Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

به خدا هر چی فشار میارم چیزی یادم نمیاد....
میتونی از صفحه آبجکتیو هات یه عکس بندازی بذاری اینجا شاید چیزی یادم اومد....

تو بازی که هستی f1 رو بزن و گزینه objective رو انتخاب کن و ازش عکس بگیر آپلود کن بذار اینجا
باشه
ببین اون یکی رو بیخیال شو چون Fail شد و Secendory هم بود که مهم نبود! الان تو این موندم که عکسش هم گذاشتم : Seize The Supertanker
2wef0wn.jpg

من نمیدونم اینجا چرا همه دنبال دمو میگردن؟؟؟؟ مگه Ct دمو داشت؟؟؟؟ فقط pt دمو داشت که به نظرم دمو هاش بازی رو یه جوریی کرده بود....
بابا بازی 3 تا دمو بیشتر نداره که همون اول نشون میده

باز تو بگو 3 تا دمو داشت !

من که دلم نمیومد این مرتیکه لمبرت رو بکشم.... خاطراتی داشتم باهاش

مرد دانایی بود . . . خیلی ازش خوشم میومد . . . البته توی شماره ی 4 شخصیتش یه کم تغییر کرده بود . . .

من لمبرت رو نکشتم ولی یه سوالی بام پیش اومد خوب حق انتخاب کشتن لمبرت رو داریم دیگه یعنی دیگه لمبرت تو splinter cell 5 نیستش
پایان اصلی بازی جوری ساخته شده که شما باید حتما لمبرت رو زنده نگه داری.. پس اگر مشکلی پیش نیاد حتما تو شماره 5 هم خواهد بود تا به سم زور بگه

لمبرت که در هر حال میمیره . . .
اگر ما بکشیمش ، که واضحه .
اگر هم نکشیمش و واشینگتن رو بکشیم ، یه کم حرف میزنه بعد جون میده .

اشتباه میکنم ؟

الان تو این موندم که عکسش هم گذاشتم : Seize The Supertanke
باید از یک دریچه به قسمت زیر زمین کشتی ! بری و بری و بری تا برسی به کاپیتان که یک مشعل دستشه.
نباید ببینتت . چون اگر ببینه مشعل رو میندازه و همه جا آتیش میگیره . وقتی هم که خواستی بکشیش یا KO ش کنی ، مواظب باش مشعلش نیفته پایین.

از تو کشتی باید برسم به کاپیتان یا از زیر و بیرون کشتی با شنا کردن باید پیداش کنم مهندس؟

مهندس از روی خود کشتی ، یک دریچه هست که با نردبون میری به زیرزمین کشتی :)

وقتی هم که خواستی بکشیش یا KO ش کنی ، مواظب باش مشعلش نیفته پایین.

نمیشه :(
هر کار میکنم (چون اسلحه ندارم مجبورم با چاقو بکشمش) وقتی میمیره مشعلش میافته پایین! لطفاً راهنمایی کن که چجوری باید بکشمش که مشعل نیافته؟

ر کار میکنم (چون اسلحه ندارم مجبورم با چاقو بکشمش) وقتی میمیره مشعلش میافته پایین! لطفاً راهنمایی کن که چجوری باید بکشمش که مشعل نیافته؟
عزیزم ko رو برای چی گذاشتن!!!! اسلحه واسه چی؟؟؟
من تو بازی فقط یه بار اونم وقتی مجبور شدم از کلتم استفاده کردم و هیچ کس رو با چاقو نکشتم... به همین خاطر همیشه rating من بالای 95% بود....
نزدیکش شو بعد کلیک راست رو بزن.... یه کف گرگی میاد تو صورت یارو ;)

باز تو بگو 3 تا دمو داشت !
به به وحید دوباره ظاهر شد..... کجا بودی؟؟؟؟
آخه مرد حسابی تو به لودینگ بازی هم میگی CG movie ؟؟؟؟

لمبرت که در هر حال میمیره . . .
اگر ما بکشیمش ، که واضحه .
اگر هم نکشیمش و واشینگتن رو بکشیم ، یه کم حرف میزنه بعد جون میده .

اشتباه میکنم ؟
دقیقا در اشتباهی... چون لمبرت رو اگر نکشی بر اثر جراحات وارد شده بیهوش میشه ،نمیمیره.... اگر لمبرت رو بکشی swat سم رو آخر مرحله به جرم کشت لمبرت دستگیر میکنه

شرمنده اینجا میپرسم ولی میخواستم بدونم این sc که برای psp ساختن ادامه double agent هست چون من تو ps2 که تموم کردم سم از دست مامورها فرار میکنه و در ادامه تو psp تو شروع بازی میره قبرستون بالای سر قبر دخترش سارا که همون لحظه مامورا میگیرنش و یه چیزای راجع به nsa میگن من هم که انگلیسی i am window هستم حالا اگه کسی میدونه یه توضیحی بده خیر امواتش.

به به وحید دوباره ظاهر شد..... کجا بودی؟؟؟؟

رفته بودم دستشویی یه کم زیاد طول کشید ! :cheesygri
شوخی کردم . . . راستش رفته بودم پشت ِ سایت با چند نفر کار داشتم ، بعد یک جریاناتی پیش اومد و . . .

آخه مرد حسابی تو به لودینگ بازی هم میگی CG movie ؟؟؟؟
به لودینگ بازی نمیگم ، بلکه به فیلمی که موقع لودینگ پخش میشه میگم! :)

چون لمبرت رو اگر نکشی بر اثر جراحات وارد شده بیهوش میشه ،نمیمیره...

212.gif
212.gif

شرمنده اینجا میپرسم ولی میخواستم بدونم این sc که برای psp ساختن ادامه double agent هست چون من تو ps2 که تموم کردم سم از دست مامورها فرار میکنه و در ادامه تو psp تو شروع بازی میره قبرستون بالای سر قبر دخترش سارا که همون لحظه مامورا میگیرنش و یه چیزای راجع به nsa میگن من هم که انگلیسی i am window هستم حالا اگه کسی میدونه یه توضیحی بده خیر امواتش.

منظور شما Splinter Cell : Essentials هست ؟

نزدیکش شو بعد کلیک راست رو بزن.... یه کف گرگی میاد تو صورت یارو ;)

دهنم سرویس شد از بس این کاپیتان عوضی رو زدم و اون منگل مشعلش رو انداخت پایین!!
بابا یه مسلمونی به ما بگه این مرتیکه رو چجور افقی کنم؟! 5 ساعت دارم رو همین یه تیکه کار می کنم هر بار که میکشمش مرتیکه منگل مشعلشو میندازه پایین! آخه من چکار کنم؟ نمی تونم که بهش بگم خواهش می کنم مشعلتو بده بعد بمیر!!! یه مسلمونی ما رو هدایت کنه.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

دهنم سرویس شد از بس این کاپیتان عوضی رو زدم و اون منگل مشعلش رو انداخت پایین!!
بابا یه مسلمونی به ما بگه این مرتیکه رو چجور افقی کنم؟! 5 ساعت دارم رو همین یه تیکه کار می کنم هر بار که میکشمش مرتیکه منگل مشعلشو میندازه پایین! آخه من چکار کنم؟ نمی تونم که بهش بگم خواهش می کنم مشعلتو بده بعد بمیر!!! یه مسلمونی ما رو هدایت کنه.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

باید بی سر و صدا بری پشتش و با مشت بزنیش. نباید بکشیش.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or