PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
گندترین نسخه سالی که تاحالا خریدم این بازی بود.
نسخه اولیه بازی هستش و تمام پچها باید از اول دانلود بشن و DLC ها هم یک کد هستند و یکبار مصرف.یعنی دیسک GOTY و نسخه اولیه هیچ فرقی ندارن فقط یه کد توشه.!!!

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
دقیقا همون جایی که فکر میکردم بازی داره از کمبود باس فایت و کات سین های جذاب رنج میبره و افتاده تو سرازیری، یهو ورق برگشت و آدرنالین بازی شدت گرفت (تقریباً ابتدای نیمه دوم بازی)

اما نمیدونم چرا علیرغم خوش ساخت بودن، میل زیادی در آدم ایجاد نمیکنه که خیلی به ساید میشن ها و مابقی چلنج ها بپردازه!!!

اون پازل های تنظیم ولتاژ هم دیگه اواسط بازی خیلی حوصله سربر میشه

بازی قشنگیه اما از نظر من بعد از یکبار تموم کردن داستان دیگه رمقی نمیمونه که بخوای ادامه بدی یا استوری رو تکرار کنی

• Like
Reactions: blak

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
دقیقا همون جایی که فکر میکردم بازی داره از کمبود باس فایت و کات سین های جذاب رنج میبره و افتاده تو سرازیری، یهو ورق برگشت و آدرنالین بازی شدت گرفت (تقریباً ابتدای نیمه دوم بازی)

اما نمیدونم چرا علیرغم خوش ساخت بودن، میل زیادی در آدم ایجاد نمیکنه که خیلی به ساید میشن ها و مابقی چلنج ها بپردازه!!!

اون پازل های تنظیم ولتاژ هم دیگه اواسط بازی خیلی حوصله سربر میشه

بازی قشنگیه اما از نظر من بعد از یکبار تموم کردن داستان دیگه رمقی نمیمونه که بخوای ادامه بدی یا استوری رو تکرار کنی

دقیقا منم حس شمارو داشتم یعنی قشنگ ۳۰ درصد اول بازی خیلی مسخره (تنوع دشمنا کم مراحل تکراری نبود گجت جدید و..)پیش میره وبعداز اون کم کم اوج میگره وهیجان بازی میره بالا وارزش بازی اونجا معلوم میشه
هرچند اخر بازی منو نگران کرد برای قسمت بعد :|
مطمعن باشید که بهترین بازی که از اسپایدر من ساختن همینه شک نکنید
ولی بهترین بازی قهرمانی کمیک که تواین نسل بازی کردم با اختلافBatman: Arkham Knight

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
دقیقا منم حس شمارو داشتم یعنی قشنگ ۳۰ درصد اول بازی خیلی مسخره (تنوع دشمنا کم مراحل تکراری نبود گجت جدید و..)پیش میره وبعداز اون کم کم اوج میگره وهیجان بازی میره بالا وارزش بازی اونجا معلوم میشه
هرچند اخر بازی منو نگران کرد برای قسمت بعد :|
مطمعن باشید که بهترین بازی که از اسپایدر من ساختن همینه شک نکنید
ولی بهترین بازی قهرمانی کمیک که تواین نسل بازی کردم با اختلافBatman: Arkham Knight

در اینکه فعلاً بهترین بازی ساخته شده از کمیک ها ماروله که شکی نیس
اما بنظرم اگر قراره نسخه بعدی در کار باشه باید محیط شهر زنده و پویا تر باشه
نه فقط ملت بیان یه سلفی بگیرن یا موقع درگیری بخوابن رو زمین بعد درگیری بلند شن برن :D
انتظار ندارم مثل RDR2 باشه اما خیلی وقتا این حس بهم دست میداد که انگار من یه دلقکم و مردم به چپشون هم نیس :D
یا مثلاً Arkham Knight هم محیط شهری و npc های پویایی نداره ولی به این دلیله که بتمن خیلی زیاد با مردم سر و کار نداره بیشتر میره سراغ آنتاگونیست ها، برعکس اسپایدرمن...

• Like
Reactions: blak

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اسپایدرمن ک عالی بود و واقعا جوری جذبش شدم گ کل علامتا و ماموریتای روی نقشه رو پاک سازی کردم ولی پلاتش نکردم
اما برای منم arkham knight با اختلاف بهترین بازی سوپر هیرویی بود و جز 5 بازی برترم توی این نسل.
کلا من گیمپلی و مبارزات کند بتمن رو ب مبارزات و حرکات سریع اسپایدرمن ترجیح میدم.

• Like
Reactions: max-pain and blak

warrior2020

کاربر سایت
Jun 24, 2014
86
آقا تروفی A Bit of a Fixer-Upper باز نمیشه واس من؛ چکار کنم؟ :(
دو دفعه هم امتحان کردم ولی نشد!
واس گرفتنش باید بازی رو پاک کنم کلا یا میشه یه سیو جدید بسازم از اول برم بگیرمش؟

warrior2020

کاربر سایت
Jun 24, 2014
86
ده تا پازل اختیاری که تو آزمایشگاه دکتر هست رو باید حل کنی؛ البته من ویدیوش رو که تو یوتیوب میدیدم 20 تا بود ولی برای من ده تا بود :l
بیست تا پروژه بود...من ده تاش رو انجام میدادم واس همین تروفی رو نمیداد؛ فقط الکی 60 گیگ از اول دانلود کردم.
بازی قشنگی بود فقط انقدر پلات کردنش اذیتم کرد که داشتم متنفر میشدم ازش :D
فوتو مدش هم خیلی خوب و سرگرم کنندس، عکسای خوبی میشه باهاش گرفت؛ یه چند تا از عکسای خوبی که باهاش گرفتم رو بعدا میزارم صفا کنید :D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
بیست تا پروژه بود...من ده تاش رو انجام میدادم واس همین تروفی رو نمیداد؛ فقط الکی 60 گیگ از اول دانلود کردم.
بازی قشنگی بود فقط انقدر پلات کردنش اذیتم کرد که داشتم متنفر میشدم ازش :D
فوتو مدش هم خیلی خوب و سرگرم کنندس، عکسای خوبی میشه باهاش گرفت؛ یه چند تا از عکسای خوبی که باهاش گرفتم رو بعدا میزارم صفا کنید :D
چرا پلت کردنش سخته؟ حالا جالبه مثلاً یک بازی مثل God of war بیش از نیمی از رفقای ما ۱۰۰ کردن عجیبه اون آنقدر پلت کردنش راحته این سخته

warrior2020

کاربر سایت
Jun 24, 2014
86
چرا پلت کردنش سخته؟ حالا جالبه مثلاً یک بازی مثل God of war بیش از نیمی از رفقای ما ۱۰۰ کردن عجیبه اون آنقدر پلت کردنش راحته این سخته
نه پلات کردنش سخت نیست، من اشتباه میزدم :D
ولی خب یه سری تروفی هاش مزخرف بود و کارای بیخودی باید انجام میدادی، پلات کردن گاد آف وار خیلی لذت بخش تره.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سلام
دوستانی که نسخه Goty رو گرفتن یا اطلاعی دارن !
من نسخه گوتی رو گرفتم ! بگذریم ازین که دباره باید 20 گیگ آپدیت کنم ! Redeem code هم کردم فقط یه آواتار گرفتم ! از کجا بفهمم DLC ها فعال شدن !؟
باید حتما بازی رو به اتمام برسونم !؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
اول کد رو توی یوزری که همون ریجنه وارد بکنید.مثلا دیسک و کد ریجن دو هستش و یوزر ریجن دو بسازید و کد وارد بکنید.
دوم تو همون یوزر به store بروید و انگار توی استور میخواهید DLC هارو بخرید انتخاب کنید ولی بجای قیمت free زده البته بازم باید هر قسمت رو دانلود بکنید.کلا اندازه 60 گیگ دانلود DLC ها و آپدیتها میشه نمیدونم تو دیسکش چه دیتایی کلا.

• Like
Reactions: Saber

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
اول کد رو توی یوزری که همون ریجنه وارد بکنید.مثلا دیسک و کد ریجن دو هستش و یوزر ریجن دو بسازید و کد وارد بکنید.
دوم تو همون یوزر به store بروید و انگار توی استور میخواهید DLC هارو بخرید انتخاب کنید ولی بجای قیمت free زده البته بازم باید هر قسمت رو دانلود بکنید.کلا اندازه 60 گیگ دانلود DLC ها و آپدیتها میشه نمیدونم تو دیسکش چه دیتایی کلا.
دیگه تو این دور زمونه آفلاین معنا نداره تو باید بری اینترنت پرسرعت تهیه بکنی وظیفه سونی نیست اینترنت هم در اختیارت بذاره نداری مشکل تو هستش :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر