Split/Second | Xbox360

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
تاریخ عرضه دقیقش مشخص نیست؟! BO که به فنا رفت، چشم امیدم فقط به اینه و بلور.
Split Second on Xbox 360 has a confirmed release date on May 2010

و برای اروپا هم همین تاریخ اعلام شده ولی قطعی نیست و برای ژاپن هم اعلام نشده ! :biggrin1:
منم خیلی منتظرشم ! :love:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
فقط امیدوارم مثل برن اوت نباشه که فقط دستت رو روی تریگر میگرفتی و نیازی به ترمز کرد نبود!یادمه یه بار بخاطر جم شدن خون روی نوک انگشتم تا یه هفته نمی تونستم با اون انگشتم بازی کنم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
spacer.gif

بسيار عالي ! خيلي زيباست . مطمئنم اميدمون رو نااميد نميكنه :biggrin1:
تو همين GT تاريخش رو زده 1 May !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اسم تاپیک رو درست کنید تا کسی خواست جستجو کنه به مشکل بر نخوره. لطفا به این تغییرش بدید:
Split/Second ~ Xbox360
اینم چندتا شات جدید از تریلری که همین دیشب منتشر شد:

همون دیشب دیدم و باید بگم از قبل خیلی جذابتر و خوش رنگ و لعاب تر به نظر میرسه. عاشقشم.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
اسم تاپیک رو درست کنید تا کسی خواست جستجو کنه به مشکل بر نخوره. لطفا به این تغییرش بدید:

اینم چندتا شات جدید از تریلری که همین دیشب منتشر شد:

همون دیشب دیدم و باید بگم از قبل خیلی جذابتر و خوش رنگ و لعاب تر به نظر میرسه. عاشقشم.
فریدون لینک تریلر رو میدی ؟؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چیزی نمیبینم ! :biggrin1::biggrin1::biggrin1: لینک رو درست کن فریدون .
HD و SD.
---------------
ببین یه چیزی هست Boss ماننده میاد وسط میدون همه جا رو به خاک و خون میکشه. به عنوان یه فن BO باید اعتراف کنم هیجانش خیلی بیشتر از اون سریه.
(فقط کم مونده وسط مسابقه بمب ا ت م ی بزنن :D).

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,991
نام
آریا
ُSplit/Second اگه مثل گیم پلی ها و تریلرهاش باشه (که هست) از نظر منم خیلی بهتر از BOـه. کلآ به دو دلیل با BO: Paradise حال نکردم :
1. آسون بودن بیش از حد (بازیهای قبلیش واقعآ سخت بودن که ارزش بازی رو بیشتر میکرد)
2. حالت Open World ای که داشت (به نظر من بازیهای آرکید باید مرحله ای باشن. هر مرحله مدال یا امتیاز بگیری و بری مرحله بعد)
البته دلیل سومی هم وجود داشت. چپوندن انواع و اقسام چیزهای بی ربط مثل موتورسیکلت توی بازی !

Split/Second از نظر هیجان که به پای BO میرسه. توی همین گیم پلی های اخیر هم خیلی چالش برانگیز (!) به نظر میاد. احتمالآ مرحله ای هم باشه (این واقعآ برام مهمه :D)
ویدئوی آخری هم فوق العادست !!! یه بُعد جدید به بازی میده !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Split/Second از نظر هیجان که به پای BO میرسه.
مُجیرون!. مگه شک داشتی؟ :D.
توی همین گیم پلی های اخیر هم خیلی چالش برانگیز (!)
خودسازنده بازیم نتونست از Boss رد بشه! :D. این دیگه تهِ چالشه.
احتمالآ مرحله ای هم باشه (این واقعآ برام مهمه :D)
یه شهر تو انگلیس رو تقریبا شبیه سازی کردن، دعا کن حماقت ( گردش ازاد ) نکرده باشن.
یه بُعد جدید به بازی میده !
به بازی !!W ذاشت که هیچ کس نمیتونست اول بشه، یادته؟ این دقیقاً همون بُعده یعنی هیچ کس نمیتونه از اون تراک رد بشه :D.

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
خیلی بازیش باید قشنگ باشه :love: منتظریم
من burnout رو تو ps2 بازی کردم خیلی قشنگ بود سبکش ولی این بازی هیجانش خیلی زیاده :)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
ُSplit/Second اگه مثل گیم پلی ها و تریلرهاش باشه (که هست) از نظر منم خیلی بهتر از BOـه. کلآ به دو دلیل با BO: Paradise حال نکردم :
1. آسون بودن بیش از حد (بازیهای قبلیش واقعآ سخت بودن که ارزش بازی رو بیشتر میکرد)
2. حالت Open World ای که داشت (به نظر من بازیهای آرکید باید مرحله ای باشن. هر مرحله مدال یا امتیاز بگیری و بری مرحله بعد)
البته دلیل سومی هم وجود داشت. چپوندن انواع و اقسام چیزهای بی ربط مثل موتورسیکلت توی بازی !

Split/Second از نظر هیجان که به پای BO میرسه. توی همین گیم پلی های اخیر هم خیلی چالش برانگیز (!) به نظر میاد. احتمالآ مرحله ای هم باشه (این واقعآ برام مهمه :D)
ویدئوی آخری هم فوق العادست !!! یه بُعد جدید به بازی میده !
اونقدرا هم که میگی BO: Paradise اسون نشده بود به خصوص مود madman (اگه اشتباه نکرده باشم) که برا تموم کردن اون اخریاش دهنم سرویس شده بود فجیع.ولی به نظر من بزرگترین افتش به خاطر openworld شدنش بود.لعنتی ادم برا اینکه یه مسیر رو برا مسابقه یاد بگیره اول باید شیش دور مسیر رو دور میزد که واقعا اعصاب ادم رو...
امیدوارم که این به عاقبت اونای دیگه دچار نشه...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
نامردا من نمیدونم چرا انقدر به این بهشت (:D) گیر میدین . خداییش خیلی قشنگ بود . من با OW بودنشم خیلی حال کردم ! مثلا میرفتم روی اون کوهستان که غرب نقشه بود و Drift های Ultraخفن میکردم :D . ولی خب شدیدا منتظر اینم ! خیلی از تریلراش خوشم اومد ! یه چیز خاصیه :D .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر