Splatterhouse | PS3

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
Genre: Action
Publisher: Namco Bandai
Developer/Co-Developer: Namco Bandai / BottleRocket Entertainment
Release Date: September 1, 2010
Also on: X360
ESRB: RP-M+

اکشن ، خونین و نفس گیر !
شما در نقش یک مرد نیرومند به نام ریک ( Rick ) همراه با یک Mask برروی صورتتان ، برای نجات دادن GF ـتان که توسط Dr.West ربوده شده به منطقه ای به نام Carnval خواهید رفت و به جنگ با موجودات عجیب و غریبی خواهید پرداخت .
در طول بازی شما یک لحظه آرامش نخواهید داشت و این موضوع به این علت است که این بازی مدام آدرنالین خونتان را بالا خواهد برد ! علاوه بر این شما با المان های ترسناکی هم روبرو خواهید بود .
به نظر جالب میرسد ! نه ؟

داستان بازی توسط نویسنده کامیک '' Gordon Rennie (Necronauts, Judge Dredd) '' نوشته خواهد شد .

تعدادی اسکرین شات :

تعدادی تریلر :

E3 2010: Trailer - Download

E3 2010: Trailer - Download

Bloody Trailer - Download

First Trailer - Download

آخرین ویرایش:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
شما در نقش یک مرد نیرومند به نام ریک ( Rick ) همراه با یک Mask برروی صورتتان ، برای نجات دادن GF ـتان به جنگ موجودات عجیب و غریبی خواهید رفت که توسط Dr.West به وجود آمده اند .
واقعا چه داستان غنیی داره..!!

• Like
Reactions: A-L-I

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اونوقت احیانا تصویری از GF ایشون پخش نشده ! چون با تریپ درب و داغون و چندشی که شخصیت اول بازی داره می خوره GF اش یه دراکولایی , گودزیلایی چیزی باشه :biggrin1:
ولی عشق است خین و خین ریزیشو :biggrin1:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
به نظر من ميتونه يكي از بازيهاي خوب امسال باشه كه البته چون جذابيت خاصي داره كه قبلا حس نكرديم,اگه اشتباه نكرده باشم تا حالا انواع و اقسام سبك هاي بازي با گرافيك CellShide اومده از فوتبال بگير(FS3)تا سبك اكشن ادونچر(Borderlands)ولي تا حالا يه بازي با ‍ژانر ترسناك و دلهره آور با اين نوع گرافيك نديده بودم.
پ.ن:كسايي بخونن كه ميخوان بدونن gfش :d چه شكليه(البته فرضيس :d(ا
فك كنم هر شكلي هست ارزششو داشته كه اين غول بيابوني بيافته توي اين همه وحشي :d

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
به نظر من ميتونه يكي از بازيهاي خوب امسال باشه كه البته چون جذابيت خاصي داره كه قبلا حس نكرديم,اگه اشتباه نكرده باشم تا حالا انواع و اقسام سبك هاي بازي با گرافيك CellShide اومده از فوتبال بگير(FS3)تا سبك اكشن ادونچر(Borderlands)ولي تا حالا يه بازي با ‍ژانر ترسناك و دلهره آور با اين نوع گرافيك نديده بودم.
پ.ن:كسايي بخونن كه ميخوان بدونن gfش :d چه شكليه(البته فرضيس :d(ا
فك كنم هر شكلي هست ارزششو داشته كه اين غول بيابوني بيافته توي اين همه وحشي :d
من اولین تریلرشو دیدم بازی سل شید نیست و خدا نکنه که عوض شده باشه به سل شید

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
من اولین تریلرشو دیدم بازی سل شید نیست و خدا نکنه که عوض شده باشه به سل شید

اسکرین شات هایی که گذاشتم از آخرین تریلر هستن و آخرین تغییرات رو نشون میدن .
بازی Cell-Shade شده ولی انگار از نظر Cell-Shade ـیت ( :D ) یک Level از Bordelands پایینتره .
یک چیزی تو مایه های Crackdown که بعضی جاها اصلا معلوم نیست که Cell-Shade ـه !

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
تاپیک رو از زیر خاک کشیدم بیرون ..... صفحه ۵ !!!!!!! lol

بازی الان اومده ... من gameplay هاش رو دیدم ... دیدنش سخته چه برسه به بازی :-s ... چرا انقد خشونت ... ولی جالبه :d صدرا حسابی حال میکنه با این بازی !

xsick_carminex

کاربر سایت
Dec 20, 2009
51
نام
sasan
تاپیک رو از زیر خاک کشیدم بیرون ..... صفحه ۵ !!!!!!! lol

بازی الان اومده ... من gameplay هاش رو دیدم ... دیدنش سخته چه برسه به بازی :-s ... چرا انقد خشونت ... ولی جالبه :d صدرا حسابی حال میکنه با این بازی !

نسخه PS3 اومده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر