Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
فقط میتونم بگم Amazing:wow:
اون تیکه ای که بچگی های سارا رو نشون میده واقعا تاثیر گذاره!!این تریلر چیز های جدیدی رو تو داستان مشخص میکنه!
فقط من از یه تیکش خوشم نیومد!یکی از بندهای درجه ی سنیش Se*ual themes بود که اصلا واسه یه عنوان از سری Splinter cell خوب نیست!
Bad move UBI...:(

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
فقط میتونم بگم Amazing:wow:
اون تیکه ای که بچگی های سارا رو نشون میده واقعا تاثیر گذاره!!این تریلر چیز های جدیدی رو تو داستان مشخص میکنه!
فقط من از یه تیکش خوشم نیومد!یکی از بندهای درجه ی سنیش Se*ual themes بود که اصلا واسه یه عنوان از سری Splinter cell خوب نیست!
Bad move UBI...:(
اخه به سم از این کارها میاد ؟! فکر نکنم چیزی داشته باشه .
بازی bioshock هم تو بندهای درجه ی سنیش Se*ual themes بود اما چیزی نداشت.

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
حالا حتما که سم نباید کاری بکنه!!:biggrin1:
خب شما طرف مثبت قضیه رو نگاه میکنی,ولی مثلا ME و DI هم این بند رو داشتن و...:biggrin1:
در کل حرکت خوبی نبود!امیدوارم به اون بدی که فکر میکنم نباشه!!چون واقعا این سری به این چیزا اصلا احتیاج نداره.واسه جذب طرفدار و فروش بیشتر منظورمه!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خب شما طرف مثبت قضیه رو نگاه میکنی,ولی مثلا ME و DI هم این بند رو داشتن و...:biggrin1:
در کل حرکت خوبی نبود!امیدوارم به اون بدی که فکر میکنم نباشه!!چون واقعا این سری به این چیزا اصلا احتیاج نداره.واسه جذب طرفدار و فروش بیشتر منظورمه!
واقعا امضات حقیقته:biggrin1:کل و الیوم همه چی شخصیه:love:انتقام-طعم شیرین انتقام:love:

تریلر بسی زیبا بود

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,015
نام
نـــــــویـــــــــد

نه بابا تو فكرت تا كجاها رفت :biggrin1: شايد يه چيز كوچولو !
تريلر رو ديدم . همين Story . اما 20 الي 30 ثانيه آخر رو نشد ببينم خراب بود ! ازين بازي هاي انتقاميه فوق العاده خشن و بي رحم ميشه كاملا مشخصه . چقدر خشن برخورد ميكنه با دشمنان ! اونجا كه 2 تا تير زد تو پاي يارو واقعا حال كردم . نهايت بي رحمي بود :biggrin1: اون صحنه اي هم كه اومدن خونش واقعا غمنگيز بود . سارا جيغ ميزد :(( كلا فوق العادست . زبان از وصف اين بازي و بقيه بازي هاي امسال ناتوان هستش :biggrin1: ( درست گفتم ؟ :biggrin1: )

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
واقعا امضات حقیقته:biggrin1:کل و الیوم همه چی شخصیه:love:انتقام-طعم شیرین انتقام:love:

تریلر بسی زیبا بود
البته رضا فکر نمیکنم قضیه فقط تو انتقام خلاصه بشه!چون تو این تریلر باز هم تاکید شد که:"This is bigger than your daughter,This is bigger than both of us...!"q:biggrin1:
یه نکته ی خیلی مهم هم که هست,هم تو این تریلر و هم تو یه تریلر دیگه که بود,وقتی این دو تا رو کنار هم میزاری نتایج عجیبی بدست میاد که نشون میده یه توطئه ی خیلی بزرگ در پیشه!!
تو Spoiler میزارم:
تو یکی از Interviewها آخرش Game designer ـه بازی این جمله رو میگه:"Someone in united states wants to create chaos!!
الان تو این تریلر باز یک ناشناس به سم میگه:"You gonna take down the president after the EMP goes off!!!
این دو جمله نشون میده که داستان خیلی فراتر از یه انتقام سادست!!پس:
Fasten your seatbelt and be ready!!!:biggrin1:q
نه بابا تو فكرت تا كجاها رفت :biggrin1: شايد يه چيز كوچولو !
تريلر رو ديدم . همين Story . اما 20 الي 30 ثانيه آخر رو نشد ببينم خراب بود ! ازين بازي هاي انتقاميه فوق العاده خشن و بي رحم ميشه كاملا مشخصه . چقدر خشن برخورد ميكنه با دشمنان ! اونجا كه 2 تا تير زد تو پاي يارو واقعا حال كردم . نهايت بي رحمي بود :biggrin1: اون صحنه اي هم كه اومدن خونش واقعا غمنگيز بود . سارا جيغ ميزد :(( كلا فوق العادست . زبان از وصف اين بازي و بقيه بازي هاي امسال ناتوان هستش :biggrin1: ( درست گفتم ؟ :biggrin1: )
امیدوارم یه چیز کوچولو باشه!!:biggrin1:پس اگه 20-30 ثانیه ی آخرو ندیدی باید بری سرتو بزاری زمین و بمیری!!:biggrin1:
باز خوبه UBI اون حس شوخ طبعیِ همیشگیه سم رو فراموش نکرده!:love:هنوز هم شاهد تیکه های ناب سم هستیم!!:love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
تریلر رو HD دیدم واقعا فوق العاده بود :love: از همه جهت باهاش حال کردم به نظرم پتانسلیش رو داره بهترین بازی این سری بشه:cool:
در مورد داستان باید بگم خیلی پیچیده تر از این حرف هاست با حمید صحبت میکردم فهمیدم نسخه ی موبایل بازی یه سری اتفاقت توش افتاده که خیلی جالبه! نمیگم که سوپرایز بشین:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر