Spoiler: قدم به قدم با بازی POP:T2T

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
فکر کنم همه با این تاپیک موافق بودند ولی کسی اقدام به تاسیسش نمیکرد!
اگه از نظر مدیران! عیبی نداره تو این تاپیک درباره داستان بازی و حل مشکلاتش بپردازیم و کسایی که بازی رو نتونستند اجرا کنند یا هنوز نخریدند مزه بازی رو نچشند! :d
من فکر کنم اون داستانی که قبل از بازی میگفتند 60% استباه بود چون کالینا به دست ماهاراجه بوسیله خنجر کشته میشه و شنهای زمان به جریان در میاد و باعث میشه همه دوباره سربازهای شنی دربیاند!
حالا این ماهاراجه که با اون ماسک دوباره زنده شده چی میخواد؟
میخواد قدرت شنهای زمان رو بدست بگیره؟
یا پدر پرنس بوسیله شنها تبدیل به مردی مخوف شده!
و یه مسئله دیگه که چرا پرنس دو شخصیتی شده و این دارک پرنس چه جوری درست شده و چه جوری از بین میره!
راستی من تا این غول گنده رسیدم و تا حالا 2تا راه مخفی پیدا کردم کسی تا اینجا بیشتر هم پیدا کرده؟
فعلا

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط FashisT:
اگه از نظر مدیران! عیبی نداره تو این تاپیک درباره داستان بازی و حل مشکلاتش بپردازیم و کسایی که بازی رو نتونستند اجرا کنند یا هنوز نخریدند مزه بازی رو نچشند! :d
من فکر کنم اون داستانی که قبل از بازی میگفتند 60% استباه بود چون کالینا به دست ماهاراجه بوسیله خنجر کشته میشه و شنهای زمان به جریان در میاد و باعث میشه همه دوباره سربازهای شنی دربیاند!
و یه مسئله دیگه که چرا پرنس دو شخصیتی شده و این دارک پرنس چه جوری درست شده و چه جوری از بین میره!
راستی من تا این غول گنده رسیدم و تا حالا 2تا راه مخفی پیدا کردم کسی تا اینجا بیشتر هم پیدا کرده؟
فعلا
تاپیک خوبی خواهد شد
منم تا اون غول رسیدم و 2 تا راه مخفی بیشتر پیدا نکردم

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نوشته شده توسط FashisT:
فعلا

سلام

كايلينا كه به دست ماهاراجه كشته نشد ! ماهاراجه پادشاه هند و پدر فرح است كه اصلا توي اين نسخه نبود.
اون كثافتي كه كايلينا رو كشت وزير ماهاراجه و يك خيانت كار به تمام معناست.
پدر پرنس هم بوسيله شنها تبديل به مردي مخوف نشده ! پرينس پدرشو در انتهاي بازي پيدا ميكنه (البته بصورت جنازه!)

جواب اين سوالت هم كه چرا پرينس دو شخصيتي شده اينه كه پرينس به علت سو استفاده بيش از حد از خط زمان time line این بلا سرش اومده.
و دارک پرینس هم آخر بازی وقتی پرینس با نفسش میجنگه از بین میره !

خدافظ

آخرین ویرایش:

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط FashisT:
فعلا
خوب من به عنوان اولین نفر مشکلمو می گم...
راه مخفی دوم قبل از راهیه که می ریم غوله رو بکشیم؟
اگه اونجاست کسی می دونه چطور دوباره میشه توی اون در رفت؟ من وقتی فهمیدم که در بسته شده بود!

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نوشته شده توسط Grim Reaper:

خوب من به عنوان اولین نفر مشکلمو می گم...
راه مخفی دوم قبل از راهیه که می ریم غوله رو بکشیم؟
اگه اونجاست کسی می دونه چطور دوباره میشه توی اون در رفت؟ من وقتی فهمیدم که در بسته شده بود!

عباس جون مشكل شما تنها يه راه حل داره !

سيو قبل از اونجا رو يه بار ديگه لود كني و بري !!! چون ديگه مثل نسخه قبل راه برگشتي نداري

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
كايلينا كه به دست ماهاراجه كشته نشد ! ماهاراجه پادشاه هند و پدر فرح است كه اصلا توي اين نسخه نبود.
اون كثافتي كه كايلينا رو كشت وزير ماهاراجه و يك خيانت كار به تمام معناست.

آره حواسم نبود منم منظورم همون وزیر بود! ممنون!
پدر پرنس هم بوسيله شنها تبديل به مردي مخوف نشده ! پرينس پدرشو در انتهاي بازي پيدا ميكنه (البته بصورت جنازه!)
پس اون کسی که لانی شنها اومد بیرون کی بود؟
این:
ieihyf.jpg

راستی گفتیم اسپویلر ولی اخرشو دیگه نگو دیگه!
جواب اين سوالت هم كه چرا پرينس دو شخصيتي شده اينه كه پرينس به علت سو استفاده بيش از حد از خط زمان time line این بلا سرش اومده.
و دارک پرینس هم آخر بازی وقتی پرینس با نفسش میجنگه از بین میره !
ممنون ایول!;)
فعلا

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نوشته شده توسط FashisT:
پس اون کسی که لانی شنها اومد بیرون کی بود؟
این:
ieihyf.jpg

خب اين همون وزيره ديگه ! كه به قول خودش immortal (جاودان) شده !!! پدر پرینس شارامانه این نیست.

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
من که هنوز بازي رو ندارم
اما دوستان بهتر هست روش رد کردن اون غول هم ياد بدين تا دوباره تايپيک داغ بشه!!!
يا اصلا چطور هست بنشينين راهنماي کاملش رو بنويسيد بفروشيد به بازيرايانه يا حتي براي مجله؟؟؟
شما ها که با زي رو تموم کرديد بيکار نشينيد حد اقل داستان کاملش رو يکثي تايپ کنه!!!

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
منم موافقم یکی داستان رو بنویسه خوبه..
البته داستان خاصی نداره مثل شماره قبل ولی همین دیالوگهای بین فارا و پرنس بنویسه جالب میشه!
راستی واقعا دیگه این دو پایان نداره؟
حتی اگه با هارد رفت یا اینکه با اون سیو اخر دوباره بازی رو تموم کرد؟
فعلا

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
من که بازي رو ندارم فکر کنم ديگه بتونم جوابت رو بدم از بس همه جا اين سوال پرسيده شد
فکر کنم اول بايد دورش بچرخي بعد از بک سکو بري بالا بپري روش e رو بزني بري وارد Speed Kill بشي و فقط يک بار در هر لحظه ي منايب کليک کني و اول بزنيش بعد که مي گيرتت بزني تو مشتش پرتم که شدي بالا بزني تو چشمش!!!
بعد دوباري بچرخي و از سکوي دوم بري بالا و اون چشمشم کور کني
آخرشم اينقدر بزنيش که پاش رو بياره بالا بزني به اون پاش تا بيافته زمين!!!!
باورتون مي شه از بس توضيح داده شد اين رو گفتم و هنوز بازي نکردم!!!!
فردا کرک شده رو بازي مي کنم هفته ي ديگش يا دوهفته ي بعدش اوريجينال;)
از بس همه جا راهنمايي شده فکر کنم حتي بتونم راهنماش رو بنويسم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر