Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

ولی تو اگه فارنهایت بازی میکرده دیگه چکار میکردی !
هاااا وحید بگو کجای فارنهایت!!! اخه من فارنهایت رو نصفه کاره ول کردم...چون وقتی بازی میکردم خوابم میبرد :biggrin1:

يه جا بايد توي فارنهايت گيتار ميزدي.اگه درست حسابي ميزدي هاااااااااا.............:biggrin1:
منم حال به اتمام رسوندنه فارن رو نداشتم

يه جا بايد توي فارنهايت گيتار ميزدي.اگه درست حسابي ميزدي هاااااااااا.............:biggrin1:
منم حال به اتمام رسوندنه فارن رو نداشتم
به خاطر همینم که شده میرم فارنهایت رو دوباره بازی میکنم :biggrin1:
خداییش ظهر داشتن منو میکشتن چرا نمیذاری...حالا که گذاشتیم یه نگاه هم نمیندازن ;)

یک نکته ای عرض کنم که شاعر میگه :
به هم نخندیم ، با هم بخندیم :-"

مُجی IQ !
مگه صفحه ی قبل رو نخوندی؟ :-"
3 هدف مهم در بازی هست : کشتیه که توش بمب بود ، لمبرت ، هشام ;)

3 تا پایان بازی هم به این بستگی داره که اعتماد NSA چقدر باشه ، و این 3 تا رو چجوری حفظ کرده باشی : ;)
1-3 تاشون رو حفظ کنی و اعتماد NSA بالای 33 باشه :cool:
2- 3 تاشونو حفظ کنی و اعتماد NSA زیر 33 باشه :(
ویا فقط یکیشون رو حفظ کنی و اعتماد NSA بالای 33 باشه
3- هر 3 تا رو به باد بدی ! :mad:
خوب نیست اینطوری باهم حرف بزنید. ( مردم می گن اینجا چقدر کابر های بی ادبی دارن )

کشتن شخصیت ها داخل بازی به پایان بازی هیچ ربطی نداره.

فقط به میزارن درصدی که سازمان به تو اطمینان می کنه.

که 3 حال ت بازی یعنی --------> بد - معمولی - خوب . رو به شما نشان میده.

خوب نیست اینطوری باهم حرف بزنید. ( مردم می گن اینجا چقدر کابر های بی ادبی دارن )

کشتن شخصیت ها داخل بازی به پایان بازی هیچ ربطی نداره.

فقط به میزارن درصدی که سازمان به تو اطمینان می کنه.

که 3 حال ت بازی یعنی --------> بد - معمولی - خوب . رو به شما نشان میده.
اتفاقا هم ربط داره و اگر شما هر سه تا رو سیو کنی..پایان اصلی بازی به شما نشان داده میشه ;)

سی پی یو که نمیکشه.. چون حداقل باید 3000 باشه..... رم هم باید 1 گیگ باشهولی خودم هم با 512 دارم بازی میکنم.... کارتت هم خوبه میتونه اجرا کنه....
ولی من در کل چشمم آب نمیخوره که اجرا بشه!!!!
شما که کنسول داری ...برو با Ps2 بازی کن....البته نسخه Ps2 با Pc & 360 فرق میکنه ;)

آقا اگر میشه بگو چطوری میشه با enricaاین کار را کرد

در ضمن در فارنهایت از این صحنه ها خیلی هست اون پسر سیاه پوسته هروقت که تو خونش هست با زنش تو کار هم هستن اگر هم درست بگم یک بار هم با اون دختر کاراگاه برنامه میریزه
آخر بازی هم دوستا هست ولی در حد همین 16 در ضمن من نمیدونم شما چطور خوابت برده سر این بازی به این جالبی با این کنترل بسیار ابداعی من خودم دو بار تموم کردمش و واقعا اولین بازی بود که خط داستانی داشت و مثل این splinterنبود که اگر کارهای کلیدی را نمیکردی بکشند

بالا پایین چپ راست روبزن:biggrin1: (فکرکنم:blushing:)

واقعا تو مجبوری در مورد هر چیزی اظهار نظر کنی؟ واقعا می‌خوام توضیح بدی که چرا این پست رو زدی؟ چه هدفی داشتی؟ زورچپون می‌خواستی به کسی کمک کنی؟ تو که تا حالا دسته‌ی 360 رو از جلو ندیدی، مجبوری بقیه رو راهنمایی کنی؟
مثل این‌ها که توی خیابون ازشون آدرس می‌پرسی و مثلا می‌گی «خیابون فلان کجاس؟» و حالا که بلد نیستن بهت می‌گن: «کجا آدرس دادن بهتون؟»
خب بگو بلد نیستم و خودت رو خلاص کن. چه تمایلی به «همه‌چیز دانی» داری؟

سلام
اميد جان اگه درست بگم بايد انالوگه راست رو بچرخوني.توي بعضي زاويه ها قفل تكون ميخوره.بعد توي همون زاويه چند بار اين كار رو كن يكيش باز ميشه.وبراي قسمتهاي بعدي هم همينطور

واقعا تو مجبوری در مورد هر چیزی اظهار نظر کنی؟ واقعا می‌خوام توضیح بدی که چرا این پست رو زدی؟ چه هدفی داشتی؟ زورچپون می‌خواستی به کسی کمک کنی؟ تو که تا حالا دسته‌ی 360 رو از جلو ندیدی، مجبوری بقیه رو راهنمایی کنی؟
مثل این‌ها که توی خیابون ازشون آدرس می‌پرسی و مثلا می‌گی «خیابون فلان کجاس؟» و حالا که بلد نیستن بهت می‌گن: «کجا آدرس دادن بهتون؟»
خب بگو بلد نیستم و خودت رو خلاص کن. چه تمایلی به «همه‌چیز دانی» داری؟

سلام;)
خب یه مرضه تو وجودمه:biggrin1: البته فقط قصدم کمک کردنه البته نه زورتپون(زور چپون چیه دیگه؟!)
به هر حال حق با توئه !
ولی سعی کن همه وقت این طوری باشی نه اینکه فقط با من!
البته این مدیرها خیلی به من لطف دارن نمیدونم چرا این طوریه;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or