Splatterhouse | PS3

Noirique

کاربر سایت
Genre: Action
Publisher: Namco Bandai
Developer/Co-Developer: Namco Bandai / BottleRocket Entertainment
Release Date: September 1, 2010
Also on: X360
ESRB: RP-M+

اکشن ، خونین و نفس گیر !
شما در نقش یک مرد نیرومند به نام ریک ( Rick ) همراه با یک Mask برروی صورتتان ، برای نجات دادن GF ـتان که توسط Dr.West ربوده شده به منطقه ای به نام Carnval خواهید رفت و به جنگ با موجودات عجیب و غریبی خواهید پرداخت .
در طول بازی شما یک لحظه آرامش نخواهید داشت و این موضوع به این علت است که این بازی مدام آدرنالین خونتان را بالا خواهد برد ! علاوه بر این شما با المان های ترسناکی هم روبرو خواهید بود .
به نظر جالب میرسد ! نه ؟

داستان بازی توسط نویسنده کامیک '' Gordon Rennie (Necronauts, Judge Dredd) '' نوشته خواهد شد .

تعدادی اسکرین شات :

تعدادی تریلر :

E3 2010: Trailer - Download

E3 2010: Trailer - Download

Bloody Trailer - Download

First Trailer - Download

آخرین ویرایش:
شما در نقش یک مرد نیرومند به نام ریک ( Rick ) همراه با یک Mask برروی صورتتان ، برای نجات دادن GF ـتان به جنگ موجودات عجیب و غریبی خواهید رفت که توسط Dr.West به وجود آمده اند .
واقعا چه داستان غنیی داره..!!

• Like
Reactions: A-L-I
اونوقت احیانا تصویری از GF ایشون پخش نشده ! چون با تریپ درب و داغون و چندشی که شخصیت اول بازی داره می خوره GF اش یه دراکولایی , گودزیلایی چیزی باشه :biggrin1:
ولی عشق است خین و خین ریزیشو :biggrin1:

به نظر من ميتونه يكي از بازيهاي خوب امسال باشه كه البته چون جذابيت خاصي داره كه قبلا حس نكرديم,اگه اشتباه نكرده باشم تا حالا انواع و اقسام سبك هاي بازي با گرافيك CellShide اومده از فوتبال بگير(FS3)تا سبك اكشن ادونچر(Borderlands)ولي تا حالا يه بازي با ‍ژانر ترسناك و دلهره آور با اين نوع گرافيك نديده بودم.
پ.ن:كسايي بخونن كه ميخوان بدونن gfش :d چه شكليه(البته فرضيس :d(ا
فك كنم هر شكلي هست ارزششو داشته كه اين غول بيابوني بيافته توي اين همه وحشي :d

به نظر من ميتونه يكي از بازيهاي خوب امسال باشه كه البته چون جذابيت خاصي داره كه قبلا حس نكرديم,اگه اشتباه نكرده باشم تا حالا انواع و اقسام سبك هاي بازي با گرافيك CellShide اومده از فوتبال بگير(FS3)تا سبك اكشن ادونچر(Borderlands)ولي تا حالا يه بازي با ‍ژانر ترسناك و دلهره آور با اين نوع گرافيك نديده بودم.
پ.ن:كسايي بخونن كه ميخوان بدونن gfش :d چه شكليه(البته فرضيس :d(ا
فك كنم هر شكلي هست ارزششو داشته كه اين غول بيابوني بيافته توي اين همه وحشي :d
من اولین تریلرشو دیدم بازی سل شید نیست و خدا نکنه که عوض شده باشه به سل شید

من اولین تریلرشو دیدم بازی سل شید نیست و خدا نکنه که عوض شده باشه به سل شید

اسکرین شات هایی که گذاشتم از آخرین تریلر هستن و آخرین تغییرات رو نشون میدن .
بازی Cell-Shade شده ولی انگار از نظر Cell-Shade ـیت ( :دی ) یک Level از Bordelands پایینتره .
یک چیزی تو مایه های Crackdown که بعضی جاها اصلا معلوم نیست که Cell-Shade ـه !

تاپیک رو از زیر خاک کشیدم بیرون ..... صفحه ۵ !!!!!!! lol

بازی الان اومده ... من gameplay هاش رو دیدم ... دیدنش سخته چه برسه به بازی :-s ... چرا انقد خشونت ... ولی جالبه :d صدرا حسابی حال میکنه با این بازی !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or