Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

ببله سامان جان درست شده
بباید Ls رو به همه جهات حرکت بدیم . هر جهتی که میله هه بالا رفت اون جهت رو چند بار بزنیم
تا الان امتیازات من اینه ( در ضمن خلبان رو کشتم ! چون اعتماد Jba کم بود )
مرحله 1 : 78 درصد
مرحله 2 : 80 درصد
مرحله 3 : 92 درصد !

من سعی کردم از اونجایی که تاپیک خفن شد در این مورد پست ندم تا یه مدیری بیاد ببینم چکار میکنه . بعد حساب کار خودمو بکنم و وارد بحث بشم. ;)

حالا میبینم که سامان آقا مدیر محترم سایت اومدن و به بعضیا ( که این تاپیکو کرده خانه ی .... ) هیچی هم نگفتن!
پس مدیران محترم به این پست من گیر ندید !

هاااا وحید بگو کجای فارنهایت!!!
همه جاش ! از اول تا آخرش!

اخه من فارنهایت رو نصفه کاره ول کردم...چون وقتی بازی میکردم خوابم میبرد
منم حال به اتمام رسوندنه فارن رو نداشتم

اتفاقا من وقتی از وقتی این بازی رو نصب کردم تا وقتی تمومش کردم به هیچ بازی دیگه دست نزدم و اتفاقا یه جاش هم گیر کردم ، برای اینکه ردش کنم به هر دری زدم ! (محمد حسین میدونه! ) :biggrin1:
موندم شما چرا اینجوری اید ! بازی به اون قشنگی با داستان به اون محشری ....
البته سازنده بازی فکر شما ها رو هم کرده و هر یک ساعت که بازی میکنی....یه حالی بهت میده! :biggrin1:

يه جا بايد توي فارنهايت گيتار ميزدي.اگه درست حسابي ميزدي هاااااااااا.............
اونجاش که گیتار میزدی که چیز خاصی نداشت ؟ :confused:

Sam Fisher :
حالا اين مرحله ي چند هست؟ چرا من چيزي نديدم؟
Godfather :
آقا اگر میشه بگو چطوری میشه با enricaاین کار را کرد
..
..
..
منم میخوام با انریکا اینکارو بکنم
این انریکا کجاس؟
انریکا نمونه ی واقعی هم داره ؟
کاشکی من جای سم بودم
انریکا ! آه ! آه !

جوات همینو میخواستی ؟؟ :biggrin1:
همه ی ملتو منحرف کردی ! :biggrin1:
حالا خوبه اشکان گفته بود که دست از پا خطا کنید تاپیک اسپلینتر سل رو قفل میکنم.
با این کارت قفل شدن تاپیک حتمیه !

خداییش ظهر داشتن منو میکشتن چرا نمیذاری...حالا که گذاشتیم یه نگاه هم نمیندازن

درکت میکنم جواد !
همینو اگه امین گذاشته بود الان 20 تا تشکر زیر پستش بود!

با تشکر/.

من سعی کردم از اونجایی که تاپیک خفن شد در این مورد پست ندم تا یه مدیری بیاد ببینم چکار میکنه . بعد حساب کار خودمو بکنم و وارد بحث بشم. ;)

حالا میبینم که سامان آقا مدیر محترم سایت اومدن و به بعضیا ( که این تاپیکو کرده خانه ی .... ) هیچی هم نگفتن!
خوب مگه داریم چی کار میکنیم ؟؟؟؟ بحث در مورد صحنه +16 خود بازی هست....با هات کافی که این کار رو انجام ندادیم که :biggrin1:

هاااا وحید بگو کجای فارنهایت!!! همه جاش ! از اول تا آخرش!
هااااا وحید .....دیروز از فرط بی بازی بودن رفتم فارنهایت رو از زیر تمام dvd ها , cd ها در آوردم..... نشستم بازی کردم..... خداییش +18 فارنهایت کجا.... +16 اسپلینتر سل کجا.... ;)

آقا اگر میشه بگو چطوری میشه با enricaاین کار را کرد ..
..
..
نقل قول:
نقل قول:
این انریکا کجاس؟
نقل قول:
نقل قول:
کاشکی من جای سم بودم
نقل قول:
انریکا ! آه ! آه !
به جان وحید.... اگر من میدونستم این قدر انحراف جنسی بعضی از اعضا بالا هست...عمرا نمیذاشتم..... حالا اگر زیاد منحرف شدید برم پستم رو ویرایش کنم و عکس ها رو بر دارم :confused:
خداییش یادش بخیر...ما بچه بودیم اینجور صحنه ها رو میدیدم چشمون رو می بستیم..... حالا رو نگاه کن... آقا کم مونده ***** بشه :evil:

خوب مگه داریم چی کار میکنیم ؟؟؟؟ بحث در مورد صحنه +16 خود بازی هست....با هات کافی که این کار رو انجام ندادیم که :biggrin1:

هاااا وحید بگو کجای فارنهایت!!! همه جاش ! از اول تا آخرش!
هااااا وحید .....دیروز از فرط بی بازی بودن رفتم فارنهایت رو از زیر تمام dvd ها , cd ها در آوردم..... نشستم بازی کردم..... خداییش +18 فارنهایت کجا.... +16 اسپلینتر سل کجا.... ;)

آقا اگر میشه بگو چطوری میشه با enricaاین کار را کرد ..
..
..
نقل قول:
نقل قول:
این انریکا کجاس؟
نقل قول:
نقل قول:
کاشکی من جای سم بودم
نقل قول:
انریکا ! آه ! آه !
به جان وحید.... اگر من میدونستم این قدر انحراف جنسی بعضی از اعضا بالا هست...عمرا نمیذاشتم..... حالا اگر زیاد منحرف شدید برم پستم رو ویرایش کنم و عکس ها رو بر دارم :confused:
خداییش یادش بخیر...ما بچه بودیم اینجور صحنه ها رو میدیدم چشمون رو می بستیم..... حالا رو نگاه کن... آقا کم مونده ***** بشه :evil:

هااااا وحید .....دیروز از فرط بی بازی بودن رفتم فارنهایت رو از زیر تمام dvd ها , cd ها در آوردم..... نشستم بازی کردم..... خداییش +18 فارنهایت کجا.... +16 اسپلینتر سل کجا....
یعنی چی ؟ تا آخر فارنهایت رفتی ؟ عمرا ! :)
توی فارنهایت طرفین چند بار قشنگ همدیگه رو .... ! :)
که البته دفعه ی آخر طرف بچه دار میشه ! :biggrin1: جدی میگم .

خوب دیگه بسه ایندقر تاپیکو منحرف نکنید.
مگه یادتون رفته اشکان گفته بود :
الان تاپیک هایی مثل اسپلینتر سل ، RE for PC و ... واقعا از حالت طبیعی خودشون خارج شدن و اگه به این وضع ادامه بدن دیر یا زود قفل خواهند شد

؟
میخواید قفل شه تاپیک؟؟ :mad:
اینجا تاپیک اسپلینتر سله یا خانه ی ..... ؟؟؟ :)

============================================================

پچ 1.02 رو نصب کردم و باهاش 2 مرحله رفتم و تاثیراتی که دیدم رو براتون میگم:
اول خوب ها :
__ مشکل آیتم هایی که قفلشون باز میشه رفع شده . آیتم هایی که باز میشن خیلی باحالن و هی دوست دارید ازشون استفاده کنید! :cool:

__ توی مرحله ای اول ، توی برج مراقبت زندان ، یه شاتگانی بود برداشتم خیلی خوشگل و مامانی بود! نمیدونم قبلا ندیده بودمش ، یا اینکه واقعا اونجا نبوده ؟ :confused:

__ فیلتر AA به آپشن اضافه شده بود و میشد روی 4x ، 2x یا none تنظیمش کرد.

__ یه مشکلی بود که من خودم داشتم . این بود که وقتی سم یا هر کس دیگه ای میرفت توی سایه ، texture روی بدن و لباسش کلا' محو میشد و فرد یکپارچه سیاه میشد! این مشکل وقتی حاد میشد که وقتی طرف از زیر سایه میومد بیرون ، تکسچر ها لود نمیشدن و تا آخر مرحله همونجوری سیاه میموند! :eek: تا جایی که تشخیصش از سایه غیر ممکن بود و دید خیلی جالبی دست میداد ! مثلا توی مرحله 2 (زندان) جنگ نگهبان های زندان با زندانیها ، تبدیل به نبرد سایه ها شده بود! حالا با دانلود این پچ و نصبش این مشکل حل شده بود . ;)

حالا بدها ( که البته یه دونه بیشتر نیست )
__ توی مرحله ی اول ، اون قسمتی که از زیر فنه میریم توی ساختمون و یارمون رو میکشن ، وقتی یه کم میریم سمت چپ ، یه پل زردی هست که میریم روش. با نصب این پچ اونجا دچار یک باگ خفن شده . یعنی وقتی میرید روی پل ، فرو میرید توش و از اونورش پرت میشید پایین ! :eek: من تا حالا 10 ، 15 بار بدون پچ مرحله ی اول رو رفته بودم و هیچوقت این مشکل رو نداشتم. ولی وقتی پچ رو نصب کردم اینطوری شد! :mad:

============================
خوب.
یه چیز جدید هم کشف کردم برای کسانی (مخصوصا خودم ) که مرحله ی اول ، اون تیکه که شنا میکنن و اون ناشیه همش ازشون میزنه جلو خیلی لجشون در میاد ! :cheesygri
در هنگام شنا تند تند دکمه ی E رو بزنید تا تند تند شنا کنید ! :biggrin1:
( برای 360 دارا : دکمه ی E همونه که وقتی میزنیم سم دست به اسله میشه ! ) ;)

امیدوارم دیگه پست در مورد مسائل 16+ نزنید ! ;) با تشکر .

__ توی مرحله ای اول ، توی برج مراقبت زندان ، یه شاتگانی بود برداشتم خیلی خوشگل و مامانی بود! نمیدونم قبلا ندیده بودمش ، یا اینکه واقعا اونجا نبوده ؟
اونجا بوده!!! تو ندیدی!!!

در ضمن اینکه گفتی سم سیاه میشه فقط تو بعضی مواقع و جاها اینطوری میشه نه اینکه تا آخر مرحله سیاه بمونه!!!

اینم یه نمونش که سم قراره لباس سفید تنش باشه ولی اینجا سیاهه البته یکم جلوتر درست میشه!!!:eek:

عکس دومیه هم یه باگه که یارو تو دیوار مونده البته زاویه اش بده.:mad:

Attachments

• SplinterCell4 2006-12-23 16-37-07-87.jpg
    SplinterCell4 2006-12-23 16-37-07-87.jpg
    24.8 KB · مشاهده: 37
  • SplinterCell4 2006-12-23 20-32-25-85.jpg
    SplinterCell4 2006-12-23 20-32-25-85.jpg
    22.3 KB · مشاهده: 37
آخرین ویرایش:
واقعا شماها خجالت نمیکشین به خاطر این صحنه 2 صفحه دارین بحث میکنین !؟
همچین صحنه ای دیگه الان تو 90% فیلما پیدا میشه و 16+ هم نیست ! حتی 12+ هم نیست !

حالا مثلا اون صحنه رو نبینین چه اتفاقی میفته که انقدر دارین تلاش میکنین تا جاشو پیدا کنین ؟

حالا اگه بچه 10-12 ساله بودین همچین چیزی دیده بودین و انقدر سر و صدا راه انداخته بودین باز یه حرفی !
ولی متاسفانه ...

خوب من اومدم :biggrin1:

یعنی چی ؟ تا آخر فارنهایت رفتی ؟ عمرا ! :)
بابا انگار چی هست؟؟؟؟ من 5 ساعته تمومش کردم.... خودمم تعجب کردم چرا اینقدر زود تموم شد..... آخرشم با یارو پسره با لارا تو یه باغ بودن.....

مشکل آیتم هایی که قفلشون باز میشه رفع شده . آیتم هایی که باز میشن خیلی باحالن و هی دوست دارید ازشون استفاده کنید!
منم پچ 1.02 رو هفته پیش نصب کردم... ولی یادم رفت توضیح بدم....
دقیقا همون طوری که گفتی مشکل آیتم ها حل شده.... راستی وحید!!! Enhanced Night Vision رو آزاد کردی؟؟؟؟ من که خیلی باهاش حال کردم.... ;)

توی مرحله ای اول ، توی برج مراقبت زندان ، یه شاتگانی بود برداشتم خیلی خوشگل و مامانی بود! نمیدونم قبلا ندیده بودمش ، یا اینکه واقعا اونجا نبوده ؟
مشکل از تو بوده نه از بازی :biggrin1: اون شاتگان از اول همون جا بوده ;)

یه مشکلی بود که من خودم داشتم . این بود که وقتی سم یا هر کس دیگه ای میرفت توی سایه ، texture روی بدن و لباسش کلا' محو میشد و فرد یکپارچه سیاه میشد! این مشکل وقتی حاد میشد که وقتی طرف از زیر سایه میومد بیرون ، تکسچر ها لود نمیشدن و تا آخر مرحله همونجوری سیاه میموند! :eek: تا جایی که تشخیصش از سایه غیر ممکن بود و دید خیلی جالبی دست میداد ! مثلا توی مرحله 2 (زندان) جنگ نگهبان های زندان با زندانیها ، تبدیل به نبرد سایه ها شده بود! حالا با دانلود این پچ و نصبش این مشکل حل شده بود .
این مشکل رو فقط رو کارت 6200 به وجود می آید.... اگر 6200 داری این مشکل پیش میآید... همونطور که خودت گفتی یوبی با پچ درستش کرد ;)

توی مرحله ی اول ، اون قسمتی که از زیر فنه میریم توی ساختمون و یارمون رو میکشن ، وقتی یه کم میریم سمت چپ ، یه پل زردی هست که میریم روش. با نصب این پچ اونجا دچار یک باگ خفن شده . یعنی وقتی میرید روی پل ، فرو میرید توش و از اونورش پرت میشید پایین ! :eek: من تا حالا 10 ، 15 بار بدون پچ مرحله ی اول رو رفته بودم و هیچوقت این مشکل رو نداشتم. ولی وقتی پچ رو نصب کردم اینطوری شد! :mad:
من بعد از نصب پچ دقیقا از اونجا رد شدم...مشکلی نداشت ;) همه چیزش درست بود

ر هنگام شنا تند تند دکمه ی E رو بزنید تا تند تند شنا کنید !
وحیییییید...... اینو که دیگه همه میدونستن :biggrin1: حتی امین که بازی نکرده :biggrin1:

poorna جان میتونی لینک دانلود پچ بزاری؟

فضولی نشه یه وقت... این لینک دانلود با حجم 26.80 mg

http://patches.ubi.com/splinter_cell_double_agent/splinter_cell_double_agent_1_02.exe

واقعا شماها خجالت نمیکشین به خاطر این صحنه 2 صفحه دارین بحث میکنین !؟
همچین صحنه ای دیگه الان تو 90% فیلما پیدا میشه و 16+ هم نیست ! حتی 12+ هم نیست !

حالا مثلا اون صحنه رو نبینین چه اتفاقی میفته که انقدر دارین تلاش میکنین تا جاشو پیدا کنین ؟

حالا اگه بچه 10-12 ساله بودین همچین چیزی دیده بودین و انقدر سر و صدا راه انداخته بودین باز یه حرفی !
ولی متاسفانه ...

ایول بالاخره یکی حرف مارو فهمید!
بهزاد منم 2 ساله همینو دارم میگم اینا گوش نمیدن! :)

poorna جان میتونی لینک دانلود پچ بزاری؟
جواد زحمتشو کشید ;)

خوب من اومدم
خوش اومدی ! :cheesygri

منم پچ 1.02 رو هفته پیش نصب کردم... ولی یادم رفت توضیح بدم....
خوب معلومه بحث الکی راه میندازی یادت میره حرف اصلیتو بزنی !
جواد ، خیلی جالبه ! اتفاقا من هم هفته ی پیش دانلودش کرده بودم! ;)

مشکل از تو بوده نه از بازی اون شاتگان از اول همون جا بوده
اونجا بوده!!! تو ندیدی!!!
یادم باشه یک بار هم بازی رو با چشم باز تموم کنم ! ( حال میکنید چقدر حرفه ایم ؟ یعنی بار قبلی چشم بسته تموم کرده بودم! ) :)

من بعد از نصب پچ دقیقا از اونجا رد شدم...مشکلی نداشت همه چیزش درست بود
پس مشکل از توئه ! :)

وحیییییید...... اینو که دیگه همه میدونستن حتی امین که بازی نکرده
جواااااااااااااااد ! آخه من وقتی تو آب شنا میکردم اونقدر ماه از زیر آب قشنگ بود که تمام توجهمو جلب میکرد ! :-"
حالا از کجا فهمیده بودید ؟ :eek:

فضولی نشه یه وقت... این لینک دانلود با حجم 26.80 mg
دستت درد نکنه فضولی چیه بابا . دمت گرم. ;)

راستی وحید!!! Enhanced Night Vision رو آزاد کردی؟؟؟؟ من که خیلی باهاش حال کردم....
من که فعلا 2 مرحله بیشتر با این پچه نرفتم ;)

حالا چند تا نکته ی جالب توجه مخصوص کسانی که چشم بسته بازی کردن ! یا اصلا بازی نکردن (مثلا امین) :-"
__ اون هواپیمائه اول بازی رو دقت کردید که ملخک هاش برمیگردن طرف بالا میشه هلی کوپتر ؟؟؟
__ اول بازی اونجا که توی هواپیمائید ، بجای اینکه سریع بپرید ، برید ته هواپیما ، یه کامپیوتر هست. ایمیل های سم رو باهاش چک کنید یه نامه از طرف سارا (دخترش ) داره ! آخر نامه هم رمزی یه چیزی نوشته ! اگه گفتید چی نوشته !؟؟؟
__ اسم همه ی خلافکار ها و تروریست ها ( که از توی ایمیل هایی که توی کامپیوتر ها هست معلومه ) همه اسم های مسلمان هستن ! یعنی همه ی خلافکارای بازی مسلمانن ! :mad: (بیاید سم رو تحریم کنیم! ) :)

جواااااااااااااااد ! آخه من وقتی تو آب شنا میکردم اونقدر ماه از زیر آب قشنگ بود که تمام توجهمو جلب میکرد ! :-"
حالا از کجا فهمیده بودید ؟ :eek:
خوب دیگه.... جواتی گفتن :biggrin1:

اسم همه ی خلافکار ها و تروریست ها ( که از توی ایمیل هایی که توی کامپیوتر ها هست معلومه ) همه اسم های مسلمان هستن ! یعنی همه ی خلافکارای بازی مسلمانن ! :mad: (بیاید سم رو تحریم کنیم! )
چیه مگه... اسم ها همه عربی هست!!!! مگه تو عربی که حرص میخوری؟؟؟؟

اول بازی اونجا که توی هواپ: ائید ، بجای اینکه سریع بپرید ، برید ته هواپیما ، یه کامپیوتر هست. ایمیل های سم رو باهاش چک کنید یه نامه از طرف سارا (دخترش ) داره ! آخر نامه هم رمزی یه چیزی نوشته ! اگه گفتید چی نوشته !؟؟؟
دقیقا یادم نیست چی نوشته بود ولی فکر کنم I love u نوشته بود
:confused:
اسم همه ی خلافکار ها و تروریست ها ( که از توی ایمیل هایی که توی کامپیوتر ها هست معلومه ) همه اسم های مسلمان هستن ! یعنی همه ی خلافکارای بازی مسلمانن ! :mad: (بیاید سم رو تحریم کنیم! )
چه ربطی به مسلمانا داره آخه. یه آفریقایی مسیحی هم میتونه اسمش به قول ماها مسلمانی باشه!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or