Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

مكزيك :

2prtz7q.jpg

كنگو :

43dxw1j.jpg

توي مرحله كونگو بايد كلا مخفي كاري رو بذاري كنار ، اسلحه رو برداري و يا علي از تو مدد ! :)
جوري كه فكر ميكني داري COD2 بازي ميكني

توي مرحله كونگو بايد كلا مخفي كاري رو بذاري كنار ، اسلحه رو برداري و يا علي از تو مدد !
جوري كه فكر ميكني داري COD2 بازي ميكني

چه بد....:evil:
من اسپلینتر سل رو بخاطر stealth ش دوست داشتم:((
ولی مثل اینکه سبک بازی یک تغییر کلی کرده:(

چه بد....:evil:
من اسپلینتر سل رو بخاطر stealth ش دوست داشتم:((
ولی مثل اینکه سبک بازی یک تغییر کلی کرده:(
سبك بازي كه تغيير نكرده ولي مرحله كنگو از دو قسمت تشكيل ميشه كه بايد قسمت اول رو با stealth و قسمت دوم رو با assault انجام بدي .
البته ميتوني بجاي assault از روش stealth هم استفاده كني . اما ساختار مرحله بصورتيه كه بهتره از assault استفاده كني . چون وسط ميدون جنگ داخلي كنگو هستي و از هر دو طرف آتيش رو سرته

يكي كه اين بازي رو انجام داده ميشه نمره بهش بده؟
من بهش 8.4 ميدم
DA ميتونست خيلي بهتر از اين باشه ، ايده كلي بازي خوبه ولي خوب پرداخت نشده .

++++++++++

اما يه سري نكات درباره بازي :

توي مرحله شانگهاي بارون مياد و جالب اينجاست كه بعضي از سربازا عطسه ميكنن :)

تو DA ميشه زير ميز و توي كمد و كلا هر جاي ديگه مخفي شد

توي مرحله كنگو همونطور كه توي عكس قبلي هم ميبينيد روي صورت سم يه عينك آفتابي هستش كه دقيقا كارش مثل عينك واقعيه . يعني جايي كه شدت نور زياده ميتونيد با زدن عينك شدت نور رو كم كنيد .
يا اگه خواستيد برداريد

اقایون با عرض تبریک عید به همه ی شما دوستان . ارزوی سلامتی ....یک خبر نسبتا دست اول برای پی اس 2 دار ها ....بازی اسپلینتر سل برای این کنسول روی تورنت قرار گرفته و اگه اینترنت پر سرعت دارن وقت و تلف نکن و دانلودش کنن و حالش و ببرن خبر دوم اینکه پی سی هم مثل ایکس بکس 360 2 مرحله اضافه خواهد داشت که به احتمال قوی یکی از اون مراحل(به نظر من) مرحله قطار است که توی 360 نبود این مطلب رو من از ضمیمه ی اسپلینتر سل برای پیسی سایت فایل پلنت عرض کردم...موفق باشید.

:mad:
شما وقتی چیزی رو نمیدونی حرف نزن!
در ضمن بار اخرت باشه توهین میکنی به ایکس باکس:mad:

سبک بازی که تغییر نمیکنه زیاد نگران نباشید;)
مصطفی با اون عینکش خیلی حال کردم:love: عجب تیپی هم داره!!!

:mad:
شما وقتی چیزی رو نمیدونی حرف نزن!
در ضمن بار اخرت باشه توهین میکنی به ایکس باکس:mad:
سبک بازی که تغییر نمیکنه زیاد نگران نباشید;)
مصطفی با اون عینکش خیلی حال کردم:love: عجب تیپی هم داره!!!
خوش به حالت كه شما خيلي چيزي ميدوني
ببين
شما سخت افزار pc را با ايكس باكس مقاييسه ميكني؟
هميشه پي سي از كنسولها جلوتر بوده بازيهاي بهتري براي آن ميايد نه پلي استيشن و ايكس باكس
در ضمن سكبش هيچ وقت تغير نيمكنه در ضمن فقط گرافيكش و هوش مصنوعيش و هيجان بازي بهتر ميشود

سبك بازي كه تغيير نكرده ولي مرحله كنگو از دو قسمت تشكيل ميشه كه بايد قسمت اول رو با stealth و قسمت دوم رو با assault انجام بدي .
البته ميتوني بجاي assault از روش stealth هم استفاده كني . اما ساختار مرحله بصورتيه كه بهتره از assault استفاده كني . چون وسط ميدون جنگ داخلي كنگو هستي و از هر دو طرف آتيش رو سرته

به نظر جالب میاد...

خبر دوم اینکه پی سی هم مثل ایکس بکس 360 2 مرحله اضافه خواهد داشت که به احتمال قوی یکی از اون مراحل(به نظر من) مرحله قطار است که توی 360 نبود این مطلب رو من از ضمیمه ی اسپلینتر سل برای پیسی سایت فایل پلنت عرض کردم...موفق باشید

میشه لینک بدی؟؟؟
(منبع معتبر)
چجوری شده حالا که 2 روز به عرضه ی بازی مونده اینو میگن؟؟؟
این بعید به نظر میرسه.......
در مورد 9 تا مپ و حرکات چطور؟

يكي كه اين بازي رو انجام داده ميشه نمره بهش بده؟

من بهش 8.2 میدم چون من خیلی ازش توقع داشتم که براورده نکرده.

هميشه پي سي از كنسولها جلوتر بوده بازيهاي بهتري براي آن ميايد نه پلي استيشن و ايكس باكس
در ضمن سكبش هيچ وقت تغير نيمكنه در ضمن فقط گرافيكش و هوش مصنوعيش و هيجان بازي بهتر ميشود

شما Cpu سه هسته ای به من نشون بده(به اینکه قراره بیاد کاری ندارم)....هوش مصنوعی ربطی به سخت افزار نداره و مربوط به برنامه نویسی بازی داره که فرقی نمیکنه 360 باشه یا PC

من به گرافیکش 10 میدم چون وقتی به آدما نگاه کنید گرافیک لباس, دستاشون و مخصوصا کله ی سم فیشر خیلی عالیه و من با واقعیت اشتباه میگیرم:eek: کله ی سم رو که نگاه کنید میبیند عرق کردنش خیلی طبیعیه...توی زندان یجا روی زمین آب ریخته بود و خیلی طبیعی و واقعی بود(:-" :cheesygri )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or