Spore

با سلام بر تمامی 21,518 دوست بازی سنتری:love:

sporelogosm.jpg

نام بازی : SPORE Creature Creator
شرکت سازنده : Maxis
شرکت پخش کننده : EA | Electronic Arts
سبک بازی : شبیه ساز
تاریخ عرضه : June 17, 2008

----------------------

باز هم شرکت مکیس و بازی های شبیه ساز فوق العاده آن.:love:
شرکت مکیس در کارنامه خود سری بازی های فوق العاده The Sims را دارد که تقریباً تمامی PC گیمر ها با آن آشنا می باشند.;)
بازی اسپر اینبار شما را به کهکشان ها می برد و به شما اجازه خلق موجود خیالی ، کهکشان خیالی ، سیاره خیالی ، تمدن خیالی ، UFO خیالی و ... خودتان را می دهد.
محیط بازی بسیار بزرگ است و شما جانوران و سیارات بسیاری را در آن مشاهده می کنید.
شما می توانید موجود خیالی خود را از تک سلولی تا موجوداتی عظیم الجثه خلق کنید !!!
موجودات به سه دسته گیاه خوار ، گوشت خوار و همه چیز خوار تقسیم می شوند...
شما برای ادامه زندگی مجبور به کوچ و یا مبارزات سخت می شوید:love:
همچنین شما می توانید کهکشان ، موجود و ... خیالی خود را به اشتراک بگذارید تا دیگر گیمر ها نیز آن ها را ببینند:love:
مشتاقانه منتظر این بازی نیز می باشم:love:
موفق باشید...
امیر حسین

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
دیدم خیلی علاقه دارین به این بازی. منم بازی رو orginal خریدم گفتم براتون دفترچه شو بزارم بخونین.
شما مثل اینکه همه بازی ها رو اوریج میخری:D خیلی هم به دفترچه مثل اینکه علاقه داری.
برای این مشکل patch اومده. 1.01 .
میتونین دانلود کنین ولی هنوز crack براش نیومده.
این مشکلی نیست که با پچ رفع بشه در اصل جزئی از بازی هست.

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
بابا بازی کلآ Love ترکوندن واسه جک جونوراست یا کشتنشون چیزه دیگه ای نداره حالم بد شد:sick:
واقعا حرف های جواد پس از مدتی حقیقتش معلوم میشه:biggrin1:
ممد هم ترکوند آخره بازی را قشنگ گفت دیگه حالمون بدتر شد:sick:

Amirhossein87

کاربر سایت
Sep 20, 2008
12
شما مثل اینکه همه بازی ها رو اوریج میخری:D خیلی هم به دفترچه مثل اینکه علاقه داری.

این مشکلی نیست که با پچ رفع بشه در اصل جزئی از بازی هست.

اگر به انجمن بازی بری اونجا سازنده ها اعلام کردن که Grox رو کمی مهربون تر کنن تا هر 5 دقیقه حمله نکنن.

آخه وقتی دفترچه شو بخونی بهتر میفهمی تو بازی چه خبره.

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,989
نام
Behzad
سلام دوستان ببخشيد

ميشه يك توضيح مختصري (مفيد) در مورد اين بازي بديد اصلا موضوع بازي در مورد چي هست .

جالب هست بازي رو تهيه كنم .

ممنون.

grown_up_son

کاربر سایت
Jun 7, 2007
86
سلام دوستان

با کلی امید آرزو رفتم گرفتمش بعد از چند سال انتظار. . ولی کارهایی که می شه کرد تو بازی از ضعیف ترین بازی استراتژِک هم کمتره. اگه تمام بازیش اینه که من دیدم . . . سر 3ماه هم میشد درستش کرد دیگه این همه وقت نمی خواست...

اگه چیز باحالی داره ممنون میشم بهم بگین;):cool:

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
واقعا من تا قبیله بازیش لذت بردم بقیش من خوشم نیومد
اقا ما این صفینه مونو درست کردیم هر کار کردیم سیاره دیگه نرفت

hessam72

کاربر سایت
Nov 11, 2007
192
نام
حسام
سلام
دوستانی که زبان بلدن مطمنا یکی از متفاوترین و قشنگترین بازیهاشون تو سبک شبیه سازی و استراتژیک تجربه میکنن وگرنه پول الکی ندید
من به شخصه فوق العاده حال کردم

zers

کاربر سایت
Aug 28, 2008
311
نام
Z.E.R.S
این بازی نسبت به سایر بازیهای سبک خودش زبان سنگینی نداره !
حتماً منظورتون از زبان سنگین Hunga Hunga یا نعره های توی بازی هست.

این بازی بی نظیره و صد البته قاتل زمان.

aria123789

کاربر سایت
Sep 15, 2008
64
نام
آریا
سلام دوستان ببخشيد

ميشه يك توضيح مختصري (مفيد) در مورد اين بازي بديد اصلا موضوع بازي در مورد چي هست .

جالب هست بازي رو تهيه كنم .

ممنون.
درباره ي يه موجود هست که ما بايد از زمان تولد تا آدم فضايي شدنش رو بازي کنيم بهزاد خان...

ارزش يه دي وي دي خريدن رو داره...:)

البته بايد کمي هم به زبان انگليسي مسلط باشي:-"

اينجا کامل نوشته
http://bikhoda.wordpress.com/2007/06/18/spore/

اميدوارم کافي باشه:smile:

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
آقا من تا مرحله ی قبیله ای رفتم ولی در این مرحله هر کاری می کنم نمی تونم با قبیله دیگه ارتباط برقرار کنم و تنها کاری که بلدم غذا جمع کردن لطفا یکی بگه تو این مرحله باید چه کار کرد که پیشرفتی داشته باشی ممنون :)

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
آقا من تا مرحله ی قبیله ای رفتم ولی در این مرحله هر کاری می کنم نمی تونم با قبیله دیگه ارتباط برقرار کنم و تنها کاری که بلدم غذا جمع کردن لطفا یکی بگه تو این مرحله باید چه کار کرد که پیشرفتی داشته باشی ممنون :)
سلام

باید رئیس قبیلت با دارو دسته صلح(اونایی که فلوت و وسایل آهنک دارن انتخاب کنی)بعد میری رو چادر اونا علامت هدیه میده اونو میزنی بعد را میفتن هدیه رو دادن کمی دوست میشن برای
دوستی بیشتر با همونا قسمت سبز رنگو دیدی پایین صفحه اونو میزنی میری رو یکی از اونا کلیک میکنی
بعد اونا علامت میدن چه اهنگی میخوان شما اونو میزنید
باید دوبار موفق بشی

==
راه دوم که خیلی اسونه رئیس قبیله با جنگجوهاتو(اونایی که تیر کمن و وسایل جنگ دارن)میری پدرشونو در میاری به همین راحتی:biggrin1:

==
موفق باشی

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
من نمیدونم قبلاً یه سوألم جواب داده شده یا نه . اگر سوألم تکراری بود بگین جوابش کجاست .
وقتی sli فعال باشه نمی تونم بازی رو اجرا کنم . میگه پچ و آخرین درایور کارت رو نصب کن . کسیی لینک پچی که گفته رو داره ؟

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
منم امروز تموم کردمش اصلا اون چیزی نبود که میخواستم خوب بود ولی عالی نبود ازادی عمل تو کارا نداشتی
یجورایی خیلی خطی بود کلا:sick:+:evil:+:love:=این ور با خودتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر