Spoiler: قدم به قدم با بازی POP:T2T

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بهزاد جان من الان می تونم مثلا برگردم تو قسمت که غول بود اون راه مخفی رو برم جونم رو اضافه کنم تو اخرین سیو هم می مونه یا نه باید همه رو دوباره از نوع برم

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بهزاد جان من الان می تونم مثلا برگردم تو قسمت که غول بود اون راه مخفی رو برم جونم رو اضافه کنم تو اخرین سیو هم می مونه یا نه باید همه رو دوباره از نوع برم

نه ديگه...آّپديت كه نمي شه...بايد همه رو از همين آخرين سيو جديدت بري

مال Ps2 است !

پس اسم سيو خودتو بگو...مثلا كدوم سيو هستي

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام Pc جان
فهمیدم مشکلت کجا هست
منم این مشکل رو داشتم
پیشنهام می کنم زمان رو آهسته کن و لحظه ای که تیغه ی اول رد شد حرکت کن از تیغه ی دوم هم کمی بگزر همین که خاست کم کم بره پایین بپر
باید حواست باشه قبل و بعدش نپری;)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
چه قدر بد اون وقت من برم مرحله اخر می تونم سیو کاملش که همه ابگریت هاش شده رو بگیرم بریزم دارکم بکشم
راستی من یک مرحله رسیدم مجسمه بزرگی رو باید از بین ببریم ولی من مشکل اینکه این مجسه رو رسوندم در ولی هیچی نشد

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
راستی من یک مرحله رسیدم مجسمه بزرگی رو باید از بین ببریم ولی من مشکل اینکه این مجسه رو رسوندم در ولی هیچی نشد

بايد مجسمه رو وقتي به در رسوندي رو به در كني بعد زرتي بزني تو در تا در بشكنه !
biggrin.gif

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
عباسم همین رو گفت اون وقت اون غول رو چه جوری باید بکشم اخه میترسم برم توش گیر کنم بعدم اینکه اون یارو که تو اتیش چی؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
چه قدر بد اون وقت من برم مرحله اخر می تونم سیو کاملش که همه ابگریت هاش شده رو بگیرم بریزم دارکم بکشم

گفتم كه سيو رو بهت مي دم

عباسم همین رو گفت اون وقت اون غول رو چه جوری باید بکشم اخه میترسم برم توش گیر کنم بعدم اینکه اون یارو که تو اتیش چی؟

مگه اون غول رو خودت يه بار نكشتي؟ براي بار دوم كه كاري نداره

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
اتفاقا يه غول كه هيچي دو تا غول هست !

وقتي اون درو ميشكوني يه دموي كوتاه تكنيكي نشون ميده و بعد از يه ارابه سواري بسيار سخت ميفتي با دو تا غول خفنگ ! وسط آتيش بايد دخلشونو بياري. عمرا اگه فهميده باشي چي گفتم !
eek.gif

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
هان رهام جان
بابا عمرن نفهمیدم این قول ها رو باید چه جوری کشت لا مسب ها اصلا عبدن بهشون زربه نمیخوره عصابم رو ریختن بهم بچه پرو ها ای کاش یک هو پرنس تاریکی میومد همشون رو استاد میکردم من بجز این نوع موه های پرنس تاریکی و قیافش از بقیه کار هاش خوشم میاد

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
نه این دره رو که میشکنم فکر کنم توش یک غول باشه اون غول که عدیدی نیست

اگه منظورت اون غول دو تايي هست

اول به اون شمير داره ضربه بزن...بعد اون يكي كه تبر داره ضربه مي زنه و تو جا خالي بده و بعد بهش ضربه بزن

پيشنهاد مي كنم در اين موقع از زمان و نگه داشتن اون استفاده كني

اون يكي ديگه رو هم فرح مي ياد و حالشو مي گيره

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
بابا عمرن نفهمیدم این قول ها رو باید چه جوری کشت لا مسب ها اصلا عبدن بهشون زربه نمیخوره عصابم رو ریختن بهم بچه پرو ها ای کاش یک هو پرنس تاریکی میومد همشون رو استاد میکردم من بجز این نوع موه های پرنس تاریکی و قیافش از بقیه کار هاش خوشم میاد
حالا به این وزیر برسی چی میگی...مصیبت کشتن وزیر بیشتر از همشونه....باید در سه مرحله وزیر را بکشی..مرحله اول و دومش آسونه اما در مرجله سوم هر اشتباه مساوی است با مرگ و وقتی هم مردی باید دوباره از اول شروع کنی...
;)
راستی من تا قبل از این فکر میکردم 8 تا آپگرید پیدا کردم اما حالا به این نتیجه رسیدم که فقط 6 تا را پیدا کردم...فکر هم نمی کنم بیشتر از 6 تا آپگرید داشته باشه چون هر چی میگردم دیگه چیزی پیدا نمی کنم تازه در پایان بازی هم با دارک پرنس مبارزه می کنه که نشون میده که همه ی آپگرید ها را پیدا کردم :idea:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر