Spoiler: قدم به قدم با بازی POP:T2T

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
راهی نداره جز اینکه تو Speed kill سریع عمل کنی.(منظورم همون 2 تا داداشاست...)
راستی بچه ها بعد اینکه با دارک پرنس درگیر میشی و بازی تموم میشه یه رمز میده با این رمز چیکار باید کرد؟؟؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط Roshanak 2:
mgs3 ممنون اون مرحله رو ردکردم رسیدم به اون دو تا غول که تا آخرای خونشون میرم ولی دفعه آخر که speed kill میشه نمیتونم ضربه بزنم و منو میگیره میکشه نمیدونم چه جوری بکشمشون

سلام روشنک جان ببین عزیز باید به طرف اون شمشیر داره ضربه بزنی تا اون تبریه عصبی می شه می خواهد ازپشت سر با تبر بهت ضربه بزنه دوربین پشت تو و اون تبریه رو نشون می ده و باید سرع جا خالی بدی تا تبرش بخوره تو زمین گیره کنه بعد به ظرف سرش ضربه بزن تا اینکه حالت آهسته می شه اینجا واقعا سرعت عمل بالایی می خواهد باید خیلی سریع ضربتو بزنی چون speed kil این مرحله مدتش خیلی کمه و زود تموم می منم خودم همین مشکل شما رو داشتم که همش اخرش می میردم اما وقتی سعی کردم تا صفحه سیاه سفید شه ضربه بزنم به راحتی زدمش در ضمن اینجا سعی کن واسه حالت speed kill زمان یا همون شن زمان نگه داری که اگه نتونستی ضربتو تو اون حالت بزنی دوباره برگردونی از اول بزنی در ضمن یک بار که به هر دوشون تو این حالت speed kill یا آهسته و صحنه سیاه سفید می شه ضربه به هر دوتاشون بخوره نصفه خونشون می ره بعد دوباره همون کارو باید تکرار کنی و به شمشیره ضربه بزنی تا اون عصبی شه بعد هم تبرش گیر کنه و به سرش ضربه بنزی تا اینکه باز حالت آهسته صحنه سیاه سفید دوم speed kill برسیم که اینجا واقعا سخت هست و مدت زمان speed kill واقعا کمه سعی کن زمان داشته باشی واسه این موقع چون اگه نداشته باشی هر چی تا اینجا زدی باز باید از اول بزنی یعنی از اتمام speed kill اولی تا speed kill دوم فقط سعی به محضی اینکه صفحه سیاه سفید شد و پرنس شمشیر اورد بالا و سره شمشیر نورانی شد ضربه بزن خیلی باید سریع باشی چون خودم اینجاش خیلی واسم سخت بود و گیر کردم :) خوب دیگه اینم یه راهنمایی کامل واسه این مرحله پرنس 3 موفق یاشی دوسته عزیز

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط mohandes_register:
راهی نداره جز اینکه تو Speed kill سریع عمل کنی.(منظورم همون 2 تا داداشاست...)
راستی بچه ها بعد اینکه با دارک پرنس درگیر میشی و بازی تموم میشه یه رمز میده با این رمز چیکار باید کرد؟؟؟

خوب ببین دوسته عزیز این رمزه واسه عروسکی که شکل چکش هست یعنی چکش اسباب بازی که به عنوان شمشیر دوم در زمان نبود شمشیر دوم یا شمشیر زمان استفاده می شه یعنی مایل اوایل بازی و در زمانی که شمشیر دوم یا شمشیر زمان رو می دی به دارک پرنس یعنی اخره بازی می تونی این رمزو بزنی که جایه شمشیر دوم این چکش عروسکی یا اسباب بازی می یاد دسته پرنس قدرتشم بالا هست خوب دیگه موفق باشی

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ولی من فکر کنم مشکلشون یک چیز دیگست ایشون دیر نمیزنن زود میزنن
ببینید زمانی که دور صحنه سفید شد باید کلید
e
رو بزنید و زمانی که سر خنجر ابی شد کلید چپ موس را بزنید
لازم به ذکرم هست که فقط یک بار اگر بیشتر بشه میگیرتتون و پرتتون میکنه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
به من ربطی نداره ولی روشنک خانوم خودت هم یکم سعی کن بازی رو میگیری که خودت لذتش رو ببری نه اینکه برات بگن اول سعی کن اگه نشد بعدش بیا بپرس . (البته پستم بی ربطه ولی اینو برای خودتون میگم)
60.gif

Roshanak 2

کاربر سایت
Jan 17, 2006
9
دکتر من اول خودم بازی کردم وقتی به speed kill آخری میرسیدم نمیتونستم ضربه آخر رو بزنم بعد اومدم پرسیدم که با راهنمایی mgs3 رد کردم

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
دکتر من اول خودم بازی کردم وقتی به speed kill آخری میرسیدم نمیتونستم ضربه آخر رو بزنم بعد اومدم پرسیدم که با راهنمایی mgs3 رد کردم
من منظورم الان نبود کلا رو میگن تو این تاپیک رو بگردی پست های کمک شما خیلی زیاده در ضمن من قصد ندارم دکتر بشم مهندس بگی بهتره.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
مهندس جون منظورم امین نیست ها تو دیپلومت رو هم اگر بگیری شاهکار کردی
ببین باید موقعی که داری بازی میکنی اسکپ رو بزنی بعد طوری که رمز گفته جهت هارو بزنی بعد بیای تو بازی میبینی شمشیر برات اومده

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط mohandes_register:
من این کارو کردم ولی نشد.یعنی میشه از اول شروع کنم و با اون چکشه بازی کنم...
باید اول خنجر رو در بیاری
بعد هر چی اون دستشه بندازیش بره
بعد کار هایی که میثم گفت رو انجام بدی

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد

سلام افرین روشنک جان خوبه بازم جایی گیر کردی بگو تا بهت بگم حرفای بچه ها هم زیاد جدی نگیر شوخی می کنن باحات ناراحت نشو

khorzo khan

کاربر سایت
Feb 1, 2006
178
نام
مهدی
سلام به همگی آقا من یه سوالی دارم اون هم اینکه این وزیر کی بود که غول آخر بود و این درگیری پرنس با دارک پرنس برای چی بود داستان این پرنس هم خیلی بی سرو ته شده اگه کسی میتونه داستان سه قسمت رو بذاره تو سایت ازش ممنون میشم :confused:

Last edited by a moderator:

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
نوشته شده توسط خرزو خان:
سلام به همگی آقا من یه سوالی دارم اون هم اینکه این وزیر کی بود که غول آخر بود و این درگیری پرنس با دارک پرنس برای چی بود داستان این پرنس هم خیلی بی سرو ته شده اگه کسی میتونه داستان سه قسمت رو بذاره تو سایت ازش ممنون میشم :confused:

خب وزير بود ديگه !
وزير مهاراجه هند كه توي قسمت 1 باعث شد شنهاي زمان آزاد بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر