخترای 16 ساله س (که تازه مشکلیه دخترای 16 سال گیمر باشن؟؟؟؟ گیمر دختر 16 ساله تاحالا تو عمرت ندیدی؟ شیطونه میگه کامنتت رو بفرستم برای Dark Girl و Devil-Girl تا دیگه دخترا رو مسخره نکنی!)راستی اگه Cloud Strife نظرت رو بخونه که ...
ولی باشه تو به خودت اجازه نده بازی کنی، چون بهتره این بازی به دست همچین گیمری کلا نرسه. کسی که نمیدونه معنای RPG با FF به اوج خودش رسید. ول کن دیر میشه برج میلاد تعطیل میشه. تا دیر نشده برم خودم رو پرت کنم پایین.

راستی گفتی فیلم چی؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز خوب راست میگم دیگه .
بعد اون قسمتی که گفتید
RPG با FF به اوج خودش رسید
.
اون فیلمه دوست عزیزم
سمامورایی یک چشم و بدون دست بود . ندیدینش ؟ همونی که ساموراییه دست نداشت و شمشیر رو با ذهنش کنترل میکرد دیگه .:d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
Kill Me NoooooooW Tiwce

راستی گفتی فیلم چی؟؟؟؟؟؟
نه از جایی نپر پایین من پریدم الان روحم در آرامش نیست!سیانول بهتره
(twice البته)
خواستی خودسوزی کنی با تینر نسوزون.خیلی درد داره.بنزین باشه بهتره.
ولی بوداییان تبت بهم گفتن تینر بهتره(:d)

اون فیلمه دوست عزیزم
سمامورایی یک چشم و بدون دست بود . ندیدینش ؟ همونی که ساموراییه دست نداشت و شمشیر رو با ذهنش کنترل میکرد دیگه .

آخه یک دور بشین star wars batman spidechiz man man un un آمریکایی ببین بعد بگو ژاپن در تخیله!

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
دوست عزیز خوب راست میگم دیگه .
بعد اون قسمتی که گفتید
اون فیلمه دوست عزیزم
سمامورایی یک چشم و بدون دست بود . ندیدینش ؟ همونی که ساموراییه دست نداشت و شمشیر رو با ذهنش کنترل میکرد دیگه .:d
[LTR]Somebody Kill Me, Somebody Kill Me,Somebody Kill Me, Somebody Kill Me, Somebody Kill Me, Somebody Kill Me, Somebody Kill Me, Somebody Kill Me, Somebody Kill Me, Somebody Kill Me ...[/LTR]
راستی اون فیلمی که شکا دیدی به احتمال 99 درصد چینی بوده نه ژاپنی. ژاپنی ها اینقدر Cheap نیستن. بهتره یکم بیشتر از سینمای ژاپن اطلاعات به دست بیارید بعد بگین خالی بندین. بهتره فیلم Seven Samurai رو ببینی بعد نظرت رو بگی.

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این دوست عزیزمون دخترونه ترین موزیک دنیا رو گوش میده بعد میاد اینجا حرف از FF برای دختراس می زنه ، بابا دمت گرم .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یعنی با بعضی حرفهای این صفحه تن سفیروس تو گور لرزید :D :| اگر روزی قرار بود برگرده اون روز یکی از همین روزهاست :D

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
دوستان سلام

دوست عزیز
فیلم سامورایی 1 دست نابینا رو دیدی ؟ طرف با شمشیرش نمیدونی چه کارایی میکرد . از جنگ و حرکات موضون و گلوله زدن و خمپاره زدن بگیر تا موشک سجیل 1 و سجیل 3 و ...
فکر کنم این بازیه هم مثل همونا باشه!
فکر میکنم این بازی برا دخترا 16 ساله درست شده . درسته ؟

دادا نظر من رو چرا برا خودت برداشتی ... تا حالا cod زدی ... برو ببین اون تخیلیه یا فاینال ....

در مورد گرافیک اخه کرایسیس و اینها چه ربطی داره ... فاینال بازی به اون عظمت چه از لحاظ محیط بازی ... گیم پلی و مدت زمان بازی ... اصلا قابل مقایسه نیستن .... و در ضمن نکنه میخوای نسخه pc رو با 13-2 مقایسه کنی که بازی کنسولیه ... ؟؟؟؟

بعدشم یه نگاهی به ff های نسل قبل رویه ps2 بندازید ... !!! گرافیکشون رو با بازی های هم دوره و هم کنسولیشون مقایسه کنید ... تنها بازی که صدای ps2 من رو در اورد و به افت فریم می افتاد ... همون ff12 بود ...

یه نقش افرینی دنیای باز ... با بیشتر از 120 مدت زمان بازی و حداقل 500 ساعت برای تکمیل بازی ...

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
آخه یک دور بشین star wars batman spidechiz man man un un آمریکایی ببین بعد بگو ژاپن در تخیله!
نه ابدا این حرف درست نیست . موضوعات علمی - تخیلی موضوعاتی هستند که احتمال وقوع انها حداقل از دید علمی قابل انجام باشه .
و خوب هالیوود بیشتر عناوینی که میسازه لااقل از دید علمی قابل دستیابی و محتمل هست . ولی در مقابل فیلم ها و بازی های ژاپنی پشتوانه علمی ندارن.

راستی اون فیلمی که شکا دیدی به احتمال 99 درصد چینی بوده نه ژاپنی. ژاپنی ها اینقدر Cheap نیستن. بهتره یکم بیشتر از سینمای ژاپن اطلاعات به دست بیارید بعد بگین خالی بندین. بهتره فیلم Seven Samurai رو ببینی بعد نظرت رو بگی.
حالا فیلم هیچی دوست عزیز . وقتی تو این بازی کاراکتر شمشیری رو دستش میگیره که 4 برابر اندام خودش هست چه انتظاری از بینده دارید؟

این دوست عزیزمون دخترونه ترین موزیک دنیا رو گوش میده بعد میاد اینجا حرف از FF برای دختراس می زنه ، بابا دمت گرم .
عجب ! بهترین طرفدارای پر و پا قرص ریحانا پسر هستن ;)

در مورد گرافیک اخه کرایسیس و اینها چه ربطی داره ... فاینال بازی به اون عظمت چه از لحاظ محیط بازی ... گیم پلی و مدت زمان بازی ... اصلا قابل مقایسه نیستن .... و در ضمن نکنه میخوای نسخه pc رو با 13-2 مقایسه کنی که بازی کنسولیه ... ؟؟؟؟

بعدشم یه نگاهی به ff های نسل قبل رویه ps2 بندازید ... !!! گرافیکشون رو با بازی های هم دوره و هم کنسولیشون مقایسه کنید ... تنها بازی که صدای ps2 من رو در اورد و به افت فریم می افتاد ... همون ff12 بود ...

یه نقش افرینی دنیای باز ... با بیشتر از 120 مدت زمان بازی و حداقل 500 ساعت برای تکمیل بازی ...

ای وای .... کرایسیس با ff مقایسه شد .!
دوست خوبم یادمه در ps2 تنها بازی های گراند توریس... و black جیغ دستگاه رو در میاورد. شما احتمالا دسگاتون چینی بوده!

این موتور کلا حرفی برای گفتن نداره . از کی تا حالا ژاپنی ها در مورد ساخت موتور حساسیت به خرج دادن که این بار دوم باشه!
اونم اسکوار که بازی های فانترزی میسازه!
rpg دوست دارید برید دیابلو 2 رو بازی کنید یا مثلا wow و یا ....
ff بیشتر دخترونه هست.
ریحانا؟!
yes

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
نه ابدا این حرف درست نیست . موضوعات علمی - تخیلی موضوعاتی هستند که احتمال وقوع انها حداقل از دید علمی قابل انجام باشه .
و خوب هالیوود بیشتر عناوینی که میسازه لااقل از دید علمی قابل دستیابی و محتمل هست . ولی در مقابل فیلم ها و بازی های ژاپنی پشتوانه علمی ندارن.

حالا فیلم هیچی دوست عزیز . وقتی تو این بازی کاراکتر شمشیری رو دستش میگیره که 4 برابر اندام خودش هست چه انتظاری از بینده دارید؟

عجب ! بهترین طرفدارای پر و پا قرص ریحانا پسر هستن ;)

ای وای .... کرایسیس با ff مقایسه شد .!
دوست خوبم یادمه در ps2 تنها بازی های گراند توریس... و black جیغ دستگاه رو در میاورد. شما احتمالا دسگاتون چینی بوده!

این موتور کلا حرفی برای گفتن نداره . از کی تا حالا ژاپنی ها در مورد ساخت موتور حساسیت به خرج دادن که این بار دوم باشه!
اونم اسکوار که بازی های فانترزی میسازه!
rpg دوست دارید برید دیابلو 2 رو بازی کنید یا مثلا wow و یا ....
ff بیشتر دخترونه هست.

yes

به اندازه کافی جفنگ گفتی دیگه .. اگه خواستی خوشمزه گی کنی میتونی بری تو یه جای دیگه ترول کنی ... وقتی حتی دیسک این بازی ها رو هم ندید ... پس ببند اون کام رو بزار دوستانی که چیزی میدونن در مورد موضوع تاپیک نظر بدن ...

هر وقت 12 رو بازی کردی ..بعد صدا سنج بزار و سوت بلبلی بزن ... ;-)

در ضمن اون ریحانا هم بد صدا ترین و زشت ترین موجودیه که به عمرم دیدم .... نیمدونم چه جوری مردم اهنگ های این خواننده های چیپ ... دو زاری رو گوش میدن .... چه برسه به اینکه فنشون بشن ...

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
به اندازه کافی جفنگ گفتی دیگه .. اگه خواستی خوشمزه گی کنی میتونی بری تو یه جای دیگه ترول کنی ... وقتی حتی دیسک این بازی ها رو هم ندید ... پس ببند اون کام رو بزار دوستانی که چیزی میدونن در مورد موضوع تاپیک نظر بدن ...

هر وقت 12 رو بازی کردی ..بعد صدا سنج بزار و سوت بلبلی بزن ... ;-)

در ضمن اون ریحانا هم بد صدا ترین و زشت ترین موجودیه که به عمرم دیدم .... نیمدونم چه جوری مردم اهنگ های این خواننده های چیپ ... دو زاری رو گوش میدن .... چه برسه به اینکه فنشون بشن ...
از نوع کامنت زدنت مشخصه که در دنیای گیم کاملا ک... موتور هستی ! ;) اگه سربازی رفته باشی منظورم رو خوب میگیری . ;;)
به هر حال بنده نظر خودم رو گفتم . حالا شما میتونی هر جوری میخوای برداشت کنی . چیزی که مشخصه اینه که ژاپنی ها تا به حال در مورد ساخت موتور بازی موفقیتی نداشتن و از این به بعد هم ندارند . در مقام مقایسه بازی ff هیچ گاه در مقابل عناوین غربی نتونسته گرافیک بارزی رو به نمایش بکزاره .
بعد هم
بنده افتخار میکنم که فن ریحانا هستم . جدیدا هم به درجه پرستش این کاراکتر نائل شدم .
شما بهتره ff کنی زیاد جدی نگیر . ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر