Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
آقایون مگه پایانه بازی همونی نیست که با اون کچله درگیر میشیم بمبو خنثی میکنیم بعد کماندوها میریزن تو میگیرنمون؟پس این چیزایی که شما میگین چیه دیگه؟

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
آقایون مگه پایانه بازی همونی نیست که با اون کچله درگیر میشیم بمبو خنثی میکنیم بعد کماندوها میریزن تو میگیرنمون؟پس این چیزایی که شما میگین چیه دیگه؟

اگه منظورت اونجائه که سم با انریکا کار خوب میکنن ! اون مرحله ی آخر نیست . ;)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
و ترتیب کشتی رو میده
167.gif

اگه منظورت اونجائه که سم با انریکا کار خوب میکنن ! اون مرحله ی آخر نیست . ;)
بابا ... وحید بخون مردم چی میگن بعد بیا دوباره بحثی رو راه بنداز که اصلا ازش خوشم نیماد
235.gif

آخه بخون مردم چی میگن
220.gif

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
برادران بسيجي اگه كسي پايان سوم بازي رو ديده به مام بگه چون من نديدم :biggrin1:
برادر سپاهی...مجتبی..چند صفحه قبل بچه ها گذاشته بودند
285.gif

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
برادران بسيجي اگه كسي پايان سوم بازي رو ديده به مام بگه چون من نديدم :biggrin1:
285.gif

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
بابا ... وحید بخون مردم چی میگن بعد بیا دوباره بحثی رو راه بنداز که اصلا ازش خوشم نیماد
آخه بخون مردم چی میگن

ای بابا این جواد دوباره چشمش به پست من افتاد ! :)

مگه نمی بینی داره میپرسه :
پس این چیزایی که شما میگین چیه دیگه؟

من فکر کنم منظورش همون انریکا باشه ! ;)

دوباره بحثی رو راه بنداز که اصلا ازش خوشم نیماد

چقدر هم که تو اصلا خوشت نمیاد ! :)

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
285.gif
خب من حسشو ندارم بگردم جونت بالا مياد خودت بگي:biggrin1: :p
فقط بگيد چي ميشه همين البته يه چيزايي شنيدم ميگن طرف با سم ازدواج ميكنه نميدونم راسته؟:biggrin1:
الان جواد ميگه چي ميشه مگنه جواد؟:biggrin1:
راستي يه پست رو بايد چند بار بزنن؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خب من حسشو ندارم بگردم جونت بالا مياد خودت بگي:biggrin1: :p
فقط بگيد چي ميشه همين البته يه چيزايي شنيدم ميگن طرف با سم ازدواج ميكنه نميدونم راسته؟:biggrin1:
الان جواد ميگه چي ميشه مگنه جواد؟:biggrin1:
راستي يه پست رو بايد چند بار بزنن؟
والا من هنوز پایان سوم رو وقت نکردم برم
223.gif

چقدر هم که تو اصلا خوشت نمیاد ! :)
بابا عجب غلطی کردم اون بحث رو راه انداختم....
101.gif

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
بابا کمک

سلام بچه ها ایول بابا دستتون درد نکنه من تو بازی گیر کردم اونوقت شما درباره ی تموم کردن بازی صحبت می کنین بابا کمک من مرحله ی 3 گیر کردم همون که اولش یه دمو درباره ی کامیون نمی دونم باربری نشون می ده بابا همون مرحله ی بعد از زندان که باید جاسوسی کامپیوتر دستکاری کنی بابا همون که اول مرحله 20 min بهت وقت میده من اونجا گیر کردم همه کاری رو انجام دادم تو اتاق زنه رفتم کامپیوترش دستکاری کردم پرونده ها رو هم همینطور بالا پشت بام همرفتم داخل اون در رمز داره هم رفتم همه جا رفتم ولی 4 دقیقه ی اخر نمی دونم چی کار کنم. لطفا کمک.ممنون

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
باید برگردی قسمت تمرین که مرده بردت اونجا وقتی زمانت تموم شد مرده میاد دنبالت باید اونجا باشی!!!!

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
یه مشکل تو مرحله کنگو پیدا شده که نمیدونم مشکل از منه یه از بازیه!!!!

در ضمن من اونجا که از یه کانال میریم پایین بعد بالا یه اتاق هست که لیزر همه جاشو گرفته و هدف اونجاست گیر کردم منظورم کنگو است کسی میدونه باید چیکار کنم!!!!!

Attachments

• SplinterCell4 2007-01-03 21-07-01-72.jpg
    SplinterCell4 2007-01-03 21-07-01-72.jpg
    41 KB · مشاهده: 24
  • SplinterCell4 2007-01-03 21-07-06-19.jpg
    SplinterCell4 2007-01-03 21-07-06-19.jpg
    39.7 KB · مشاهده: 24

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
بابا من اون مرحله آخر انریکا اصلحمو اومد تحوبلم داد بعد منم رفتم کلی اتاق متاق رد کردم رسیدم یه جایی اون کچله لباس سفیده 2 تا مهندسو کشت بعد نگهبان گذاشت خودش رفت.منم نگهبانارو بیهوش کردم رفتم بالا دیدم یه جایی 4 یا 5 تا نگهبان داره این کچله تو اتاق با یه بمب درگیره.بعد همرو کشتم رفتم اونجا بمبو خنثی کردم بعد سام فیشر وایساد شیشه های سقف شکست کلی کمادو اومد تو سامم دستاشو گرفت بالا بعد شروع کرد نوشتن پایان بازی.چیزی غیره اینه؟اگه هست باید چه جوری ببینم...؟

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
در ضمن من اونجا که از یه کانال میریم پایین بعد بالا یه اتاق هست که لیزر همه جاشو گرفته و هدف اونجاست گیر کردم منظورم کنگو است کسی میدونه باید چیکار کنم!!!!!

خوب مشکلت چیه ؟

باید بری توی اون اتاق و از در و دیوار بالا بری و پایین بیای و دوباره بالا بری و ... ! تا خودتو از روی سقف برسونی به بالای میز. بیشتر اوقات هم باید از کنار دیوار بری ;)
فقط توجه کن که اصلا نباید به زمین بیای و گیر اون لیزر ها هم نباید بیفتی.
اونجا با طناب خودتو ببند به لوستر ، بیا پایین زیر میز میکروفون کار بذار ، سریع برو بالا برو همونجا بالای در و تکون نخور تا همه برن.
وقتی همه رفتن میتونی بیای پایین و روی زمین راه بری.

در هر حالت یک راه بیشتر نداری . . .

اتفاقا من با اینجای بازی خیلی حال کردم .. . . شبیه این فیلم جاسوسیا بود . . . :love:

بابا من اون مرحله آخر انریکا اصلحمو اومد تحوبلم داد بعد منم رفتم کلی اتاق متاق رد کردم رسیدم یه جایی اون کچله لباس سفیده 2 تا مهندسو کشت بعد نگهبان گذاشت خودش رفت.منم نگهبانارو بیهوش کردم رفتم بالا دیدم یه جایی 4 یا 5 تا نگهبان داره این کچله تو اتاق با یه بمب درگیره.بعد همرو کشتم رفتم اونجا بمبو خنثی کردم بعد سام فیشر وایساد شیشه های سقف شکست کلی کمادو اومد تو سامم دستاشو گرفت بالا بعد شروع کرد نوشتن پایان بازی.چیزی غیره اینه؟اگه هست باید چه جوری ببینم...؟

ببین عزیزم بازی 3 تا پایان داره. شما پایان بد رو دیدی اگه اشتباه نکنم !
اگر همیشه بچه خوبی باشی و به حرف NSA گوش کنی و اعتمادش هم آخر بازی بالای 33 باشه ، پایان خوب رو میبینی و یک مرحله هم میری که توی یک کشتیه و در کل 2 دقیقه هم نمیشه . ;)
پایان های دیگه هم توی صفحات قبل چند بار تکرار کردیم چجوری میشه رفت;)

موفق باشید.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
وحید جان مشکل اونجاست که چجوری برم تو اون اتاق هیچ راهی نیست لوله ای یه سوراخی چیزی نیست!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر