PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
جالبه تصاویر بازی کنسل شده Spider-Man 4 از فیلم کنسل شده Spider-Man 4 ساخته سم ریمی لیک شد حتی پروتوتایپ wii هم پیدا کردن ملت از نظر گیم پلی شباهت هایی داره به همین بازیی که الان داریم در کل تو مراحل اولیه ساخت بوده که کنسل شدن فیلم نابئد شد. (لباسش چقدر داغون)

Spider-Man 4 Wii prototype shows a game and film that never were

ویدیو گیم پلی

• Like
Reactions: blak

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
سلام
دوستان من نسخه معمولی بازی رو تموم کردم و فروختمش ولی هنوز بازی روی دستگاه هست،حالا میخواستم دی ال سی های بازی رو بخرم،الان دیگه برای اجرای بازی باز هم نیاز ب دیسک دارم دیگه؟

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
این شایعاتی که از ادامه دنباله بازی اومده خیلی خوبه این که قرارهای دو تا منطقه جدید مثل بروکلین هم اضافه بشه به بازی در نیویورک و اینکه بازی از زمستان شروع میشه و چرخه کامل شبانه روزی..

• Like
Reactions: Masood1992sdt

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
سلام دوستان.
من با ی کم تاخیر امروز شروع کردم بازیو?
واقعا عالیه، خیلی بازی روونه. از10بهش9میدم.
اون ی امتیازم بخاطر این کم کردم ک این دختره یوری واتانابه خیلی حرف میزنه، وسط بازی میمونم سابتایتل رو بخونم یا بازی کنم?
فقط ی قضیه خیلی ضدحال از اب دراومد واسه این بازی:
تروفی اصلا گیر نمیاد. من یکی از مهمترین چیزا برام تروفیه تو هربازی.
یساعت بازی کردم ولی کلا یدونه تروفی داد.
خیلی گداست تو دادن تروفی، خیلیییی

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,911
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان.
من با ی کم تاخیر امروز شروع کردم بازیو
اون ی امتیازم بخاطر این کم کردم ک این دختره یوری واتانابه خیلی حرف میزنه، وسط بازی میمونم سابتایتل رو بخونم یا بازی کنم
سلام بله بازی شدیدا عالیه، اتفاقا پلات بازی خیلی راحته، برو لیست تروفی ها رو نگاه کن

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
204
نام
Ali
سلام دوستان.
من با ی کم تاخیر امروز شروع کردم بازیو?
اون ی امتیازم بخاطر این کم کردم ک این دختره یوری واتانابه خیلی حرف میزنه، وسط بازی میمونم سابتایتل رو بخونم یا بازی کنم?
ولی خیلی راحت پلات میشه داداش
حتما پلاتش کن
واقعا بازی لذت بخشیه

• Like
Reactions: Masood1992sdt

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
ولی خیلی راحت پلات میشه داداش
حتما پلاتش کن