Spore

با سلام بر تمامی 21,518 دوست بازی سنتری:love:

sporelogosm.jpg

نام بازی : SPORE Creature Creator
شرکت سازنده : Maxis
شرکت پخش کننده : EA | Electronic Arts
سبک بازی : شبیه ساز
تاریخ عرضه : June 17, 2008

----------------------

باز هم شرکت مکیس و بازی های شبیه ساز فوق العاده آن.:love:
شرکت مکیس در کارنامه خود سری بازی های فوق العاده The Sims را دارد که تقریباً تمامی PC گیمر ها با آن آشنا می باشند.;)
بازی اسپر اینبار شما را به کهکشان ها می برد و به شما اجازه خلق موجود خیالی ، کهکشان خیالی ، سیاره خیالی ، تمدن خیالی ، UFO خیالی و ... خودتان را می دهد.
محیط بازی بسیار بزرگ است و شما جانوران و سیارات بسیاری را در آن مشاهده می کنید.
شما می توانید موجود خیالی خود را از تک سلولی تا موجوداتی عظیم الجثه خلق کنید !!!
موجودات به سه دسته گیاه خوار ، گوشت خوار و همه چیز خوار تقسیم می شوند...
شما برای ادامه زندگی مجبور به کوچ و یا مبارزات سخت می شوید:love:
همچنین شما می توانید کهکشان ، موجود و ... خیالی خود را به اشتراک بگذارید تا دیگر گیمر ها نیز آن ها را ببینند:love:
مشتاقانه منتظر این بازی نیز می باشم:love:
موفق باشید...
امیر حسین

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
منم امروز تموم کردمش اصلا اون چیزی نبود که میخواستم خوب بود ولی عالی نبود ازادی عمل تو کارا نداشتی
یجورایی خیلی خطی بود کلا:sick:+:evil:+:love:=این ور با خودتون

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
بازی فوق العاده بود.دمویه اخره بازیرو هم می تونید بعد از رفتن به center of galaxy. ببینید. در ضمن پیدا کردن زمین تو کهکشان هم خیلی جالب بود;)

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
پس طوری میگین بازی رو تمومیدین!! اون به لول آخر رسیدن که کاری نداره. طرح دوستی و یا نابود کردن grax ها خودش دو برابر اون لول زمان میبره. اگه کسی این کارو کرده ندایی بده بفهمیم چی میشه!! :cheesygri
ممنون

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
یه مرحله هست که سفینه میسازی میری بالا نقشه کل جهان رو نشون میده میگه حیوان ها رو از زمین جمع کن باید چی کار کنم؟؟؟کامل توضیح بدید لطفا هر کاری میکنم هیچ اتفاقی نمیفته فقط میشه جمع شون کرد و پرتشون کرد پایین که میمیرن!!!!!!!!!
untitleds.JPG

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
فکر کنم باید اون زیر یه چی انتخاب میکردی بعد با کلید چپ موس رو شهر نگه میداشتی که یواش یواش بیان پایین این چیزاشو یادمه اخه خیلی وقت پیش رفتم امتحان کن ببین میشه بازی بعد اون می تونی سیو کنی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر