SPOILER: The MGS V TPP Spoiler Thread

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
:d

این تاپیک واقعا نیازه؛ یعنی واسه هر بازی ای واقعا نیازه که یه تاپیک باشه در مورد داستان یک بازی بحث بشه بدون اینکه تو تاپیک اصلی چیز بزرگی اسپویل بشه.

نکات:

1- اسم تاپیک مشخصه؛ همه چی در مورد داستان بازی و بحث در موردش، حتی نکات غیر داستانی مثلا یه سری از ویژگی های گیم پلی و امکانات که شاید کسی نخواد بدونه و خودش میخواد کشفش کنه، این جا بحث میشه کلا.

2- از تگ اسپویلر لازم نیست استفاده کنید.

این آخرین هشدار بود. اگه هنوز بازی رو تموم نکردید این جا وارد نشید.

snake eater

کاربر سایت
Feb 26, 2008
34
با توجه به پایان اپیزود 51 و نشون دادن نیویورک و اون جمله ای که در پایان نوشته میشه وجود مپ آمریکا دور از ذهن نیست.
7ganqjxvk8nze0ddmqnj.jpg

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
558
نام
آوان
اذيت نكنين :| من از وقتي فهميدم اين مديك هست بازيو ديگه اجرا نكردم :/

Sent from my iPhone

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
اذيت نكنين :| من از وقتي فهميدم اين مديك هست بازيو ديگه اجرا نكردم :/

Sent from my iPhone

بابا امید داشته باشین.احتمال زیاد تو امریکا با خود باس بتزی میکنیم. به خصوص اینکه تو تریلر ها هیچ چیزی از امریکا نشون داده نشده که میتونه برا لو نرفتن داستان بوده باشه و این نظریه را هم تقویت می کنه.
تازه ونوم تو امریکا میخواد چیکار کنه اخه؟

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
واضح بود بازی کانتنت اضافی داره

احتمالا تو آمریکا هم کنترل بیگ باس رو داریم و به نوعی شاهد رهبری فاکس هاند و تعلیم سالید هم ( شاید ) باشیم و لبته باید مشخص بشه سکانس آخر TPP که ونوم مشت زد به آینه واسه چی بود و نوار From The Man Who Sold The World از طرف چه کسی به دست ونوم رسیده !

پ.ن : تو همین سکانس آخر شاهد این هستیم ونوم نوار رو توی دستگاه Recorder میذاره و بعدش دکمه Play یا Record رو زد...کسی اشاره نکرد دقیقا کدوم رو زد و نظر خودم Record هست چونکه اگر میخواست طرف دیگه نوار رو اجرا کنه تو همون sony walkman میذاشت چه مرضی بود دستگاه رو عوض کنه :D این هم یه قضیه ای داره

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

احتمالا تو آمریکا هم کنترل بیگ باس رو داریم و به نوعی شاهد رهبری فاکس هاند و تعلیم سالید هم ( شاید ) باشیم و لبته باید مشخص بشه سکانس آخر TPP که ونوم مشت زد به آینه واسه چی بود و نوار From The Man Who Sold The World از طرف چه کسی به دست ونوم رسیده !

پ.ن : تو همین سکانس آخر شاهد این هستیم ونوم نوار رو توی دستگاه Recorder میذاره و بعدش دکمه Play یا Record رو زد...کسی اشاره نکرد دقیقا کدوم رو زد و نظر خودم Record هست چونکه اگر میخواست طرف دیگه نوار رو اجرا کنه تو همون sony walkman میذاشت چه مرضی بود دستگاه رو عوض کنه :D این هم یه قضیه ای داره
عجب فرضیه جالبی :D !
قبلا هم گفته شده ولی از علائم شیزوفرنی سکوت و کم حرف بودنه . ( باز برگشتیم سر قضیه ای که ونوم باس اصلیه که :D )

این هم یک آلبوم از پایان گراند زیرو Ground Zeroes analysis - Album on Imgur با جزییات کامل به وضوح میشه دید هیچ شاخی تو سر مدیک نیست . چون زاویه سر جوریه که اکه چیزی تو سر فرو بره میشه دیدش ( تو tpp تو همین صحنه مدیک شاخ داره )
+ یه صحنه هم هست از GZ که فقط تو تریلر ها بوده ، بیگ باسو نشون میده صورتش خونیه و زخمی داره به بیرون هلیکوپتر نگاه میکنه و آروم سرشو حرکت میده . این اصلا تو GZ نبود ولی تو ماموریت نجات میلر بود :D
نکته ای که این موضوع رو پر اهمیت میکنه اینه که تو این صحنه ای که میگم صورت بیگ باس زخمی و خونیه ولی اگه تو البومی که بالا دادم نگاه کنید فقط زمانی که انفجار رخ میده صورت باس خونی میشه :D

- - -ویرایش - - -

عجب فرضیه جالبی :D !
قبلا هم گفته شده ولی از علائم شیزوفرنی سکوت و کم حرف بودنه . ( باز برگشتیم سر قضیه ای که ونوم باس اصلیه که :D )

این هم یک آلبوم از پایان گراند زیرو http://imgur.com/a/ZBPyG با جزییات کامل به وضوح میشه دید هیچ شاخی تو سر مدیک نیست . چون زاویه سر جوریه که اکه چیزی تو سر فرو بره میشه دیدش ( تو tpp تو همین صحنه مدیک شاخ داره )
+ یه صحنه هم هست از GZ که فقط تو تریلر ها بوده ، بیگ باسو نشون میده صورتش خونیه و زخمی داره به بیرون هلیکوپتر نگاه میکنه و آروم سرشو حرکت میده . این اصلا تو GZ نبود ولی تو ماموریت نجات میلر بود :D
نکته ای که این موضوع رو پر اهمیت میکنه اینه که تو این صحنه ای که میگم صورت بیگ باس زخمی و خونیه ولی اگه تو البومی که بالا دادم نگاه کنید فقط زمانی که انفجار رخ میده صورت باس خونی میشه :D

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
الان به نظرتون قید ماموریت 51 رو زدن و کامل نساختنش ولی 15 ماموریت مخفی دیگه تو بازی هست؟ یکی یه چیزی گفته بعد صد بار هم تکذیب شده بازم انقدر امیدوارانه و با اطمینان صحبت از 15 ماموریت جدید می کنید.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من تا آخر نسل هم شده صبر می کنم واسه ادامه ی بازی!:D چون فکر می کنم بازی همینجا تموم نمیشه! میدونم هم که کوجیما روانیه و هر کاری ازش بر میاد! اما مطمئن هستم که اینقدر ابله نیست که بخواد این سری رو همینجوری ول کنه!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
الان به نظرتون قید ماموریت 51 رو زدن و کامل نساختنش ولی 15 ماموریت مخفی دیگه تو بازی هست؟ یکی یه چیزی گفته بعد صد بار هم تکذیب شده بازم انقدر امیدوارانه و با اطمینان صحبت از 15 ماموریت جدید می کنید.

استاد یکی از اون 15 مرحله، مرحله 51 هست.
ناقص ساخته شدن و این حرفها هم احتمالا فیلم کوجیماست.

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
استاد یکی از اون 15 مرحله، مرحله 51 هست.
ناقص ساخته شدن و این حرفها هم احتمالا فیلم کوجیماست.
یعنی اون مرحله رو حتی بدون lip sync درست نشون دادن ولی قراره تو 15 ماموریت مخفی باشه؟ این فرضیه دیگه خیلی باحاله.
من اصلا علاقه ای به بحث کردن در این مورد ندارم، اون کتاب هم 2 نوامبر منتشر میشه و میتونید تا اون تاریخ با هایپ و هیجان اضافه این مطلب رو دنبال کنید!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
یعنی اون مرحله رو حتی بدون lip sync درست نشون دادن ولی قراره تو 15 ماموریت مخفی باشه؟ این فرضیه دیگه خیلی باحاله.
من اصلا علاقه ای به بحث کردن در این مورد ندارم، اون کتاب هم 2 نوامبر منتشر میشه و میتونید تا اون تاریخ با هایپ و هیجان اضافه این مطلب رو دنبال کنید!

اصلا همچنین حرف احمقانه ای نزدم.
احتمال زیاد با یه پچ اضافه میشه و موقع عرضه بازی داشته مراحل ساخت را طی می کرده.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
@mohsen_mzh
اول اینکه شما رو چه حسابی با صراحت میگی هیچ چیزی در کار نیست ؟ تو KojiPro کار میکنی ؟ قرار بود به امید افرادی مثل شما بازی کنیم کات سین های مخفی از بازی در نمیومد !
دوم اینکه کسی حرفی از مخفی بودن کانتنت ها نزده ! از کجا اوردیش ؟ اگرم قرار باشه 15 مرحله بدن ( که نمیدن ) اون 51 هم جزوش خواهد بود .
سوم اینکه بازم میپرسم ، شما چرا فکر میکنی برای بحث کردن سر تئوری و پایان بازی باید دوستان از شما اجازه بگیرند ؟ از وقت و سرمایه و انرژی شما استفاده میشه مگه ؟ از شما چیزی قراره کم شه ؟ اینکه دوست داریم هایپ کاذب داشته باشیم به شما مربوط میشه ؟
جواب همه اینا اینه : "نـــــــــــــــه" پس لطف کن انقدر داناییتو به رخ ما نکش و بذار ما در جهالت باقی بمونیم :)

الان من تو کدوم پست گفتم هیچی در کار نیست؟
چرا من فکر می کنم این عصبانیت ناشی از هایپ کاذب(به قول خودت) رو سر من خالی می کنی؟
من خیلی ساده گفتم غیر منطقیه این موضوع به فلان دلیل
فراموش نکنیم پست صفحه قبلتو که چجوری یکی از بچه هارو مسخره میکردی ، که بی نقل قول کردن یکی دو نفرو ( منجمله خودت ) داشتم خطاب قرار میدادم احتمالا نفهمیدین منظورو ، الان دارم شخصا بهت میگم که قضیه کاملا برات جا باز بکنه . تو تمام پست های اخیرت سعی داری میکنی خودت رو خفن جلوه بدی و بقیه رو احمق . ملت قاق نیستن که این کار شما رو نفهمند دوست عزیز ! محبت کن یا کلا ابراز شکایت نکن از این که چرا ما بحث میکنیم ( تو هیچ قانونی تو انجمن ننوشته راجب mgs تئوری اجازه ندارید بدید ) یا اگه میکنی منتظر جوابش باش !

آخرین ویرایش:

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
@mohsen_mzh
اول اینکه شما رو چه حسابی با صراحت میگی هیچ چیزی در کار نیست ؟ تو KojiPro کار میکنی ؟ قرار بود به امید افرادی مثل شما بازی کنیم کات سین های مخفی از بازی در نمیومد !
دوم اینکه کسی حرفی از مخفی بودن کانتنت ها نکرده ! از کجا اوردیش ؟ اگرم قرار باشه 15 مرحله بدن ( که نمیدن ) اون 51 هم جزوش خواهد بود .
سوم اینکه بازم میپرسم ، شما چرا فکر میکنی برای بحث کردن سر تئوری و پایان بازی باید دوستان از شما اجازه بگیرند ؟ از وقت و سرمایه و انرژی شما استفاده میشه مگه ؟ از شما چیزی قراره کم شه ؟ اینکه دوست داریم هایپ کاذب داشته باشیم به شما مربوط میشه ؟
جواب همه اینا اینه : "نـــــــــــــــه" پس لطف کن انقدر داناییتو به رخ ما نکش و بذار ما در جهالت باقی بمونیم :)
الان من تو کدوم پست گفتم هیچی در کار نیست؟
چرا من فکر می کنم این عصبانیت ناشی از هایپ کاذب(به قول خودت) رو سر من خالی می کنی؟
من خیلی ساده گفتم غیر منطقیه این موضوع به فلان دلیل
فراموش نکنیم پست صفحه قبلتو که چجوری یکی از بچه هارو مسخره میکردی ، که بی نقل قول کردن یکی دو نفرو ( منجمله خودت ) داشتم خطاب قرار میدادم احتمالا نفهمیدین منظورو ، الان دارم شخصا بهت میگم که قضیه کاملا برات جا باز بکنه . تو تمام پست های اخیرت سعی داری میکنی خودت رو خفن جلوه بدی و بقیه رو احمق . ملت قاق نیستن که این کار شما رو نفهمند دوست عزیز ! محبت کن یا کلا ابراز شکایت نکن از این که چرا ما بحث میکنیم ( تو هیچ قانونی تو انجمن ننوشته راجب mgs تئوری اجازه ندارید بدید ) یا اگه میکنی منتظر جوابش باش !
برای دو اتهام مختلف پرونده جدا باز میشه، اون مورد که از نظر شما من مسخره کردم چه ارتباطی به الان داره؟ من الان خیلی ساده گفتم این موضوع غیر منطقی هست، اگر تو این دو پست بالایی جایی مثلا به قول شما گفتم "هیچ چیزی در کار نیست" به من نشون بده. دقیقا کجا من این حرف رو زدم یا حتی چنین مفهومی رو رسوندم؟
منم منتظر جوابش بودم هرچند جواب مرتبطی به پست من ندادی و فقط مثل اینکه عصبانیتت رو سر من خالی کردی

آخرین ویرایش:

hosein_xz

کاربر سایت
Apr 30, 2014
65
نام
حسین
حالا اگه این 15 مرحله اضافه شد،دعا کنید شش هفت تاش تکراری نباشه
من نمیدونم الان وضعیت اینایی که بازی رو plot کردن چجوری میشه؟؟؟
قاعدتا باید در فرم dlc اضافه بشه یا بره بالای 100 درصد

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
اولا خدا کنه که راست باشه قضیه و بازی همچنان ادامه داشته باشه دوما امیدوارم مراحل بازی یکمی متفاوت باشه
واقعا دنیای بزرگی داره بازی اما ما هی کارای تکراری باید بکنیم نمیدونم تو بازی اسب هست ماشین هست هلیکوپتر هست این همه چیز هست میشه
یه کارای دیگه هم کرد به جز extract کردن مثلا تو پرولوگ بازی قسمت اسب سواری و شلیک کلا یه چیز متفاوت بود که دیگه ما همچین چیزی دیگه ندیدیم تو بازی
این لینکم بخونید
Hideo Kojima Possibly Explains Metal Gear Solid 5’s Ending: “There Is A Blank Space”, “Will Not Be Filled”
Read more at Hideo Kojima Possibly Explains Metal Gear Solid 5***8217;s Ending: “There Is A Blank Space”, “Will Not Be Filled” GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

Hideo Kojima Possibly Explains Metal Gear Solid 5***8217;s Ending: “There Is A Blank Space”, “Will Not Be Filled” GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
من رفتم پروفایل امید تا بگم برگرده ولی دیدم درو پنجره پروفایلش رو بسته و کسی رو راه نمیده :D
امیدوارم اگر قرار هست مرحله ای اضافه بشه تا اخر امسال انجام بشه

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر