PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Insomniac
We have a special holiday gift for #SpiderManPS4 players. Today's game update will include a highly requested suit. Hint: It's webbed and it's FREE for owners of Marvel's Spider-Man

انصافا زیبا نیست ؟
بازی رو رد کردم رفت :((:(( من از اینا میخوام :(

Du1qOSmXgAAPVQD.jpg

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من که دیگه صبرم تموم شد ، دل و زدم به دریا که برم بازی رو تو این تخفیفا بخریم !! با چه صحنه نا امید کننده خنده داری مواجه شدم !!!
gw9u_ps_messages_20181223_211037.jpg

دقیقا اون ۱۹ سنت اونجا چی میگه. من نمیفهمم !!

۴ سنت فقط ۴ سنت کم اوردم !!

خلاصه این نشونه ای بود که صبر کنم تا سال دیگه همین موقع تا بازی رو ده دلار بخرم

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
نیویورک گردی با لباس خفن جدید :D
g20i_marvel_39_s_spider-man_20181223215302.jpg

3qu7_marvel_39_s_spider-man_20181223215224.jpg

vh1d_marvel_39_s_spider-man_20181223220133.jpg
Insomniac

انصافا زیبا نیست ؟
بازی رو رد کردم رفت :((:(( من از اینا میخوام :(

View attachment 98729
اشکال نداره صبر کن اگر نسخه complete edition دادن دوباره بگیر DLCها هم بری :D واقعا حبفه که تو آرشیو نباشه و بفروشید

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
730
نام
مهدی
من که دیگه صبرم تموم شد ، دل و زدم به دریا که برم بازی رو تو این تخفیفا بخریم !! با چه صحنه نا امید کننده خنده داری مواجه شدم !!!
gw9u_ps_messages_20181223_211037.jpg

دقیقا اون ۱۹ سنت اونجا چی میگه. من نمیفهمم !!

۴ سنت فقط ۴ سنت کم اوردم !!

خلاصه این نشونه ای بود که صبر کنم تا سال دیگه همین موقع تا بازی رو ده دلار بخرم
خیلی حال گیری بدی بود.
من زیاد با پی اس ان آشنا نیستم، ولی اگه امکانش هست ،من بهت یه دلار میدم بازی بگیری .
اکانتم esemech2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خیلی حال گیری بدی بود.
من زیاد با پی اس ان آشنا نیستم، ولی اگه امکانش هست ،من بهت یه دلار میدم بازی بگیری .
اکانتم esemech2
امکان جا به جایی پول نیست تو psn ، بعدم برای همین ۴ سنت باید بری یه ده دلاری بخری ! سه دلاریم هست ولی من ندیدم جایی بفروشن !! به هر حال من چند ماه صبر کردم چند ماه دیگه هم روش

• Like
Reactions: esemech

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
منم بازی رو تمام کردم. به نظرم یکی از بهتری بازی های این نسل هست فقط یکم داستان و شخصیت پردازی قوی تری داشت میتونست خیلی راحت کنار RDR 2 و GOW قرار بگیره ولی از نظر گیم پلی , گرافیک و محتوا
فوق العاده هست مخصوصا گرافیک برای یه بازی OW خیلی خوبه

• Like
Reactions: trainer

TinyHero

کاربر سایت
Jun 24, 2017
21
سلام

از دوستانی که این بازی رو پلات کردن یه سوالی داشتم و اون اینکه اگه Crimeها و بیس ها رو ( کلا تمام مراحلی که دارای ماموریت های فرعی هستن منظورم اون 2 مورد اضافی هست که اگه انجام بدیم پاداش اضافه داره )
اگه مراحل رو بدون انجام این 2 خواسته انجام بدیم تو گرفتن 2 تا تروفی مربوط به لباس و گجت خیلی سختی میکشیم ؟ یعنی آخر کار توکن خیلی کم میاریم ؟
البته میخوام با گرفتن بکآپ از سیوهای بازی 2 تا تروفی بالا رو بگیرم

سوال دوم هم این بود که چطوری میشه اون قابلیت فوکوس رو زود زود پر کرد ؟ من فعلا چند تا اسکیل گرفتم که قابلیت فوکوس رو زود پر کنه ولی احساس میکنم اون قدری دشمن تو هر صحنه موجود نیست که بشه این نوار رو زود زود پر کرد با کشتن دشمنا

gtx346

کاربر سایت
Sep 12, 2009
23
سلام

از دوستانی که این بازی رو پلات کردن یه سوالی داشتم و اون اینکه اگه Crimeها و بیس ها رو ( کلا تمام مراحلی که دارای ماموریت های فرعی هستن منظورم اون 2 مورد اضافی هست که اگه انجام بدیم پاداش اضافه داره )
اگه مراحل رو بدون انجام این 2 خواسته انجام بدیم تو گرفتن 2 تا تروفی مربوط به لباس و گجت خیلی سختی میکشیم ؟ یعنی آخر کار توکن خیلی کم میاریم ؟
البته میخوام با گرفتن بکآپ از سیوهای بازی 2 تا تروفی بالا رو بگیرم

سوال دوم هم این بود که چطوری میشه اون قابلیت فوکوس رو زود زود پر کرد ؟ من فعلا چند تا اسکیل گرفتم که قابلیت فوکوس رو زود پر کنه ولی احساس میکنم اون قدری دشمن تو هر صحنه موجود نیست که بشه این نوار رو زود زود پر کرد با کشتن دشمنا

درباره سوال اولت خب اگر بتونی اون ماموریتا رو انجام بدی بهتره چون هر چی جلوتر میری crime و بیس ها سخت تر میشن در کل هم اگر میخوای پلات کنی اول گجتها رو آپگرید کن تا 15 تا که تروفیشو بگیری (برای گرفتن تروفی گجتها لازم نیست همشونو تاآخر آپگرید کنی) بعد همه لباسا رو بخر اگر توکن اضافی آوردی بقیه گجتها رم بگیر
سوال دومت هم یه دونه از لباسای بازی هست که یه قابلیت آزاد میکنه به اسم Battle Focus اون باعث میشه خیلی سریع برای یه مدت کوتاه Focus بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر